Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje

Postprzez dalima » 13 wrz 2016, o 09:49

bylismy we Francji i sami organizowaliśmy sobie czas. Wynajęliśmy busa z SPAM i zwiedziliśmy sporo

Ostatnio edytowano 15 lis 2016, o 13:33 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
dalima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 14:36

Re: Wakacje

Postprzez kanaris » 17 maja 2017, o 18:10

W tym roku chcemy wybrać się na Karaiby. Miejmy nadzieję, że nam się uda.

kanaris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 17:57

Re: Wakacje

Postprzez nora » 20 cze 2017, o 14:13

Oj, nie prędko gdzieś wyjadę w ciągu najbliższego roku, ale w sumie nie narzekam z tego powodu

nora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 13:39

Re: Wakacje

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:28

Czemu koniecznie zagranica? Czemu tak nam trudno uwierzyć w piękno własnego kraju?

warnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 12:04

Re: Wakacje

Postprzez katrinka » 16 mar 2018, o 09:24

Jeśli któraś z Was planowałaby wakacje w Polsce to proponuję dwie miejscowości

Władysławowo - wiele atrakcji oraz bardzo ładne plaze
Jurata - cudowne molo ,szeroka plaża no i jest spokojnie. O wiele spokojniej niż w Międzyzdrojach czy Sopocie Sama Jurata równiez jest eleganckim resortem.
Jesli chcecie wynajac noclegi to proponowałabym zajrzeć sobie tutaj: SPAM Na stronie sa apartamenty do wynajęcia w większych miejscowościach nadmorskich, ale równiez i w górach.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 10:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Wakacje

Postprzez kisko » 17 kwi 2018, o 09:30

Trochę za granicą i trochę w kraju. Karaiby albo polskie morze, zobaczymy ;)

Profesjonalny transport lotniczy
kisko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 09:14

Re: Wakacje

Postprzez Anette_23 » 30 kwi 2018, o 11:49

My w tym roku jedziemy z mężem nad polskie morze. Zdecydowaliśmy się na pensjonat Kaszubianka - ogólnie to już trzecia chyba wizyta nasza w tym pensjonacie, generalnie bardzo mocno polecam. Niby spokojne miejsce, a wcale się nie nudziliśmy. Może też dlatego, że mieliśmy szczęście do pogody.;) No a też najważniejsze, że pensjonat nad samym morzem się znajduje.
Anette_23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 08:50

Re: Wakacje

Postprzez Olkka » 13 sty 2019, o 19:53

My właśnie jesteśmy na etapie szukania wakacji. Trafiłam na biuro SunCenter - z polecenia koleżanki, gdzie bardzo miła Pani pomaga nam w znalezieniu najlepszej opcji;) Fajnie, bo wszystkie oferty mam w jednym miejscu, takim sposobem łatwiej znaleźć coś odpowiedniego więc jestem dobrej myśli;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Wakacje

Postprzez prego » 17 sty 2019, o 12:51

my uciekamy w tym roku do Egiptu. Ja bardzo lubię to miejsce, jest tam tanio i cieplutko. Da się dobrze zjeść, a ich kultura mnie absolutnie urzekła.Tak więc znowu będziemy jechali na piramidy, uwielbiam to miejsce, jest absolutnie magiczne.

prego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2019, o 22:33

Re: Wakacje

Postprzez Majka2312 » 28 sty 2019, o 15:10

[quote="Olkka"]My właśnie jesteśmy na etapie szukania wakacji. Trafiłam na biuro SunCenter - z polecenia koleżanki, gdzie bardzo miła Pani pomaga nam w znalezieniu najlepszej opcji;) Fajnie, bo wszystkie oferty mam w jednym miejscu, takim sposobem łatwiej znaleźć coś odpowiedniego więc jestem dobrej myśli;)[/quot

My już od jakiegoś czasu latamy tylko z SunCenter i zawsze wracamy zadowoleni;) W tym roku kupiliśmy już u nich wycieczkę do Hiszpanii na czerwiec;D
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Wakacje

Postprzez Miłka85 » 11 mar 2019, o 14:35

[/quote] My już od jakiegoś czasu latamy tylko z SunCenter i zawsze wracamy zadowoleni;) W tym roku kupiliśmy już u nich wycieczkę do Hiszpanii na czerwiec;D[/quote]
Naprawdę?! W ogóle nie słyszałam o tym biurze podróży. Jak na razie zwykle jeździliśmy tylko po Polsce, ale planujemy w miarę niedługim czasie lecieć gdzieś dalej. Myślałam o Tui albo Rainbow, bo są popularne i mają sporo ofert, ale jednak wiele opinii negatywnych. Fajnie, że podrzuciłyście mi to biuro :).
Miłka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 09:10

Re: Wakacje

Postprzez agat@ » 12 mar 2019, o 08:55

Mnie koleżanka na maj namówiła na wakacje. Jedziemy do Turcji. Ona już 4 razy tam była i mówiła, że nie mam się czego obawiać. wycieczkę kupiłyśmy w tui mamy mieć przelot enterem.. Pierwszy raz będę leciała samolotem mam nadzieję, że to nic strasznego bo ja to panikar a straszną jestem i nie chciałabym całej załogi na nogi postawić :)
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Wakacje

Postprzez Daria08 » 23 mar 2019, o 17:57

Ja chyba wybiorę się w tym roku do Saragossy, nigdy nie byłam a słyszałam że jest piękna:)
SPAM

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 07:18 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Daria08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2019, o 17:54

