Dobry dentysta

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry dentysta

Postprzez edytaszczyrk » 31 gru 2018, o 15:46

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
edytaszczyrk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 14:00

Re: Dobry dentysta

Postprzez olajamroz » 2 sty 2019, o 10:19

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z obsługą w KSE (Klinika Stomatologii Estetycznej). Można ich znaleźć na ul. Ugory w Toruniu, tam gdzie ta galeria. Dokładny adres masz na kse.dental. Duży parking przy budynku, bardzo korzystne ceny (ostatnio chyba coś obniżali), są takie same jak w innych gabinetach a obsługa, podejście i metody jakie stosują to jest światowy poziom.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Dobry dentysta

Postprzez espanka » 23 sty 2019, o 22:44

Powiem Wam że ostatnio u dentysty przeżyłam prawdziwy koszmar, nie dość że znieczulenie słabo działało to tak mi babka nieumiejętnie założyła ssak że zrobiła mi się po nim ogromna afta, dobrze że jesszcze w apteczce miałam dologel i się smaruję, już dzisiaj trochę lepiej, mogę normalnie jeść, bo tak bolało że myślałam że oszaleję, ale zastanawiam się czy to kwestia złego ułożenia ssaka czy może kurcze on nie był sterylny??
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Dobry dentysta

Postprzez Theila » 3 lut 2019, o 13:38

Wiem, że Dologel świetny jest przy ząbkowaniu, ale powiedz mi ile razy dziennie smarujesz przy afcie? Mojej mamie czasem proteza dziąsło podrażnia, może to byłoby dobre rozwiązanie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Dobry dentysta

Postprzez elacara » 7 lut 2019, o 10:51

olajamroz napisał(a):Mam bardzo pozytywne doświadczenia z obsługą w KSE (Klinika Stomatologii Estetycznej). Można ich znaleźć na ul. Ugory w Toruniu, tam gdzie ta galeria. Dokładny adres masz na kse.dental. Duży parking przy budynku, bardzo korzystne ceny (ostatnio chyba coś obniżali), są takie same jak w innych gabinetach a obsługa, podejście i metody jakie stosują to jest światowy poziom.

Tez polecam jak do nich trafiłam brakowało mi jedynki, trójki i paru szóstek...teraz w końcu mogę się normalnie bez kompleksów uśmiechnąć, wypełnili mi wszystko idealnie.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Dobry dentysta

Postprzez ScarletLukia » 26 lut 2019, o 22:20

Czy ten Dologel przypadkiem nie zawiera lidokainy?
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: Dobry dentysta

Postprzez a_gatka » 27 lut 2019, o 09:56

Nie zawiera ani lidokainy ani cukru. Rumianek, waleriana, propolis, ale na pewno nie lidokaina. Wiem, bo sama stosuję.
a_gatka
 

Re: Dobry dentysta

Postprzez Theila » 28 lut 2019, o 13:27

ScarletLukia napisał(a):Czy ten Dologel przypadkiem nie zawiera lidokainy?


Akurat skład Dologel to pierwsze co przed podaniem dziecku sprawdziłam. To chyba odruch każdego rodzica :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Dobry dentysta

Postprzez a_gatka » 24 mar 2019, o 13:35

No zwłaszcza przy maluchu ma to znaczenie. Tu masz same naturalne składniki, które wyciszają i działają kojąco.
a_gatka
 

Re: Dobry dentysta

Postprzez Theila » 24 mar 2019, o 17:47

a_gatka napisał(a):No zwłaszcza przy maluchu ma to znaczenie. Tu masz same naturalne składniki, które wyciszają i działają kojąco.


Ale Ty stosowałaś Dologel przy ząbkowaniu czy przy aftach?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Dobry dentysta

Postprzez docha » 28 mar 2019, o 00:19

Theila napisał(a):Wiem, że Dologel świetny jest przy ząbkowaniu, ale powiedz mi ile razy dziennie smarujesz przy afcie? Mojej mamie czasem proteza dziąsło podrażnia, może to byłoby dobre rozwiązanie.

