"Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

"Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez lena.twin » 17 mar 2018, o 16:56

Dzień dobry
Chciałabym nawiązać do kwestii chyba znanej każdej kobiecie.
Tekst „Nie ma mam w co się ubrać” towarzyszy mi dość często, szczególnie gdy za późno wstanę i jeszcze tego dnia musze iść do pracy.

Jak sobie radzicie z tym problemem?
Mi całkiem niedawno doradziła świetna stylistka z Warszawy – Julia Nikitina.
Nie zdziwi Was pewnie fakt, że musiałam zrobić porządek w szafie hehe. Problemem było jednak jak uporządkować rzeczy, zwłaszcza gdy jest mało miejsca.

Nikitina podpowiedziała co zrobić w kilku krokach. Zostawiam Wam link do Jej świetnego artykułu:
LINK

Coś w tym chyba jest, że trzeba się wziąć za swoją szafę. Może w ramach wiosennych porządków? ;)

Ostatnio edytowano 19 mar 2018, o 19:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
lena.twin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 mar 2018, o 16:52

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez babeczka » 18 mar 2018, o 13:25

No tak,śpiewka stara jak świat "nie mam co na siebie włożyć" a szafa pęka w szwach. Dobrym rozwiązaniem jest łączenie ubrań,tzn dzisiaj spodnie i bluzka,jutro spódnica i bluzka,do tego sweterek itd - ale co ja będę pisać,jak każda ma swoje i pomysły i sposoby,aby każdego dnia wyglądać i elegancko i inaczej niż dnia poprzedniego.Nie ważne co,ważne żeby czysto i świeżo.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 19:01

Może by tak najpierw z nami popisać zamiast od razu częśtować linkiem....

Ale temat zostawiam, bo jest ciekawy ;)
Dziewczyny jak sobie radzicie z porządkami w szafie...
Faktycznie macie jakies pomysły i sposoby by sobie radzić z odwiecznym kobiecym problemem ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez kamka » 29 mar 2018, o 18:06

Mój pomysł jest tylko jeden - minimalizm i taka szafa bardziej bazowa-basickowa. Takie ubrania się sprawdzają na każdą okazję, typu mała czarna na wyjście na wieczór i to planowane i to spontaniczne będzie ok, biała koszula i na rozmowę o pracę i na urodziny koleżanki do jeansów i tak dalej. A taki misz-masz, gdzie nic do niczego nie pasuje, to strata kasy i miejsca w mieszkaniu.
kamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:40

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez sanderson » 3 kwi 2018, o 10:37

Fakt. To pytanie, często zadaję sobie przed ważna dla mnie imprezą. Szczęście, że nie często gdzieś wychodzę :)

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez olakwiat95 » 12 kwi 2018, o 11:27

Najlepiej dobrać takie kolory do szafy, które są uniwersalne - czarny, biały, beż. I łączyć te kolory z innymi. Kiedyś słyszałam o zasadzie kapsułkowej szafy i może taką warto zastosować? (dobranie właśnie klasycznych kolorów i parę fasonów niektórych ubrań, które łatwo z sobą połączyć w prostych klasycznych krojach)
olakwiat95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 14:44

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez Marika_ES » 12 kwi 2018, o 11:34

Skoro już mowa o tym odwiecznym problemie to może mi podpowiecie:
LINK ? Najchętniej bym wzięła obie :roll: Bardzo lubie takie spódniczki

Marika_ES
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 13:15

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez sanderson » 9 maja 2018, o 07:33

Jak już ktoś wyżej napisał najlepiej mieć dobrą bazę ubraniową - jakieś basicowe rzeczy, klasyki które nie wychodzą z mody i wraz ze zmianą sezonu kupować jakieś ciekawsze elementy - wtedy zawsze jest coś do zmiksowania i nie ma problemu z tym, że nic w szafie nam się nie podoba :)

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez limonka23 » 10 maja 2018, o 14:01

Ja zawsze na to mam sposób idę kupować nowe ubrania. Ostatnio grzebałam w necie i trafiłam na sklep Pako Lorente. Dla testu zamówiłam sobie u nich marynarkę, bo akurat do biura potrzebowałam nowej, stara już się nie nadawała. Jeszcze się zdziwiłam, że cena jest dość tania - 150 złotych. Ale jakie było moje zaskoczenie kiedy otworzyłam przesyłkę i założyłam marynarkę. Jakość mega, wszystko takie jak na zdjęciu, rozmiar idealnie mi pasował. Z takimi cenami to ja jestem gotowa prawie co tydzień coś nowego u nich sobie kupować! Zajżyjcie sobie na ich stronę internetową!
limonka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 13:54

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez Sylwuśka123 » 11 maja 2018, o 11:25

Oj ja też lubię kupować ubrania ale nie mam miejsca gdzie je składować. Wolę takie uniwersalne dwuczęściowe gdzie mogę mieszać do woli dół i górę.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez sareneczka » 29 maja 2018, o 09:21

Ja tez często powtarzam to zdanie i akurat to jest prawda, bo ubrań w szafie wiele i ciężko czasem coś dobrego dobrać dla siebie i do odpowiedniej sytuacji. Ale to nie zmienia faktu, że trzeba sobie wtedy coś nowego  ja nie żałuję pieniędzy na swój wygląd bo wiem, że jak mnie widzą tak piszą. I dlatego zakupy w sieciówkach już dawno są za mną. Teraz to tylko porządne rzeczy i to najchętniej polskiej marki Aeterie
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez limonka23 » 4 lip 2018, o 16:16

Teraz w PAKO wyłapałam kolejną promkę i kupiłam mnóstwo rzeczy. Wszystkie pasują idealnie :) Ale co ja mam Wam mówić - przecież tych ubrań i tak będzie za mało i trzeba będzie dalej kupować :)
limonka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 13:54

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez elthi » 23 paź 2018, o 18:50

A ja tam tego problemu nie mam :D no, może czasami się zdarzy... ale na ogół zazwyczaj biorę pierwszą lepszą bluzkę z szafki, jakieś spodnie pasujące kolorem i koniec :D

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez Kacperska » 25 paź 2018, o 11:31

Gdy ja mówię, że nie mam się w co ubrać, to zawsze to samo westchnienie ze strony mojego męża słyszę :) No ale nic dziwnego, ileż to razy można słyszeć to samo zdanie? A potem rozmowa o tym, że tyle ubrań, ale na taką okazję to akurat nie mam :D

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez Patii20 » 23 lut 2019, o 16:49

Lecę z pomocą ! :)
SPAM

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 07:35 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Patii20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lut 2019, o 16:43

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez jajecznica » 24 lut 2019, o 14:28

znalazłam sklep internetowy z mega odjechanymi czapkami damskimi SPAM mają fajny design i nie są drogie. polecam wszystkim do wiosennych stylizacji.

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 07:35 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jajecznica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2018, o 09:38

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez casablanca_89 » 8 kwi 2019, o 11:04

Mam dwie szafy i nigdy nie mam w co się ubrać. Norma :) Teraz myślę o kupnie dodatkowej komody, żeby rozluźnić te szafy :)

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48

Re: "Nie mam w co się ubrać" - odwieczny problem kobiety

Postprzez Odelie » 20 mar 2024, o 13:32

Must Have to tylko wytwór marketingowy - ja np. jeansów nie potrzebuje i mam jedną starą parę, a najlepiej czuje się w spódnicach ołówkowych i mam ich 4, co teoretycznie kłóci się z ideą kapsuali - tylko co z tego? Możesz mieć 12 wzorzystych rzeczy i czuć się w takich zestawach świetnie - wszystko zależy od tego co Ci w duszy gra i pasuje.

Jeśli chciałąbys zaoszczędzić, polecam zajrzeć sobie na strone z kodami rabatowymi:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kod ... we/douglas

Znajdziesz tutaj aktuanle promocje na ubrania i kosmetyki w sieci :)
Odelie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]