Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Postprzez Andzia95 » 16 sty 2019, o 11:31

Nie wiem co mam robić. Zacznę od poczatku. Jestem z chlopakiem ponad 3 lata, dzieli nas 20 pare km. Jestem w ciąży w 5 miesiacu zaraz. On i ja mamy domy stare, z tym ze ja mam drewniany nie jest ocieplony, tylko centralne, on ma murowany i tam jest wilgoc na scianach juz od dawna. Ma taka rodzine ze ojciec mieszka oddzielnie i popija a matka z nim i babcia. Matka tez pije od bardzo dawna. On chce zebym ja sie do niego wprowadziła, ale ja nie moge na to pozwolić dla naszego zdrowia, powiedzial, ze woli miec wilgoc w domu niz myszy w scianach. Dodatkowo tak sie układa ze juz kilka razy pożyczał ode mnie pieniadze, raz 1000 na zarobek przez internet, wczesniej ja pracowalam dalej niz mieszkam, bo nie moglam pracy dlugo znalezc, potem od byl bez pracy kilka miesiecy. Czasami bylo tak, ze mu dawalam na paliwo bo to ponad 40 km wtedy do mnie miał, a czasami jakos sam. Sporo tego bylo, wczoraj sie poklocilismy na odleglosc, bo teraz auta nie ma i chce ode mnie znow okolo 800 zl na samochód. Powiedzialam. Ze nie, bo co jak i ja nie bede miala skoro jemu dam i wypomnialam ze sam mowil, ze mi odda, a teraz ze rodzina jestesmy i nie bedzie oddawal. Te jego slowa byly jakis miesiac temu. Ja mu to wypomnialam to teraz do mnie, ze mi odda te pieniadze, ale przyjedzie dopiero po porodzie. Dodam, ze mial sprawe co się ciagnela od 16 roku zycia, i teraz przyszlo mu placic 7000. Jeszcze nie wiadomo dokladnie czy bedzie mogl wgl na raty to rozlozyc. Ja mam na koncie te 2500, wiec nawet nie wiem czy na wyprawke starczy. Mowil ze sie teraz nie wyprowadzi stamtad a moze i wgl. Mamy 23 lata, on 4 miesiace mlodszy. Co ja mam zrobic? Ktoś mial podobna sytuację?
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23

Re: Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Postprzez Andzia95 » 21 sty 2019, o 22:21

Halo, jest ktoś z problemami co ma podobnie, czy tylko ja w takim bagnie jestem finansowym i pechowym całe życie...
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23

Re: Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Postprzez natalia523 » 22 sty 2019, o 14:27

Ciężka sytuacja, jedyne co mogę Ci doradzić to nie pchać się w to toksyczne środowisko. Mieszkanie z alkoholikami i w dodatku z małym dzieckiem zniszczy Cię psychicznie.

http://www.rozszerzaniediety.pl
Strona o zdrowym żywieniu niemowląt
natalia523
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 21:55

Re: Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Postprzez Andzia95 » 23 sty 2019, o 21:15

Tam niby tylko jedna osiba bylaby pijaca, ale to i tak nie daje wiary, ze jak i ja tam pojde to sie to skonczy.. Chlopak mowi, ze wyremontuje, ale caly dom to kupa kasy
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23

Re: Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Postprzez Andzia95 » 24 sty 2019, o 00:58

Mam nadzieję, ze powiedzial wiele w zlosci i jeszcze conieco sie wyjasni w tych sprawach
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23

Re: Dziecko w drodze, zle warunki w domu i i chlopaka

Postprzez natalia523 » 25 sty 2019, o 13:49

Trzymam kciuki, aby wszystko się ułożyło. Nawet jedna osoba pijąca potrafi zatruć życie całej rodzinie i uzależnić ją od siebie. Pamiętaj, że dobro Twoje i dziecka jest teraz najważniejsze!

http://www.rozszerzaniediety.pl
Strona o zdrowym żywieniu niemowląt
natalia523
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 21:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]