powiększanie ust wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez malutenka2290 » 30 lip 2018, o 16:31

Dziewczyny ja też kiedyś tak mówiłam że nigdy przenigdy.. bo właśnie widziałam takie laski co wyglądają jakby miały spuchnięte te usta - po prostu bez umiaru.

Znam bardzo dobrą specjalistkę od tego - właściwie to moja siostra u niej robiła permanentny ja też zamierzam, podsyłam namiary:

SPAM

Zobaczcie sobie u niej tam są efekty pracy. Wystarczy że ktoś to robi z głową i wszystko fajnie wygląda. Tam sobie zrobiła moja kumpela która od zawsze miała małe usta - kiedyś malowała się szerzej szminką ale nie muszę mówić jak to wychodziło.

Ostatnio edytowano 1 sie 2018, o 15:19 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Niebawem planuję sobie zrobić makijaż permanentny ciekawe jak wyjdzie :)
malutenka2290
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2018, o 16:15

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez CherylCole » 7 lis 2018, o 11:55

Powiększanie ust jest jak najbardziej w porzadku, pod warunkiem ze robisz to pod okiem dobrego lekarza medycyny estteycznej oraz masz je powiększane bezpiecznym preparatem, od siebie na pewno polecę preparat Restylane. Efekt utrzymuje mi się od 7 miesięcy, jestem bardzo zadowolona ;)
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez klanka88 » 7 lis 2018, o 16:36

Powiększanie ust wiele osób kojarzy z napompowanymi wargami, a przecież kwas hialuronowy pozwala na przykład na wyrównanie asymetrii linii wargi czy też nadanie ustom czy przywrócenie naturalnej czerwieni. Medycyna estetyczna ma pomagać, a nie szpecić :)

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez michalinaa01 » 7 lis 2018, o 22:30

Jeśli chodzi o powiększanie ust to ja z własnego doświadczenia wiem, że negatywne opinie to mity, jesteśmy w tych czasach, że po cos ta medycyna estetyczna jest. Ja mam wąskie i płaskie usta i zabiegu poddałam się w klinice melitus w Warszawie. Klinika sprawdzona, zabieg przeprowadziła na mnie doktor Elżbieta, nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz przeciwnie, bo podejście do klienta bardzo dobre.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Siedemmska » 17 lis 2018, o 18:56

U mnie podano 1 ml wypełniacza Restylane w wargę górną i efekt jest super. Całe życie narzekałam na swoje usta, że są płaskie a wystarczyła chwila w gabinecie med. estetycznej i kompleks zniknął :) Wiem, że nie na zawsze, ale ciesze się, że w końcu się sobie podobam :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kawa » 8 gru 2018, o 14:48

Ja uważam, że efekt jest super :) Oczywiście nie można przesadzać z ilością kwasu hialuronowego bo będzie to wyglądało nienaturalnie. Ale delikatne powiększenie ust - czemu nie :) Trzeba też trafić do profesjonalistów - dlatego polecam SPAM Będziecie zadowolone.

Ostatnio edytowano 12 gru 2018, o 20:28 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez ewis » 11 gru 2018, o 18:30

Jestem za. Lekkie powiększenie jest dobrym rozwiązaniem.
ewis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez supris » 30 gru 2018, o 15:18

Miałam powiększane usta, ale w niewielkim stopniu. Miałam strasznie małe, ale nie chciałam przesadzić, żeby nadal wyglądać naturalnie. Na szczęście moja ciocia wykonuje takie zabiegi więc stres z tym związany był trochę mniejszy. Ostatnio nawet miała szkolenie z tym związane w Anti-Age Academy poznała nowe techniki i zabieg poszedł jeszcze sprawniej dzięki temu niż przypuszczała.
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez jarmuszkarolina » 31 gru 2018, o 19:30

u mnie restylane kysse fajnie wyglada, usta mam pelne, ale nie sztuczne, bardzo jestem zadowolona z efektu
jarmuszkarolina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 00:57

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karolina1 » 11 lut 2019, o 13:11

Polecam salon https://agatelier.pl/
karolina1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2019, o 13:10

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez mariolaZ » 19 lut 2019, o 11:40

małe i wąskie usta to był od zawsze mój problem. zdecydowalam sie na powiekszanie w klinice idealiste w poznaniu. jestem super zadowolona :D
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Siedemmska » 28 lut 2019, o 23:36

