Prezent pod choinkę

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez apollo » 25 paź 2012, o 12:59

Kolejka może po mikołaju trafić na półkę, wraz z innymi rzeczami. Sama wiem jak jest z zabawkami. Płaszczyk z Kidomanii naszej pocieszce na pewno będzie się podobał. Znam ją ;-) Niby jest mała dziewczynka, a sama wskazuje co by chciała mieć ;-)
apollo
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez kropka12 » 26 paź 2012, o 22:49

Ile Twoje dziecko ma lat? Bo sam płaszczyk fajny, ale dziecko musi też być bardziej świadome. Nie wiem również czy to prezent z jakim należy czekać do gwiazdki.
kropka12
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez dżoana » 27 paź 2012, o 01:43

a to jeszcze zależy czy to chłopiec czy dziewcznyka i ile ma lat :) generalnie dla swojej córy (2 latka) chyba kupie taki bujaczek z Mattel, cudowna planeta, czy jakoś tak. znalazłam go ostanio, jak pisałam z moimi szkrabami list do Mikołaja :> bo to przeciez trzeba zrobić wcześniej, a że Mikołaj otworzył fabrykę w internecie, to nie mogłysmy się powstrzymać :) moje już potrafią same narysować, czy wybrać co chcą, ale jest też worek z prezentami dla maluchów, właśnie do 3 lat, o czym ty pisałaś. to jest bardzo fajna sprawa, bo wchodzisz na strone listdomikolaja.pl i od razu ogarnia cie atmosfera gwiazdki, prezentow itd :) spedzasz z dzieckiem milo czas, ono ma poczucie, ze napisalo do Mikolaja, a ty na maila dostajesz kopie z dokaldnym opisem tego co wybrało :) a jak sie poszczesci, to i zabawki czy samochod mozna pozniej wygrac - polecam zabawe :)
Avatar użytkownika
dżoana
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 01:37

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Genny » 29 paź 2012, o 12:35

ja dla dziecka zdecydowanie zainwestowałbym w coś co wpłynie na jego kreatywne myślenie jakieś lego czy coś
Genny
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez cuckoo » 30 paź 2012, o 10:37

do świat jeszcze daaaleko! ja narazie skupiam sie na halloween i robimy różne dekoracje do domu, sciagnelam ebooka ze strony srebrnej agrafki, moze wam sie spodobac - http://srebrnaagrafka.pl/artykuly/dekor ... -halloween polecam najbardziej piekne rożyczki z liści <3 :witch pozdrawiam!
cuckoo
 

na sportowo

Postprzez dobroslawa » 30 paź 2012, o 15:45

Cześć, większość z Was myśli raczej o zakupie jakiejś zabawki czy gry, a ja proponuję zakup piłki gimnastycznej z rogami. Moja córcia dostała niedawno taką piłkę i codziennie skacze, robi przewroty w ty,l i w przód, oczywiście z moją pomocą. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Dodam dla wszystkich zainteresowanych,że piłka jest odpowiednią zabawką dla dziecka od drugiego roku życia wzwyż i zawsze pod nadzorem rodziców.Pozdrawiam wszystkie Mamy:)
dobroslawa
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Gumkadowlosow » 2 lis 2012, o 18:51

dżoana ma rację - ja też ostatnio korzystałam z tej aplikacji (listdomikolaja.pl) i moje dzieciaki były zachwycone,a ja problem z wyborem prezentu mam z głowy. Choć tak NAJBARDZIEJ, to cieszył się mój Pan, bo liczy, ze uda nam sie wygrac te alfe romeo ;) eh ci wieczni chłopcy ;)
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez aga.ta » 23 lis 2012, o 18:21

moje dzieci z zabawek powoli wyrastają, poza tym mają ich już tyle, że.... w tym roku dostaną mundurki zuchowe (były u jednego i drugiego w liście na pierwszym miejscu :)), bilety do teatru muzycznego (dla całej rodziny, w zeszłym roku co prawda też dostali, ale to był ich najlepszy prezent, więc powtarzam) i Epokę Lodowcową na DVD. Sama chętnie obejrzę ;)
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez pirouette » 29 lis 2012, o 13:17

a ja rozważam kolorowe memo dla dzieci znajomych :) lubię zabawki, które są zabawą ale też uczą jakiś umiejętności :)
pirouette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 10:24

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez kobietka77 » 30 lis 2012, o 17:16

Według mnie najfajniejszy prezent to taki, który uczy i bawi, ale mój chrześniak jest odmiennego zdania, najchętniej spędziłby cały dzień przed komputerem i grał w głupie gry.
Jak ja miałam 8 lat, to prawie cały dzień po szkole biegałam po dworze. Nie mam pomysłu na prezent, ale kolejnej gry nie kupię.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez bajaderka » 5 gru 2012, o 21:59

A ja mam mały problem jeśli chodzi o prezenty choinkowe. Dowiedziałam się kilka dni temu, że czeka mnie Wigilia w dużym gronie rodzinnym i muszę przygotować się z prezentami. Na szczęście umówiliśmy się, że upominki będą tylko dla dzieci, więc może nie zrujnuje mnie to finansowo ;)
Kupiłam dziś scrabble junior dla 5-latka (akurat dziś jest ostatni dzień promocji w tesco, więc jeśli ktoś ma blisko to polecam, bo wyjątkowo tanio). Mam nadzieję, że się spodoba. Dla małej chrześnicy mam już grzechotki i książeczkę, 6-latkowi kupiłam puzzle (chyba nie przerośnie go 500 elementów). Jedyny problem jest z 2,5rocznymi bliźniczkami, bo totalnie nie mam pomysłu na prezent dla nich. Na grzechotki już za duże. Nie wiem, może coś doradzicie?
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Armigor » 6 gru 2012, o 11:32

Na dzisiaj nie miałam problemu kupiłam dla moich chłopców 1,5 i 2,5 roku pociąg z magnesami do doczepiania wagoników z drewnianymi torami i specjalnym stolikiem Wiem że to super prezent bo mają mniejszy zestaw tych pociągów i bardzo lubią sie nimi bawić tory proste do układania tras dają radę sobie sami a co ciekawe mój 9 latek też je uwielbia więc robię prezent wspólny do tego tylko po drobiazgu dla każdego plus słodycze a co pod choinkę nie mam pojęcia w zeszłym roku kupiłam na Allegro bajki ze zdjęciem dzieckapisane o dziecku syn i dzieci brata były zachwycone polecam
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez tusia25 » 16 gru 2012, o 18:22

nie no zgadza się! Jesli będę miała kiedys własne dzieci tez będę starała się żeby dziecko wierzyło jak najdłużej w Mikołaja! u mnie w domu rodzinnym zreszta do dziś, mimo, że maluchów juz nie ma:) najmłodszy domownik - 9 lat. To mama zawsze, co roku podłada sprytnie prezenty tak, że po skończonej kolacji one juz tam leżą, i jak sie przenosimy do salony to wszyscy roba "WOW" i magia świat jest:)
Co samych prezentów - w tym roku postawiłam na cos szałowego i dla młodszego brata kupiłam stół Piłkarzyki:) w sumie dałam za niego ok 200 zł w ToysRUs, fakt promocja była, ale teraz jak zaprosi "kumpli" do domu będą mieli co robić:)
tusia25
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Armigor » 17 gru 2012, o 00:01

Moje dzieci też dostają list zwrotny jednak jest to zwykła kartka świąteczna na której pisze kilka słów do dzieci i zaproszenie na bal i spotkanie Mikołajkowe dzieciaki są szczęśliwe
Ja kupiłam najstarszemu synkowi skylanders i zestaw figórek
Maluszki dostaną pieski interaktywne
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 11:12

prawdę powiedziawszy nie myślałam o liście zwrotnym i chyba będę musiała coś takiego zaproponować siostrze w przyszłym roku, ciekawa sprawa ;) ja mam dla synka mojej siostry buty z wyprzedaży
Obrazek

i oczywiście wymarzone klocki lego, rozpieszczam go jak swoje dziecko, ale nie mogę się powstrzymać :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Zorka » 17 gru 2012, o 13:01

Klocki to tez ulubiony prezent dla mojego syna :), bardzo lubi, zwłaszcza te z serii technics.
Zorka
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 16:34

ja właśnie z tej serii kupiłam, więc skoro mówisz, ze najlepsze to ciesze się, ze takie wybrałam, chcę żeby mu się podobało, bo wiadomo dzieci bardzo lubią prezenty, a rodzice nie zawsze mają kasę, zeby tak dziecku wszystko kupować
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez pirouette » 19 gru 2012, o 15:22

i co, na czym stanęło? z tego co widziałam to na Artillo kolorowe memo jeszcze można dostać :)
pirouette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 10:24

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez jolanta22 » 21 gru 2012, o 14:50

Ja dla swojej Karinki (niecały rok) pod choinkę kupiłam lalkę pluszową. Krzywdy sobie nią nie zrobi a radość będzie bezcenna :)

Co to? Nessi
Avatar użytkownika
jolanta22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 gru 2012, o 14:45

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez izzabel » 28 gru 2012, o 11:52

Bartek dostał - samochód sterowany radiem (żółta sportowe auto) + szlierka zabawka kupiona w Lidlu (prezent od dziadka). Ja dostałam 2 książki o podróżach + kosmetyki.
Avatar użytkownika
izzabel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Kolaboracja » 31 gru 2012, o 18:24

heheheh na pewno w hierarchii małolatów podskoczy:)))
Kolaboracja
 

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez Otylia » 14 gru 2018, o 21:28

Nie masz pomysłu na prezent? Odwiedź SPAM i kup świeżo palona kawę z najdalszych zakątków świata z gwarancja dostawy przed świętami.
BKPS2018 kod który daje -10% na zakupy świątecznej kawy

Ostatnio edytowano 18 gru 2018, o 21:01 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

De ża wi
Otylia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 18:49

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez CherylCole » 5 sty 2019, o 22:53

Wszystko zalezy komu ten prezent kupujemy. Ja od meża dostałam perfum Armaniego w zestawie z balsamem do ciała i żelem pod prysznic. A ja z kolei kupiłam mu coś bardziej z akcesoriów biznesowych czyli męską teczkę, generalnie rzecz, która przyda mu się na co dzień. Zreszta jak będziecie szukać jakiegoś prezentu albo po prostu będziecie chciały zaopatrzyć swojego partnera w tego typu rzeczy to tutaj znajdziecie bardzo fajne porady SPAM

Ostatnio edytowano 6 sty 2019, o 14:57 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: Prezent pod choinkę

Postprzez ona_my » 21 lip 2023, o 10:22

Nigdy nie mam problemu z kupnem prezentu, bo zawsze znajdę coś idealnego w sklepie https://edibazzar.pl/ W ofercie znajdziesz wiele ciekawych drobiazgów, które na pewno sprawią radość nie jednej osobie.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]