Ponad kobietą - V zaawansowany moduł Tary. Tantra dla kobiet

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Ponad kobietą - V zaawansowany moduł Tary. Tantra dla kobiet

Postprzez marta_k » 18 sty 2019, o 18:05

Ponad kobietą - V zaawansowany moduł Tary. Tantra dla kobiet - Ścieżka Przebudzonej Kobiecości (Nowe Kawkowo)

"Drzwi do mistycznej kobiety są źródłem Nieba i Ziemi. Jeżeli znajdziesz klucz, otwierający drzwi do mistycznej kobiety, odnajdziesz drzwi egzystencji. Każdy musi przejść przez te drzwi bez napięć, w równowadze, spełnieniu, zadowoleniu.."Osho

Zapraszamy na drugi moduł Zaawansowanego Treningu Tantry z Santoshi "Ponad Kobietą".

W treningu mogą wziąć udział kobiety, które ukończyły trzy podstawowe treningi Tary (Czerwoną, Zieloną i Białą)!
W części I i II Treningu Zaawansowanego można uczestniczyć w dowolnej kolejności.

TARA ZAAWANSOWANA II: PONAD KOBIETĄ

Ten kurs wzbogaca podstawy medytacyjnej świadomości, aby głębiej połączyć się z twoim ciałem i swoimi naturalnymi darami, abyś mogła zacząć dokonywać wyborów, które przynoszą Ci radość i łatwość… Wybory, które pochodzą z Twojego łona i intuicji, a nie ze standardowych przekonań społecznych.

Nauczysz się technik, które będziesz mogła wprowadzić do swojego codziennego życia, aby po ukończeniu kursu mogły one funkcjonować w Twoim świecie. Możesz stworzyć Styl Życia oparty na Miłości, Pięknie, Przyjemności i Radości, przekształcając twoją rzeczywistość w raj zrodzony poprzez twoje mądre wybory z miłości.

Będziemy praktykować Medytacje i Techniki, które pomogą Ci głębiej poczuć twoje ciało, nauczyć się otwierać na twoje naturalne dary i potencjał energetyczny oraz relaksować się w kobiecej esencji.

Inną ważną częścią tego kursu będzie głębsze przyjrzenie się naszym wzorcom osobowości. W tym celu wykorzystamy odgrywanie ról i różne twórcze sposoby, aby twoje cienie mogły wyjść w światło i być swobodnie wyrażane, aby mogły być ukochane i przyjmowane przez twoją świadomość.

Praktyki:
Codziennie będziemy praktykowały Medytację w ciemności i Tandavę.
Tak jak podczas wcześniejszych warsztatów będziemy używać Tantrycznych Medytacji i Szamańskich Rytuałów, pracy z oddechem, emocjonalnego uwolnienia, świadomego dotyku, odgrywania ról, tańca i cichej obecności by jeszcze mocniej zagłębić się w swoje pokłady kobiecej mądrości.

Otrzymasz narzędzia, dzięki którym staniesz się bardziej żywa i zainspirowana, by żyć bardziej świadomie, w większej miłości i z własną mocą.

To jest ostatni z serii treningów z Santoshi. Po ukończeniu wszystkich 5 modułów otrzymacie dyplom ukończenia!
„Polecam osobom, które ukończyły szkolenie, wzięcie udziału w kursie mieszanym: Tantra: Wewnętrzne mistrzostwo (Santoshi i Shachar w sierpniu 2019 r) w celu przeniesienia doświadczenia Tantry na pole heteroseksualne” - Santoshi

CYKL „TARA”: PRZEBUDZENIE KOBIECOŚCI

Razem możemy przywrócić Ziemi moc Yin… Planeta pilnie potrzebuje, abyśmy powstały i ucieleśniły naszą Boską Kobiecość!!

Cykl TARA, to niezwykła podróż, do świątyni Bogini. Ta dzika soczysta podróż, podczas której łączymy się z czymś większym od nas, poza umysłem i ograniczoną osobowością. Karmimy się w niej nawzajem poprzez nasze ciała i serca oraz świętujemy nasze unikalne dary stając się pełnymi życia, promiennymi, mocnymi a jednocześnie wrażliwymi kobietami.

W 2019 roku, organizujemy piąty już cykl poświęcony przebudzeniu kobiecości. Warsztaty te cieszą się nieustającą, ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Wiele kobiet doznało głębokich przemian i dlatego wracają na kolejne edycje. Trening jest zaprojektowany
w pięciu modułach:
• Moduł I: Inicjacja seksualna do kobiecej Mocy – Czerwona Tara
• Moduł II: Potęga Miłości – Biała Tara
• Moduł III: Kreatywność, ekspresja i Moc uzdrawiania – Zielona Tara
• Moduł IV: Ucieleśniona Bogini. Poziom zaawansowany I – Czarna Tara
• Moduł V: Ponad kobietą. Poziom zaawansowany II – Fioletowa Tara

Warunkiem uczestnictwa w modułach zaawansowanych jest ukończenie trzech podstawowych modułów Tary (Czerwonej, Białej i Zielonej) i te kobiety mają pierwszeństwo przy zapisach, ewentualnie dwóch modułów Tary – to pozostaje do indywidualnej decyzji Santoshi.

Każdy warsztat podstawowy (Tara Czerwona, Biała i Zielona) jest niezależnym modułem, kolejność uczestnictwa w nich jest dowolna. Dowolna jest również kolejność uczestnictwa w warsztatach zaawansowanych (Tara Czarna i Fioletowa). Po ukończeniu wszystkich 5 modułów otrzymacie dyplom ukończenia!

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
________________________________________
Przeczytaj wywiad z Santoshi na stronie Babski Blues:

________________________________________
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:
1 - 7.04.2019

ROZPOCZĘCIE
01.04 (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE
07.04 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 1800 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: [email protected]


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia (zadatku za warsztat i zaliczki za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 01-07.IV.2019”.

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana
8. Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Begoña Amor Cazorla z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „Tara Zaawansowana II 1-7.IV.2019”.

Begoña Amor Cazorla
Numer konta: 68 2490 0005 0000 4000 7257 6060
ALIOR BANK

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): ALBPPLPWXXX
IBAN: PL68 2490 0005 0000 4000 7257 6060
________________________________________
PROWADZĄCY

Santoshi Amor
Santoshi jest międzynarodową nauczycielką Tantry, ucieleśnia istotę tantry od 20 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Porzuciła karierę architekta, podążając za wołaniem serca i na 12 lat zamieszkała we wspólnocie OSHO w Indiach, gdzie została nauczycielką Tantry i medytacji. Później wycofała się w świat ciszy i odosobnienia w Himalajach przez ponad rok poznając praktyki tantry Tybetańskiej.
Intymność i miłość są dla niej źródłem inspiracji. Doświadczyła wielu różnych relacji, poznając głębię sztuki świadomej miłości i świadomej seksualności.
Obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie gromadzi osoby z całego świata pragnące doświadczać Tantry. Prowadzi warsztaty Tantra dla kobiet, par i singli w różnych krajach.
Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwijaniu ich najwyższego potencjału.
marta_k
Extra Kobietka
 
Posty: 279
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Marysia944