Dobry dentysta

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry dentysta

Postprzez edytaszczyrk » 31 gru 2018, o 15:46

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
edytaszczyrk
Jestem tu nowa :)

Re: Dobry dentysta

Postprzez olajamroz » 2 sty 2019, o 10:19

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z obsługą w KSE (Klinika Stomatologii Estetycznej). Można ich znaleźć na ul. Ugory w Toruniu, tam gdzie ta galeria. Dokładny adres masz na kse.dental. Duży parking przy budynku, bardzo korzystne ceny (ostatnio chyba coś obniżali), są takie same jak w innych gabinetach a obsługa, podejście i metody jakie stosują to jest światowy poziom.
olajamroz

Postprzez espanka » 23 sty 2019, o 22:44

Powiem Wam że ostatnio u dentysty przeżyłam prawdziwy koszmar, nie dość że znieczulenie słabo działało to tak mi babka nieumiejętnie założyła ssak że zrobiła mi się po nim ogromna afta, dobrze że jesszcze w apteczce miałam dologel i się smaruję, już dzisiaj trochę lepiej, mogę normalnie jeść, bo tak bolało że myślałam że oszaleję, ale zastanawiam się czy to kwestia złego ułożenia ssaka czy może kurcze on nie był sterylny??
espanka
Miła Kobietka

Postprzez Theila » 3 lut 2019, o 13:38

Wiem, że Dologel świetny jest przy ząbkowaniu, ale powiedz mi ile razy dziennie smarujesz przy afcie? Mojej mamie czasem proteza dziąsło podrażnia, może to byłoby dobre rozwiązanie.
Theila
Gadatliwa Kobietka

Postprzez elacara » 7 lut 2019, o 10:51

olajamroz napisał(a):Mam bardzo pozytywne doświadczenia z obsługą w KSE (Klinika Stomatologii Estetycznej). Można ich znaleźć na ul. Ugory w Toruniu, tam gdzie ta galeria. Dokładny adres masz na kse.dental. Duży parking przy budynku, bardzo korzystne ceny (ostatnio chyba coś obniżali), są takie same jak w innych gabinetach a obsługa, podejście i metody jakie stosują to jest światowy poziom.

Tez polecam jak do nich trafiłam brakowało mi jedynki, trójki i paru szóstek...teraz w końcu mogę się normalnie bez kompleksów uśmiechnąć, wypełnili mi wszystko idealnie.
elacara

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]