Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kawa » 6 gru 2018, o 17:29

Jest to temat wałkowany przez wszystkich od lat i wszędzie gdzie się da. Jest wiele sposobów na zrzucenie wagi. Pierwsze dwa są podstawowe, a mianowicie ruch i odpowiednia dieta. Kolejne to suplementy diety wspomagające odchudzanie. I czwarte wyjście to picie herbatek odchudzających. Widziałam takie na SPAM w DOZ ZIELNIK i są to stu procentowe naturalne mieszanki ziołowe.

Ostatnio edytowano 6 gru 2018, o 17:33 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez jagoda1 » 17 gru 2018, o 18:23

Mi pomogło regularne odżywianie. Odkąd jadam 5 posiłków dziennie, o stałych porach, do tego ćwiczę to i efekty są spore. Ale nie udało by się to pewnie bez wygodnejdiety, gotowe posiłki które mogę zabrać do pracy bardzo ułatwiają sprawę.
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez pusia » 17 gru 2018, o 18:44

tabletki to raczej zly pomysl bo jak je odstawisz to pewnie znow przytyjesz, a mozesz sobie tez zniszczyc zdrowie. wazne jest odzywianie. do 21 roku zycia bylam otyla. tez probowalam kilka razy i ciagle efekt jojo az w koncu postanowilam radykalnie zmienic moje zycie i udalam sie do dietetyka, ten rozpisal mi diete troche gotowalam sama ale pozniej mnie to wykanczalo, kolezanka polecila mi wygodnadieta i juz od dawna biore od nich jedzonko. swietnie sie po nim czuje, jest smaczne, codziennie co innego. polecam i koniecznie ich sprawdz i zamow sobie.
pusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 18:35

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kamilla36 » 24 gru 2018, o 22:53

Bardzo fajne sposoby na odchudzanie są opisane na stronie: SPAM Połączenie ich z odpowiednim odżywianiem i odrobiną ruchu może przynieść szybkie efekty. Suplementacja sprawi, że odchudzanie nie będzie niebezpieczne dla zdrowia. Gdybym musiała schudnąć, na pewno odchudzałabym się właśnie w ten sposób.

Ostatnio edytowano 6 sty 2019, o 15:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kamilla36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 22:49

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Adababa » 10 sty 2019, o 11:03

Dla mniej najskuteczniejszym sposobem na zrzucenia zbędnych kilogramów była zmiana nawyków żywieniowych. :) Zaczęłam jeść regularnie. 5 posiłków dziennie w równych odstępach czasu. Jednak największe efekty zauważyłam gdy wyeliminowałam z diety kolorowe, gazowane napoje i zaczęłam pić ok. 2l wody dziennie. Najbardziej smakuje mi biała Piwniczanka, bo jest delikatna i orzeźwiająca. :) Bez niej nie ruszam się z domu :D
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez DietetykNaWalizkach » 18 sty 2019, o 17:14

Pisałam pracę dyplomową (jestem mgr dietetyki) na temat suplementów diety stosowanych w odchudzaniu i nie napiszę Ci o nich nic dobrego :evil: To co polecam to zmiana nawyków żywieniowych plus regularne ćwiczenia - minimum 150 minut tygodniowo. Jeśli chodzi o dietę to trudno coś polecić, bo aby było tu skuteczne należy indywidualnie przeanalizować co w Twoim przypadku może być nie tak. Być może problem tkwi w regularności, być może w ilości lub jakości, a być może masz problemy hormonalne itp. Różnie to bywa. Takie ogólne zalecenia jakie mogę Ci przedstawić na szybko to: jedz co 3-4 h bez pomijania śniadania (a kolację jedz 2 h przed snem), nie podjadaj (jeśli dopadnie Cię głód wypij wodę lub zjedz, np. jabłko, marchewkę), jedz więcej produktów bogatych w błonnik, postaw na produkty o niskim IG i zawsze czytaj skład kupowanych produktów - im krótszy tym lepiej.

Dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej specjalizującej się w poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży oraz osób planujących dziecko - http://dietetyknawalizkach.pl

- indywidualne poradnictwo żywieniowe :)
- darmowe artykuły dla przyszłych rodziców oparte na źródłach naukowych :)
- grupy na Facebooku z ciekawostkami żywieniowymi dla przyszłych rodziców :)
DietetykNaWalizkach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sty 2019, o 16:23

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez AnitaT » 20 lut 2019, o 15:42

U mnie fajnie działa opcja z cateringiem. Jedzenie zamawiam z Wygodnejdiety. Codziennie rano pod drzwi dostarczają mi 5 smacznych i zdrowych posiłków. To bardzo wygodne, zawsze gdy najdzie mnie ochota mam pod ręką do zjedzenia coś fit i pełnowartościowego.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Olkka » 7 mar 2019, o 15:53

AnitaT napisał(a):U mnie fajnie działa opcja z cateringiem. Jedzenie zamawiam z Wygodnejdiety. Codziennie rano pod drzwi dostarczają mi 5 smacznych i zdrowych posiłków. To bardzo wygodne, zawsze gdy najdzie mnie ochota mam pod ręką do zjedzenia coś fit i pełnowartościowego.


Też od niech zamawiam posiłki. W końcu jem smacznie, zdrowo i d syta! Przestałam podjadać między posiłkami i udało mi się zrzucić zbędne kilogramy;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez biznesja » 10 mar 2019, o 18:14

Pamiętaj, że wszystko siedzi w głowie. Jeśli w głębi tego nie chcesz to Ci się nie uda. Czas i tak minie, pamiętaj o tym. Za rok o tej porze będziesz żałowała, że nie zaczęłaś własnie dzisiaj.. Na początek odstaw słodycze, przetworzoną żywność. Jedz dużo warzyw i owoców, pij dużo wody, minimum 3 litry dziennie. Wylicz swoje zapotrzebowanie i przemianę materii. I jedz określoną liczbę kalorii. Kup licznik kroków, na SPAM za niecałe 10 zł i chodź, chodź codziennie aż zrobisz wypaczoną przez Ciebie ilość kroków na dzień. Jeśli będziesz tak postępowała, zapewniam Cię, że się uda :)

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 08:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
biznesja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 11:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez JoasiaCZ » 10 kwi 2019, o 16:36

Możesz pójść na łatwiznę i spróbować sobie tego kateringu dietetycznego ;) ja sama korzystam z WygodnejDiety właśnie i jestem bardzo zadowolona. Nie musze się już martwić gotowaniem, bo nawet nie umiem tego roibić :D
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez janka » 11 kwi 2019, o 12:27

Ja wam polecam tereningi z Ewą Chodakowską są naprawdę rewelacyjne. Trochę trzeba się namęczyć, ale efekty widać 
janka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:06

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez ola098 » 23 kwi 2020, o 11:50

Może przydadzą się Urządzenia medyczne? Co Ty na to?
ola098
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:32

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez nojo22 » 30 kwi 2020, o 14:17

Uważam, że żadne cudowne tabletki nie pomogą. Dobra i urozmaicona dieta to podstawa, do tego dyscyplina i chęci. Jeśli nie masz czasu tak jak ja zająć się układaniem diety i gotowaniem to mogę polecić Ci catering dietetyczny od suvibox. Korzystam z ich oferty od miesiąca i mogę powiedzieć jedno - ich jedzenie jest pyszne! Pudełka przywożą mi pod dom więc nie musze się martwic o odbiór. Nie wiem skąd jesteś, ale z tego co widziałam na ich stronie to działają w kilku miejscach. NIe poddawaj się, głowa do góry trzeba korzystać z możliwości :)
nojo22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez dietetyk_slupsk » 6 cze 2020, o 17:37

wszelkie TABLETKI to BARDZO zły pomysł

https://www.facebook.com/psychodietetyk.slupsk/
#dietetyk Słupsk, #odchudzanie Słupsk, #psychodietetyk Słupsk, #dieta Słupsk
Avatar użytkownika
dietetyk_slupsk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 cze 2020, o 17:28
Lokalizacja: Słupsk

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez dietetyk_slupsk » 6 cze 2020, o 17:39

Proces utraty wagi powinien być oparty na zbilansowanej i indywidualnej diecie, pracą nad edukacją żywieniową i zwiększeniem aktywności ruchowej (o ile stan fizyczny na to pozwala)

https://www.facebook.com/psychodietetyk.slupsk/
#dietetyk Słupsk, #odchudzanie Słupsk, #psychodietetyk Słupsk, #dieta Słupsk
Avatar użytkownika
dietetyk_slupsk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 cze 2020, o 17:28
Lokalizacja: Słupsk

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Majka2312 » 22 lip 2020, o 16:34

Najlepsze są chyba metody tradycyjne- czyli dieta i ćwiczenia. Ja akurat zamawiam sobie wygodnądietę, zapewniają mi 5 posiłków dziennie, dania są syte, smaczne i różnorodne więc się nie nudzą. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Alinka91 » 6 sie 2020, o 09:27

