Brak zaufania

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Brak zaufania

Postprzez Załamana25 » 31 sty 2019, o 22:43

Ze swoim chłopakiem jesteśmy razem 2 lata a od 8 miesięcy mieszkamy razem On jest po nie udanym związku z którego ma dziecko jego ex go zdradzała, źle traktowała chciała tylko pieniędzy ale był z nią 4 lata ze względu na dziecko mieli się nawet pobrać. My poznaliśmy i odrazu zaiskrzyło ale od początku wiedziałam że na zaufanie muszę sobie zapracować myślałam to nic w końcu jest po przejściach więc robiłam wszytko by zdobyć to zaufanie dałam się w pełni kontrolować, sprawdzać, wysylalam zdj  z godziną i data np z tv, że jestem w domu z racji tego że pracował w delegacji, dałam dostęp do bilingow itd nigdzie nie wychodziłam a gdy szłam do sklepu wysylalam zdj że w nim jestem, zrobiliśmy nawet badania wariografem czy faktycznie był moim jedynym po tym układało się dobrze zaczęliśmy myśleć o ślubie, dzieciach wydawało mi się że zdobyłam jego zaufanie po czym pewnego dnia znalazł zdj z imprezy na której byłam tydzień po jego poznaniu i dopisał sobie teorię że rzekomo widać na nich że z kimś tańczę a później wychodzę mimo że tak nie było starałam się mu to tłumaczyć przywołując to że są badania i dałam mu dostęp do wszystkiego że jest moim pierwszym ale on stwierdził że pewnie osoba robiąca badani była podplacona przeze mnie że zawsze mogę mieć 2 tel inne maile itd, od tego momentu zaczęło się psuć wystarczyło jakieś niefortunnie zdanie kogoś z rodziny lub znajomych żeby doszukać się że kiedyś byłam rozrywkowa mimo że większość życia spędziłam w domu w co mi nie wierzył, bardzo go  kocham i zrobiła bym wszytko żeby mi zaufał ale już jestem bezsilna on ciągle szuka dowodów na zdrady i inne rzeczy które robiła mu tamta partnerka nie ufam mi w ogóle zdazy mu się mnie obrazić ale później przeprasza mówiąc że to z zazdrosc bo tak mnie kocha. Nie wiem co mam robić rozum mówi uciekaj serce zostań i mu pomóż idziecie na terapię kocham go na prawdę nade wszystko ale po woli tracę siłę wiem że on mnie kocha bo układał sobie życie podemnie ale ta zazdrość i brak zaufania sprawiają że często płacze. Co mam robić nie potrafię się uwolnić od tego uczucia.
Załamana25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sty 2019, o 22:40

Re: Brak zaufania

Postprzez Andzia95 » 3 lut 2019, o 00:42

Trudna sytuacja... Sama nie wiem co bym zrobiła. Jest zazdrosny, ale żey doszło do tego aż tak, że nadal Ci nie ufa pomimo tego jak piszesz, że wysyłałaś zdjęcia z datami i godzinami, to już jest nie za dobrze. Ja z chłopakiem pomimo tego, że była też go zdradzała nie robi mi czegoś takiego, bo mi ufa, pomimo, że mieszkamy koło 20 paru km od siebie i często się nie widujemy. Nie przeszło mu to chyba po prostu, a dla Ciebie to męka, bo co byś nie zrobiła to i tak zawsze będzie miał podejrzenie
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23

Re: Brak zaufania

Postprzez Jamelia » 24 mar 2019, o 16:18

Przykro mi ,być może moje zdanie nie przypadnie Ci do gustu ale skąd masz pewność że ona go rzeczywiście zdradzała, skąd masz pewność że jest tak jak on mówi a nie są to jego urojone wizje tak jak w Twoim przypadku?
Zobacz, wystarczy zdjęcie albo jakies zdanie rodziny żeby on sobie dopisał swój przebieg wydarzeń i do tego jest święcie przekonany o swojej racji..
Droga Załamana- jak dla mnie to ten człowiek ma coś bardzo nie tak z głową lub mierzy kobiety własną miarą..
Co to w ogóle jest, zdjęcia wysyłać, spowiadać się z każdego kroku i jeszcze ten wykrywacz kłamst. T mi jakimś psycholem zalatuje :o

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06