Help!!!!

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Help!!!!

Postprzez Aga2 » 20 gru 2018, o 22:04

:) Hej wszystkim jestem nowa potrzebuje porady .
Ostatnio byliśmy z moimi ludźmi z pracy na imprezie i stało się mój szef od tej pory szuka tylko okazji żeby zagadać,spojrzeć czy jestem ,szuka wzrokiem.Oboje mamy rodziny podpowiedzieć coś źle się czuje nie wiedząc co on myśli .A poza tym jest szefem i wstydzę się z nim nawet pogadać.poradzcie co robić jestem w takiej euforii że masakra
Aga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 21:59

Re: Help!!!!

Postprzez Jamelia » 23 gru 2018, o 11:00

Jesteś w takiej euforii ,ze nie patrzysz gdzie zakladasz temat... Po to sa dzialy o roznych tematykach, zeby byl jakis porzadek wiec prosze sie stosowac do regulaminu ;-)

A odnośnie Twojego "problemu" to juz kwestia Twoich zasad i wartosci bo jak piszesz obije macie rodziny. Jesli rodzina.wazniejsza to olej szefa i nie zwracaj uwagi na jego podchody...
Wnioskuje jednak, ze skoro jestes w euforii to jednak raczej przygody rzadza Twoim zyciem i z nich czerpiesz radosc wiec wejdz w gre i tez zacznij zerkac ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Help!!!!

Postprzez Aga2 » 23 gru 2018, o 11:37

Podaj mail priv to temat na dłuzsze pusanye nie chce na forum
Aga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 21:59

Re: Help!!!!

Postprzez Aga2 » 23 gru 2018, o 13:36

W moim małżeństwie nie układa się tak jak powinno być,szefa to 2 związek małżeński,chodziło o dziecko.napisz priv ..... opiszę bardziej szczegółowo może zmienisz zdanie wiedząc więcej
Aga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 21:59

Re: Help!!!!

Postprzez Jamelia » 24 gru 2018, o 11:03

Nie podawaj publicznie na forum kontaktów do siebie..Nie widzę powodu żeby się zagłębiać w Twoją historie
Napisałaś na forum więc się wypowiedziałam.. Nikogo nie oceniam, niech każdy żyje tak jak chce.
Zrobisz co uważasz za stosowne nie mnie to oceniać bo też święta nie jestem.. Powodzenia ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Help!!!!

Postprzez Aga2 » 2 sty 2019, o 00:06

Dziewczyny!
Nie było mnie parę dni i nadal jest tak jak pisałam w 1 poście.Ostatnio widziałam go w wigilię 21.12 w pracy jeszcze pewnie parę dni i będzie też i ON .Mimo że od imprezy już trochę czasu minęło w pracy słyszałam jak się śmieje,przechodził obok niby przypadkiem,nawet rzucił mimochodem że jestem jego jedyna partnerka na każdą imprezę.Zaskoczyl mnie bo tańczył dłuższy czas z koleżanką potem ze mną i gdy taniec się skończył widzialam że nadal ona chce z nim a on przytrzymal mocniej moja rękę nie puścił i tańczyliśmy ale jak nawet śpiewając razem to było takie nie umiem określić .Czekam na jego powrót ciekawe czy nadal będzie szukał mnie wzrokiem tak jak to robił do tej pory.Poradzcie coś!
Aga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 21:59

Re: Help!!!!

Postprzez WiesiaP » 4 sty 2019, o 13:52

W dużym skrócie - szuka Ciebie, bo chce Cię przelecieć. Nie interesuje go związek - interesuje go romans i jego nie będzie obchodzić, że masz męża i dzieci :P
WiesiaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 paź 2018, o 12:11

Re: Help!!!!

Postprzez Aga2 » 6 sty 2019, o 12:50

[quote="Aga2"]Dziewczyny!
Nie było mnie parę dni i nadal czuję się jak nastolatka lepiej bardziej dokładnie robię makijaż,staram się inaczej ubierać a jutro w końcu będziemy się widzieć .Nie umiem przestać się cieszyć na samą myśl .Poradzicie co robić żeby się trochę zdystansować.
Aga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 21:59

Re: Help!!!!

Postprzez barbaros.pio.70 » 15 sty 2019, o 12:17

Może popracuj nad swoim związkiem, bo raczej warto. Zajmij się dzieckiem.
barbaros.pio.70
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 14:56

Re: Help!!!!

Postprzez Aga2 » 15 sty 2019, o 13:57

Staram się pracować ale u mnie to nie jest łatwe .
Poza tym staram się nie okazywać jest chodzi tu szefa że nie jest mi obojętny.Poczwkam do kolejnej imprezy zobaczymy co i jak .Moim dzieckiem zajmuje się non stop nie zaniedbuje jej .
Aga2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 21:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]