Cześć wszystkim :)
Ja jestem zwolenniczką racjonalnego podejścia do sprawy. Najlepiej na początku odstawić śmieciowe jedzenie i zacząć się ruszać.
Nie potrzebne, a nawet wyniszczające organizm są wszystkie magiczne tabletki na odchudzanie w szybkim tempie. Są też takie na bazie naturalnych składników, ale to trzeba się znać na tym, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Sama wracam teraz do formy, odżywiam się zdrowo i ćwiczę w domu :)
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Agula322 » 25 sie 2020, o 18:20

Majka2312 napisał(a):Najlepsze są chyba metody tradycyjne- czyli dieta i ćwiczenia. Ja akurat zamawiam sobie wygodnądietę, zapewniają mi 5 posiłków dziennie, dania są syte, smaczne i różnorodne więc się nie nudzą. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć;)


Też zamawiam sobie posiłki z Wygodnejdiety. Dzięki nim w końcu jem regularnie i zdrowo a już samo to bardzo ułatwia sprawę z odchudzaniem;)
Agula322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:20

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Kudi7 » 28 sie 2020, o 11:17

Witam serdecznie.
Poszukuję porad w kwestii ćwiczeń w domu, diety, wsparcia i pomocy jak się za to w ogóle zabrać.
Chciałabym zrzucić kilka kg i ujędrnić ciało. Muszę też wzmocnić przy okazji mięśnie brzucha, bo są bardzo słabe.
Z góry dziękuję wam za wszystkie porady.
Kudi7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sie 2020, o 11:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez artek » 28 sie 2020, o 15:48

Sport. Ja praktycznie przez cały rok uprawiam jakiś sport. Latem, rower i kitesurfing a zimą snowboard lub narty. Aczkolwiek uważam, że najwięcej kalorii palę na nartach. Kupiłem na początku sezonu nowe narty i buty narciarskie w styczniu testowałem je w Sudetach
artek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lip 2020, o 14:12

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Alinka91 » 3 wrz 2020, o 10:16

Hej,
Dzięki artek za przypomnienie o nartach :D Kiedyś w młodości przez jeden sezon się uczyłam jeździć i było świetnie, a później jakoś mi czas na to nie pozwolił, ale muszę zacząć jeszcze raz, świetna zabawa :D
Kudi7, jeśli sama sobie nie radzisz w tej kwestii, to zawsze warto skorzystać z czyjejś pomocy. Ja Ci polecam labonitafit i treningi w domu z filmikami z ich platformy trenujwdomu, są tam super ćwiczenia, które z pewnością Ci pomogą, można tam też sobie wykupić spersonalizowaną dietę według własnych preferencji ;)
Co do ujędrnienia możesz też prócz ćwiczeń i diety (które są podstawą) stosować szczotkowanie na sucho i sylikonową bańkę chińkską :)
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez intime » 4 wrz 2020, o 10:45

takie wspolne odchudzanie jest extra, kiedys robilam diete kopenhaska, i bylam przez te 13 dni na forum gdzie wszyscy sie wspieralismy i to naprawde baaaardzo duuuzo daje, schudlam 6kg....ale wiadomo zaczely sie wakacje, moje byly bardzo malo ruchliwe ze względu na op nosa więc uroslo mi 3kg...ale teraz chce zrzucic 5 do 7 zeby miec juz naprawde taki luz psychiczny ze nawet jak mi 2kg przybedzie to zrzuce je jakos i cały czas nie będe umierać z oponką na brzuchu.
Sama zastanawiam się jeszcze nad tym serum:
https://medonet.pl/krem-na-cellulit---s ... 63880.html
Ktoś stosował?
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Tyczka » 7 wrz 2020, o 14:23

a znacie może Figurena Slim ? ja stosuje 2 tydzień. Na razie jestem pod wrażeniem

Zapraszam. torebki damskie - http://sklep-torebki24.pl
Avatar użytkownika
Tyczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez carol-bork » 23 wrz 2020, o 10:44

Uważam że poprostu trzeba uważać na to się je. Ja mialam z tym duży problem dlatego wspomogłąm się cateringiem dietetycznym Wygodnadieta.pl i teraz mam już spokój bo nie muszę się martwić o to co jem.
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez carol-bork » 26 wrz 2020, o 21:35

Ja zrzuciłam parę kilo dziekiWygodnadieta. Mnie pomogło może komuś też. Polecam
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]