Re: Wakacje

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 13:22

Kupujecie ubezpieczenie jak jeździcie za granicę? Ja to się tylu historii nasłuchałam i wiem że ekuz to mało rzeczy obejmuje, jadąc na wakacje to jednak nie chciałabym myśleć o problemach a skupić się na odpoczynku. Wykupienie takiego ubezpieczenia jest teraz dużo prostsze, bo są różne porównywarki i tam można też ubezpieczenie kupić.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Wakacje

Postprzez trops » 14 maja 2019, o 18:44

Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje? Wybieracie Polskę czy zagranicę?
trops
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2019, o 17:27

Re: Wakacje

Postprzez aguska33 » 15 maja 2019, o 20:16

donatka napisał(a):Kupujecie ubezpieczenie jak jeździcie za granicę? Ja to się tylu historii nasłuchałam i wiem że ekuz to mało rzeczy obejmuje, jadąc na wakacje to jednak nie chciałabym myśleć o problemach a skupić się na odpoczynku. Wykupienie takiego ubezpieczenia jest teraz dużo prostsze, bo są różne porównywarki i tam można też ubezpieczenie kupić.


Pewnie ze warto wykupic ubezpieczenie na wakacje. Kiedy planujemy wakacje to zawsze staramy sie wszystko załatwić na własną rekę. Przelot, nocleg i wycieczki organizujemy sami. Korzystam z porównywarki https://kioskpolis.pl/ , po wypelnieniu formularza, można skorzystac z wiedzy i pomocy konsultanta i wybrac cos dla siebie.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Wakacje

Postprzez MartaMM » 17 maja 2019, o 15:13

My w tym roku planujemy wypad za granicę, choć jeszcze nie mamy wybranego kierunku to ja już odświeżam swój język aby nabrać pewności w rozmowach;) Zapisałam się na kurs do tutlo, gdzie m.in mogę posłuchać i oswoić się z różnymi akcentami- myślę, że to się może przydać;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Wakacje

Postprzez marlennka » 20 maja 2019, o 09:08

MartaMM napisał(a):My w tym roku planujemy wypad za granicę, choć jeszcze nie mamy wybranego kierunku to ja już odświeżam swój język aby nabrać pewności w rozmowach;) Zapisałam się na kurs do tutlo, gdzie m.in mogę posłuchać i oswoić się z różnymi akcentami- myślę, że to się może przydać;)

Świetny pomysł! Najlepsze jest podszlifowanie języka, bądź jego odświeżenie właśnie ze specjalistami w tej dziedzinie! Też się zapisałam do nich i jestem mega zadowolona z efektów :)
marlennka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 gru 2018, o 17:47

Re: Wakacje

Postprzez martha18 » 7 cze 2019, o 20:18

A wiecie, że w okolicy Warszawy jest interesujący parki rozrywki dla dzieci? Słyszeliście o Farmie Iluzji jest to magiczne miejsce, które zachwyci niemalże każdego nawet wymagającego człowieka. Tam znajdziecie rozrywkę na cały dzień.
martha18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 maja 2018, o 12:14

Re: Wakacje

Postprzez MarioPa » 17 lip 2019, o 21:02

Pewnie większość woli jechać w jedno miejsce i leżeć na plaży ale my spędzamy każdy urlop aktywnie. My uwielbiamy jeździć na objazdówki. W ograniczonym urlopem czasie można najwięcej zobaczyć. W tym roku jedziemy na krótki wypad na Białoruś. Może nie jest to destynacja marzeń ale też ma całkiem fajne rzeczy do pokazania. Wytwórnia Wypraw zabiera nas do Grodna, Wasiliszki (rodzinny dom Niemena ;) ), Zaosia (folwark Mickiewiczów), Nowogródek i kilka innych miejsc.
MarioPa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 20:16

Re: Wakacje

Postprzez beksa » 25 lip 2019, o 23:09

W tym roku wybieram się w Bieszczady. Po drodze zatrzymam się w Hotelu Imperium w Rzeszowie i zwiedzę trochę miasto.
Hotel poleciła mi koleżanka była tam niedawno z rodzinką, mówiła że hotel jest bardzo ładny ma bardzo smaczne jedzenie i eleganckie pokoje.
Sprawdzę i wyruszę w dalszą podróż.
beksa
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2019, o 22:01

Re: Wakacje

Postprzez anita_an » 31 lip 2019, o 20:50

Nigdy nie mam konkretnego pomysłu na wakacje, ale zawsze coś fajnego znajdę na sun&snow. To dla mnie numer jeden, jeśli chodzi o tego typu wyszukiwarki i stosunek jakości do ceny. Często mają zniżki, łatwo i szybko można coś znaleźć.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Wakacje

Postprzez minka18 » 16 paź 2019, o 07:02

Wakacyjny wyjazd i to całą rodziną spędziliśmy w Borowym Dworze www .borowydwor .pl/ przy Termach Szaflary. Na miejscu mogliśmy liczyć na komfortowy apartament, dzięki któremu w zupełności się zrelaksowaliśmy. A na miejscu czekały na nas spa, kręgielnia i wiele innych atrakcji!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Wakacje

Postprzez jan3332 » 15 gru 2019, o 11:05

Jeżeli będziecie wyjeżdżali na wakacje to nie zapomnijcie o wykupieniu ubezpieczenia.Sam ubezpieczenie znalazłem na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne .
jan3332
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2019, o 11:04

Re: Wakacje

Postprzez Ariska » 26 sie 2020, o 16:29

no pewnie ze trzeba sie ubezpieczyć! dlatego ja wlasnie zdecydowałam się na wakacje z Coral Travl - dla mnie to spawdzone biuro podróży, dobrze informuje o kazdych zmianach, dokładnie i przede wszystkim jest zapewnione bezpieczeństwo! ja jestem bardzo zadowolona!
Ariska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2020, o 16:26
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]