Przy podrażnieniach od aparatu ortodontycznego pomaga, to może i w takim przypadku się sprawdzi.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Dobry dentysta

Postprzez skowroneczek » 29 mar 2019, o 10:38

jakiś rok temu wydałam strasznie dużo kasy na dentyste z uniwersytetu i wiecie co? po zrobionym przez niego kanałowym (tylni ząb, trzy kanały - musiałam płacić dość sporo) wczoraj właśnie skruszył mi się ten ząb... nawet nie tyle co się skruszył to po prostu pękł na pół. innemu dentyście jeszcze udało się go jakoś zgarnąć i połączyć by jeszcze się trzymał dopóki może, ale pewnie za kilka miesięcy tyle pieniążków będzie trzeba wyrwać... :| teraz mam tylko swojego dentyste z mojego rodzinnego miasta i tam jeżdzę, bo w tych większych miastach to biora kasę, a robia jakby się im chciało a nie mogli.
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Dobry dentysta

Postprzez Jamelia » 29 mar 2019, o 17:33

Skowroneczek mam tą samą sytuacje: ząb robiony kanałowo i w poniedziałek mi pękł. Dentysta dopiero w poniedziałk i napewno każe wyrwać bo i plomba zaczęła się sypać :cry:

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Dobry dentysta

Postprzez Jinka » 15 kwi 2019, o 22:54

jestem bardzo zadowolona ze swojego dentysty, zęby zaleczone perfekt, bez bólu i w miłej atmosferze. Z tym, że ja opłacam oakiet stomatologiczny w lux medzie, ale warto na prawdę. I mam przeglądy bezpłatne i bez limitu.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Dobry dentysta

Postprzez Theila » 16 kwi 2019, o 06:42

Też się zastanawiam nad takim pakietem. Ostatnio byłam na czyszczeniu kamienia, niestety systematycznie mi się osadza. Niestety mocno podrazniła mi dentystka dziąsła w jednym miejscu. Znów wzięłam dologel, więc syzbko przyniosło ulgę, ale jednak to nic przyjemnego.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Dobry dentysta

Postprzez ellena » 5 maja 2019, o 17:12

O dobrego dentystę chyba juz nie trudno. Ale gorzej jak trzeba zrobić porządne prześwietlenie, takie jak pantomogram chociażby to jest mało takich pracowni.Znam taką na Ursynowie Diagdent. Bardzo szybko i sprawnie tam załatwiłam.A mój dentysta miał dokładne zdjęcie mojego uzębienia.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Dobry dentysta

Postprzez alice81 » 30 lis 2019, o 18:14

Jeśli chodzi o sprawdzony gabinet stomatologiczny w Warszawie, to ja chodzę do Dent Sm na Bemowie do dr Ewy Jakubowskiej. Bardzo polecam to miejsce, leczyłam tam zęba kanałowo, oczywiście jakieś leczenie zachowawcze także, wybielanie też. Super personel, nowoczesne metody leczenia i wyposażenie kliniki - to wszystko wpływa na wysoki poziom opieki stomatologicznej.
alice81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 21:59

Re: Dobry dentysta

Postprzez balkonik » 24 sie 2020, o 21:59

Wiem od znajomych że bardzo dobre centrym stomatologiczne jest również w Warszawie Medykus Oferują kompleksowe leczenie zębów oraz zakładanie implantów. Mają bardzo dobre terminy, nigdy nie stoi się tam w długi kolejkach. To zasługa dobrej organizacji oraz bardzo zgranego zespołu
balkonik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:14

Re: Dobry dentysta

Postprzez JoAna87 » 11 gru 2020, o 23:03

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort
Korzystałam z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie i jestem zadowolona z jakości obsługi.
JoAna87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2020, o 22:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]