Mary Kay?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Mary Kay?

Postprzez a_gatka » 14 lut 2019, o 11:21

Dziewczyny, ciekawa jestem Waszych opinii o Mary Kay. Spotkałam teraz na urlopie konsultantkę i sporo opowiadała o współpracy. Kosmetyki znam i lubię, ale ciekawa jestem szerszej opinii. Miała któraś z Was styczność z tym tematem? :)
a_gatka
 

Re: Mary Kay?

Postprzez Cardigan » 14 lut 2019, o 16:59

Wiesz co? Pierwszy raz słyszę o tej linii kosmetyków. Tu może tkwić największy problem.

Cardigan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 cze 2018, o 10:23

Re: Mary Kay?

Postprzez Tasha » 18 lut 2019, o 23:00

Też się chętnie dowiem. Jakiś czas temu moja znajoma była konsultantką, zamawiałam u niej kosmetyki i bardzo lubiłam, ale ze względu na przeprowadzkę kontakt nam się zupełnie urwał. A może i ja bym sprawdziła się w takiej roli, dodatkowe parę złotych do domowego budżetu zawsze mile widziane.
Tasha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 02:24

Re: Mary Kay?

Postprzez docha » 21 lut 2019, o 10:31

W sensie, czy któraś była/jest konsultantką? Czy bardziej o kosmetyki pytasz? Ogólnie kosmetyki bardzo lubię, moja siostra jest konsultantką. Mogę jej zapytać jak to wygląda od środka, jakie są formalności, umowa itp. W każdym razie ona jest zadowolona, już ponad 2 lata się tym zajmuje. Po ciąży zdecydowała się nie wracać na cały etat do pracy, a tutaj ma przynajmniej elastyczne godziny, sama sobie ustala kiedy i ile pracuje.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Mary Kay?

Postprzez Theila » 26 lut 2019, o 00:46

Mary Key mają fajne balsamy i mój ulubiony tusz do rzęs. Patrzyłam na stronie to o konsultantkach https://www.marykay.pl/pl-pl/jak-zostac ... ey-rewards i temat faktycznie wygląda zachęcająco. Chętnie bym poszła na takie warsztaty, no i zarobiła sobie jakieś dodatkowe pieniądze - choćby nawet właśnie na kosmetyki. :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Mary Kay?

Postprzez a_gatka » 1 mar 2019, o 18:42

@Cardigan to warto się zainteresować, bo kosmetyki mają fajne. :)

@docha, dokładnie tak - chciałabym się dowiedzieć coś więcej jak to funkcjonuje, na jakich zasadach, czy warto itd. :)
a_gatka
 

Re: Mary Kay?

Postprzez docha » 1 mar 2019, o 19:42

a_gatka, podpytałam siostry, jeśli chcesz zostać konsultantką, musisz podpisać umowę i zakupić zestaw startowy, są różne do wyboru. Najlepiej poszukaj konsultantki w Twojej okolicy i zapytaj o możliwość współpracy. Potem po prostu znajdujesz klientki i działasz. Ile zarobisz zalezy od tego ile czasu na to poświęcisz, no ale siostra mówi, że jej nie tylko o to chodzi. Dla niej, młodej mamy, to idealna okazja do wyjścia do ludzi, a przy okazji zarabia :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Mary Kay?

Postprzez liniana » 28 mar 2019, o 13:33

Co jeśli takiego zestawu startowego się nie sprzeda? Już od jakiegoś czasu się zastanawiam czy nie spróbować być konsultantką, kiedyś dostałam od koleżanki parę kosmetyków MK, potem chciałam kupić ale nie mogłam namierzyć wśród znajomych żadnej konsultantki. W pracy mam dużo dziewczyn więc myślę, że były by chętne na kosmetyki :).
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Mary Kay?

Postprzez Theila » 14 maja 2019, o 07:18

@liliana wydaje mi się, że zestaw startowy to nie problem :) Możesz brać kosmetyki tylko dla siebie czy bliskich, a sprzedawać wtedy kiedy będziesz miała od kogoś zamówienie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Mary Kay?

Postprzez Majsterka » 25 lip 2022, o 21:11

Odświeżę jeśli mogę ten wątek, żeby nie zakładać drugiego. Widzę, że kilka z was próbowało jako konsultantki Mary Kay, a też chciałabym spróbować swoich sił. Wiecie może jak to teraz wygląda, jak ruszyć i można jeszcze na tym trochę dorobić?
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Mary Kay?

Postprzez docha » 4 sie 2022, o 12:41

Masz jakąś znajomą konsultantkę? Najlepiej się z nią skontaktować, wprowadzi Cię w temat i podpiszesz z nią umowę. Jeśli nie masz nikogo zaufanego, to przez ich stronę z łatwością znajdziesz kogoś z okolicy. W razie pytań pisz :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Mary Kay?

Postprzez surykatka2 » 8 wrz 2022, o 12:48

Czy macie tam normalne legalne umowy? Na jak długo są zawierane? Czy w tym czasie mam jakieś normy do wyrobienia?
surykatka2
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 21 cze 2021, o 11:51

Re: Mary Kay?

