Romans w Warszawie---tak po prostu :)

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Romans w Warszawie---tak po prostu :)

Postprzez dan » 28 gru 2018, o 00:08

Drogie Panie,

w pewnych momentach życia konfrontujemy się z nieoczekiwanymi okolicznościami dla których rozwiązania są nieoczywiste.

W związku z powyższym poproszę Was o spokój i rzeczową rozmowę ściśle na temat, bez uprzedzeń i moralizatorstwa.

Jestem facetem 35l który ma kilka asów w rękawie: fizyczność, zdolności intelektualne, doświadczenie, zawód i inne, dalsze w kolejności o których możemy porozmawiać tete-a-tete. Zalety generalnie przeważają wady znacząco i nie piszę tego z naciąganiem wyników bo jestem świadom że kolejny etap błyskawicznie to zweryfikuje.

Pozostaję w związku z kobietą z którą od dłuższego czasu nie możemy znaleźć wspólnego języka w łóżku. Czasami, ze względu na moje liczne pasje (w tym pasję podróży którą niekiedy realizuję samotnie) również poza nim.

W tym miejscu poszukuję kobiety która ma podobny problem i który podobnie chce rozwiązać, czyli przez romans. Jak każdy tak i ten romans musi pozostać naszym słodkim sekretem. Poszukiwana fizyczność jest równie ważna jak jej pasje. Wiek? w zasadzie bardzo podobny czyli +/- 10 lat, ale niekoniecznie.

Jak to miałoby wyglądać? uważam że jako ludzie dorośli możemy podejść do tego zupełnie na luzie- umówić się na kawę, przy jakimś ustalonym drobnym elemencie wyróżniającym. Jak po podaniu sobie ręki uznamy że wypijemy kawę i porozmawiamy - tak też zrobimy. Jeżeli nie - wracamy do domu bez urazy lub cienia zażenowania.
Oczywiście wcześniej warto wymienić się kilkoma mailami

Drogie Panie - ruszajmy po nowe emocje, nie rozpisujmy się niepotrzebnie jeżeli nie widzimy tu dla siebie miejsca ale starajmy się realizować swoje pasje.
Czekam na Waszą odpowiedź
Dan_de_lion
dan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2018, o 00:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron