Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jamelia » 23 gru 2018, o 11:13

Musisz odczekac, na test tez moze byc jeszcze za wczesnie

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez oliwerka » 29 gru 2018, o 22:53

Witam, zazwyczaj mam regularny okres i to od dwoch lat. Ostatnio kochałam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia sam stosunek trwał z 10 sekund, i nie doszło do wytrysku. Według dzienniczka nie mialam dni płodnych, sama nie pamietam dibrze ale wydaje mi sie ze za bardzo bym sie bala to rovic gdyby te dni płodne występowały. Okres spoznia mi sie dwa dni, usprawniałaby seks 19 grudnia a 28 robiłam test. Wyszedł negatywny dzisiaj 29 grudnia pobolewają mnie jajniki, najbardziej gdy sie schylam, i czuje guzki i lekki bol w piersiach. To zbliżający sie okres, czy ciąża?
oliwerka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2018, o 22:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Mini<3 » 3 sty 2019, o 20:50

Hej, potrzebuje opinii. Biorę tabletki antykoncepcyjne (regularnie, żadnej nie pominęłam, nie wymiotowałam). Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem bez prezerwatywy. Nie skończył we mnie. Dzień później trochę spóźniłam się z tabletką (wzięłam ją 7godzin po wyznaczonej przeze mnie porze) ale maksymalne spóźnienie jakie mogę mieć to 12godzin, więc się wyrobiłam. Niestety dwa dni temu zaczęły dziwnie boleć mnie piersi, czy może to być związane z ciążą?
Mini<3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 lis 2018, o 01:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jamelia » 6 sty 2019, o 14:48

Może ale nie musi. Zrob test

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez kokoszka88 » 30 sty 2019, o 14:45

Jeśli bierzesz tabletki to nie ma takiej opcji być mogła zajść w ciążę, a do tego twój partner nie skończył w środku. Jeśli bardzo boisz się ciąży, to kup sobie tester owulacji ze śliny afrodyta i będziesz wiedziała czy tabletki faktycznie hamują owulację (chociaż nie ma innej opcji).
kokoszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 13:19

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez anuszka68 » 4 lut 2019, o 00:34

To jest tzw stosunek przerywany, jednak nie daje ci 100% pewności w tym wypadku proponowała bym tabletki
anuszka68
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 cze 2018, o 21:54

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Balbina90 » 17 lut 2019, o 15:13

Biorąc tabletki antykoncepcyjne- regularnie i bez żadnych opóźnień nie powinnaś mieć wątpliwości, że nie działają. Zadaniem tabletek jest blokowanie owulacji, dlatego nie może dojść do zapłodnienia bo plemniki nie mają czego zapłodnić ;p Jeśli na prawdę się obawiasz, że może nie jesteś odpowiednio zabezpieczona to kup sobie tester owulacji ze śliny afrodyta- tani i wygodny w użyciu. Będziesz pewna że nie masz jajeczkowania.
Balbina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 15:08

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez natalia.nat18 » 26 lut 2019, o 22:10

Witam! Mam 18 lat.. Jestem dziewicą ale ostatnio pieściliśmy się z chłopakiem tzn pocieralismy się o siebie itp. Byliśmy w ubraniach (on w bieliźnie)
Nie mam okresu juz 3 tygodnie czy mogę być jakimś dziwnym sposobem w ciązy?
natalia.nat18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2019, o 21:59

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Malwina27 » 14 mar 2019, o 20:32

Jeśli sperma nie ma kontaktu z pochwą to nie dojdzie do zapłodnienia, jeśli nie ma takiej pewności to należy wykonać test ciążowy według instrukcji. Polecam Kobietkom, które nie chcą liczyć tylko na zabezpieczenie faceta kapturek FemCap antykoncepcyjny oraz Contragel green zamawiam na naturalnaplodnosc.pl i nigdy się nie zawiodłam
Malwina27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 20:23

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ellena » 20 mar 2019, o 12:58

Jeżeli stosujesz regularnie to nie powinno się nic wydarzyć. Sama biorę belarę od jakiegoś czasu i mam zabezpieczenie w 100%. Musisz jednak pamiętać aby do 12 godzin zawsze tę tabletkę przyjąć. Zrób sobie jakiś alarm na telefonie albo coś.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Poziomcia97 » 1 kwi 2019, o 12:56

hej słyszałyście o domowym teście ciążowym z sody? Siusia się do kubeczka z sodą i gdy się spieni to znaczy ciąża jeśli nie to brak ciąży. od 7 dni spóźnia mi sie okres i zrobiłam coś takiego oczywiście się to spieniło ale jakoś wątpie czy to jest wiarygodny test robiłyście już coś takiego?
Poziomcia97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2019, o 12:49

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jamelia » 1 kwi 2019, o 21:39

Poziomcia ja nie robilam ale to ponoc nie prawda ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Janinka88 » 5 kwi 2019, o 12:10

Do zapłodnienia może dojść gdy plemniki połączą się z dojrzałą komórką jajową. Dlatego teoretycznie może dojść do zapłodnienia tylko w dni około i płodne, w praktyce plemniki są w stanie "poczekać" na komórkę jajową dlatego gdy dojdzie do współżycia bez zabezpieczenia przed owulacją, również można być w ciąży. Dlatego warto jest kontrolować swoje dni płodne, nawet w najprostszy sposób, ja od lat stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta i jeszcze mnie nie zawiódł, wiem kiedy muszę bezwzględnie zabezpieczać się mechanicznie- prezerwatywą.
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez NoneCherries » 11 kwi 2019, o 13:44

minimalna szansa,
NoneCherries
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 13:44

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez blanco » 24 maja 2019, o 10:37

Jest możliwość. W preejakulacie również znajdują się plemniki.
blanco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 10:34

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Janinka88 » 15 lip 2019, o 08:52

Zabezpieczając się przed każdym stosunkiem jest pewność, że nie dojdzie do zapłodnienia, inaczej to wróżenie z kart. Ja używam diafragmę caya jako antykoncepcję, zakładając ją przy użyciu plemnikobójczego lubrykantu. Wiem, że jestem dobrze zabezpieczona i sam seks jest przyjemniejszy.
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez alicja.m » 24 lip 2019, o 15:28

A ja używam tabletek, które przepisał mi lekarz. Nie wierzcie w te wszystkie magiczne środki, bo niemiło się zaskoczycie. Reklama reklamą, ale takie wpuszczanie kogoś w maliny nie jest zbyt rozsądne.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez a_gatka » 1 sie 2019, o 07:58

Agree. :D
a_gatka
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Ola10b » 21 sie 2019, o 19:50

Hej od dwóch dni spóźnia mi się mięsiaczka. Sytuacja jest taka ze w tym miesiącu bylam chora i zmieniałam strefę klimatyczna natomiast tydzień przed miesiączka chłopak wszedł we mnie płytko jakieś dwa razy(nie było seksu ani nie był blisko). Dodam ze miesiączki od ponad pół roku mam regularne co do dnia. Stresuje się również ta sytuacja. Trzy dni przed spodziewana miesiączka miałam bóle jajników które ustąpiły czy jest szansa ze jestem w ciąży czy opóźnienie jest raczej spowodowane stresem i choroba? Dni płodne z tego co liczyłam musiałby się przesunąć nawet o ponad tydzień i występowały przed koja choroba. Nie wiem czy wykonywać test czy czekać dalej na okres
Ola10b
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sie 2019, o 19:44

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez bestmed90 » 5 wrz 2019, o 11:06

Ola10b napisał(a):Hej od dwóch dni spóźnia mi się mięsiaczka. Sytuacja jest taka ze w tym miesiącu bylam chora i zmieniałam strefę klimatyczna natomiast tydzień przed miesiączka chłopak wszedł we mnie płytko jakieś dwa razy(nie było seksu ani nie był blisko). Dodam ze miesiączki od ponad pół roku mam regularne co do dnia. Stresuje się również ta sytuacja. Trzy dni przed spodziewana miesiączka miałam bóle jajników które ustąpiły czy jest szansa ze jestem w ciąży czy opóźnienie jest raczej spowodowane stresem i choroba? Dni płodne z tego co liczyłam musiałby się przesunąć nawet o ponad tydzień i występowały przed koja choroba. Nie wiem czy wykonywać test czy czekać dalej na okres


Powinno byc spowodowane stresem, a jak było? Bo minely 2 tygdonie, daj znać czy dostałaś czy nie.

bestmed90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez graczyk90 » 19 wrz 2019, o 14:35

Strest jest najgorszy w tych sprawach.

graczyk90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jeżeli na teście mam takie 2 kreski

Postprzez Mamusia4 » 1 paź 2019, o 23:11

Witam mam pytanko czy ten test oznacza ciaze dodam że mój nowy partner ciągle powtarzał że on nie może mieć dzieci bo starał się z partnerką przez 2 lata i nic.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Mamusia4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 paź 2019, o 23:04

Re: Czy jeżeli na teście mam takie 2 kreski

Postprzez Barbara40 » 4 paź 2019, o 10:31

Mamusia4 napisał(a):Witam mam pytanko czy ten test oznacza ciaze dodam że mój nowy partner ciągle powtarzał że on nie może mieć dzieci bo starał się z partnerką przez 2 lata i nic.

partner olewał lekcje biologi. To że nie może zajść z jedną kobietą nie znaczy że jest bezpłodny. Jest naprawdę wiele cyników na to wpływających. A co do zdjęcia to idź do ginekologa. Testy mogą być zawodne.
Avatar użytkownika
Barbara40
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 10:24
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Ania31 » 7 paź 2019, o 09:49

tak
Ania31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2019, o 09:47
Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Xyveria » 7 paź 2019, o 12:53

idz do ginekologa! To, że on tak mówi, to nie znaczy, że to prawda
Xyveria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 09:39
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]