Postprzez Theila » 8 wrz 2022, o 13:03

U mnie jest to od kilku lat dodatkowe zajęcie i chwalę sobie. Raz mam więcej czasu, raz mniej, raz jest więcej osób, które chcą coś zamówić, a czasem zamawiam tylko dla siebie. Jako dodatkowe zajęcie to bardzo fajna opcja.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Mary Kay?

Postprzez Konsultantka2022 » 8 wrz 2022, o 21:29

surykatka2 napisał(a):Czy macie tam normalne legalne umowy? Na jak długo są zawierane? Czy w tym czasie mam jakieś normy do wyrobienia?


Umowę podpisuje się na rok jednak nie wiąże się to z żadnymi zobowiązaniami. Zamawiasz tyle ile potrzebujesz, jeśli w danym miesiącu nie masz takiej potrzeby to nie zamawiasz. Nie ma odgórnych norm czy zobowiązań.
Konsultantka2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 17:22

Re: Mary Kay?

Postprzez docha » 26 wrz 2022, o 13:17

Nie ma norm, możesz poświęcać tyle, ile masz czas i ochotę. To bardzo elastyczne zajęcie, sama decydujesz co, kiedy i z kim robisz ;) Umowę podpisujesz z konsultantką i jest ona ważna przez rok.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Mary Kay?

Postprzez Majsterka » 10 paź 2022, o 17:55

Brzmi bardzo rozsądnie. Jak wyglądają pierwsze kroki, żebym mogła zacząć jako konsultantka? Musze gdzieś się zgłosić i zamówić jakąś określona ilość kosmetyków na start?
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Mary Kay?

Postprzez Konsultantka2022 » 11 paź 2022, o 21:52

Majsterka napisał(a):Brzmi bardzo rozsądnie. Jak wyglądają pierwsze kroki, żebym mogła zacząć jako konsultantka? Musze gdzieś się zgłosić i zamówić jakąś określona ilość kosmetyków na start?


Żeby zostać konsultantka trzeba się zarejestrować i wykupić pakiet startowy. Napisz do mnie. Chętnie doradzę, przedstawię pakiety i wprowadzę oraz pomogę w dalszej drodze. To mój e-mail: julamk2022@o2.pl
Konsultantka2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 17:22

Re: Mary Kay?

Postprzez docha » 5 lis 2022, o 13:58

Majsterka napisał(a):Brzmi bardzo rozsądnie. Jak wyglądają pierwsze kroki, żebym mogła zacząć jako konsultantka? Musze gdzieś się zgłosić i zamówić jakąś określona ilość kosmetyków na start?

Na początek kupuje się zestaw startowy, są w nim kosmetyki (głównie bestsellery, ale możesz sobie dobrać co chcesz) i materiały szkoleniowe, które na pewno ułatwią Ci start.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Mary Kay?

Postprzez Konsultantka2022 » 17 lis 2022, o 21:38

Teraz najlepszy czas na dołączenie. Do oferty weszły zestawy świąteczne, które przy rejestracji można zdobyć w bardzo korzystnej cenie wraz z produktami gratis. Wszystko wyjaśnię i pomogę, przedstawię możliwości. To mój e-mail julamk2022@o2.pl
Konsultantka2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 17:22

Re: Mary Kay?

Postprzez Majsterka » 14 gru 2022, o 11:06

docha napisał(a):Nie ma norm, możesz poświęcać tyle, ile masz czas i ochotę. To bardzo elastyczne zajęcie, sama decydujesz co, kiedy i z kim robisz ;) Umowę podpisujesz z konsultantką i jest ona ważna przez rok.


Niestety nie znam żadnej, ale jak tylko wrócę do domu zajrzę na stronę. Byłoby super jakbym mogła już w tym miesiącu zacząć. Chętnie spróbuję swoich sił. Myślę, że super jest pracować w tym co się lubi, a ja kosmetyki uwielbiam :)
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Mary Kay?

Postprzez Konsultantka2022 » 15 gru 2022, o 22:38

:)

Ostatnio edytowano 15 gru 2022, o 22:41 przez Konsultantka2022, łącznie edytowano 1 raz
Konsultantka2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 17:22

Re: Mary Kay?

Postprzez Konsultantka2022 » 15 gru 2022, o 22:40

Majsterka napisał(a):
docha napisał(a):Nie ma norm, możesz poświęcać tyle, ile masz czas i ochotę. To bardzo elastyczne zajęcie, sama decydujesz co, kiedy i z kim robisz ;) Umowę podpisujesz z konsultantką i jest ona ważna przez rok.


Niestety nie znam żadnej, ale jak tylko wrócę do domu zajrzę na stronę. Byłoby super jakbym mogła już w tym miesiącu zacząć. Chętnie spróbuję swoich sił. Myślę, że super jest pracować w tym co się lubi, a ja kosmetyki uwielbiam :)


Jestem konsultantka, chętnie doradzę i pomogę w dołączeniu. To mój numer 663763231
Konsultantka2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 17:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]