Moim zdaniem grunt to umiar ;) Wtedy będzie okej. U mnie w zupełności wystarczyło 0,5 ml kwasu Restylane. Delikatne powiększenie ale zauważalne ;) Bardzo jestem zadowolona z efektu :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alex1234 » 18 kwi 2019, o 14:43

Moim zdaniem jak powiększać usta to raz a dobrze, nie zdecydowałam się na wypełnienie tylko na zabieg chirurgiczny lip lift, w Dr Osuch Clinic w Warszawie. Dzięki temu mam je powiększone na stałe, nie są wymagane żadne dodatkowe zabiegi. Także polecam wam to, będziecie zadowolone.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 13:25

Hadassa napisał(a):Natomiast co do "prezentu"
nie sądzisz że 23 lata, to trochę za mało na "pomoc" naturze??


Had, ostatnio widuję co trzecią 20-latkę po zabiegu kwasem hialuronowym. ;)


ps. Laptop ześwirował i nie chcący edytowałam Twoją wypowiedź...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alex1234 » 22 kwi 2019, o 20:54

Poluje na promocyjne ceny modelowania ust w Magicznej Klinice. Widziałam efekty po i przyznaje, że marzę by mieć tak soczyste, piękne ale nie przesadnie nadęte usta. Efekt podobno utrzymuje się dość długo, dlatego jestem zdecydowana.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez marka4 » 23 kwi 2019, o 19:46

alex1234, też chciałabym nieco podreperować swoje usta. Wiesz może, czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Wykonują go w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym? Na sam widok igły robi mi się słabo i ból to coś, czego obawiam się najbardziej :(
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alex1234 » 23 kwi 2019, o 21:08

Spokojnie, znieczulenie miejscowe, podobno kremem. Później jakoś kwas trzeba wprowadzić, ale to nie boli z tego co wiem. Nie bój się, dla efektu warto ciut znieść :)
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez marka4 » 27 kwi 2019, o 12:16

alex1234 napisał(a):Spokojnie, znieczulenie miejscowe, podobno kremem. Później jakoś kwas trzeba wprowadzić, ale to nie boli z tego co wiem. Nie bój się, dla efektu warto ciut znieść :)


Trochę mi ulżyło w takim razie. Mogłabyś tylko jeszcze powiedzieć, do którego z lekarzy warto udać się na taki zabieg? Nie ukrywam, że chciałabym trafić w ręce najlepszego specjalisty...
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez magicznanatura » 29 kwi 2019, o 22:56

Grunt to dobry gabinet i dobry preparat :) Ja miałam powiększane usta w Skingen Clinic Katarzyna Dąbrowska w Warszawie preparatem Restylane Kysse. Zadowolona jestem bardzo. 1 ml kwasu do podziału na dwie wargi i mam naturalnie, pięknie powiększone usta :)
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez orszulka » 30 kwi 2019, o 13:13

Ja mam prawie 30 lat i na delikatne powiekszenie ust zdecydowalam sie przed swoim weselem- po prostu chcialam w tym dniu wygladac idealnie :) przejrzalam oferty warszawskich klinik i za poleceniem znajomej poszlam na konsultacje do melitusa, a dokladnie do dr Kozłowskiej. Spodobalo mi sie jej konkretne podejscie do tematu, fachowe porady (chociazby doradzenie, ze nie musze w duzym stopniu powiekszac ust, samo modelowanie ich konturu sporo u mnie zmieni na plus) i jej opanowanie. Na swoim weselu wygladalam perfekcyjnie. Usta powiekszone, wymodelowane, ale nie w nachalny sposob. Chyba taki jest sens tych zabiegow :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Weselna » 3 maja 2019, o 11:30

orszulka napisał(a):Ja mam prawie 30 lat i na delikatne powiekszenie ust zdecydowalam sie przed swoim weselem- po prostu chcialam w tym dniu wygladac idealnie :) przejrzalam oferty warszawskich klinik i za poleceniem znajomej poszlam na konsultacje do melitusa, a dokladnie do dr Kozłowskiej. Spodobalo mi sie jej konkretne podejscie do tematu, fachowe porady (chociazby doradzenie, ze nie musze w duzym stopniu powiekszac ust, samo modelowanie ich konturu sporo u mnie zmieni na plus) i jej opanowanie. Na swoim weselu wygladalam perfekcyjnie. Usta powiekszone, wymodelowane, ale nie w nachalny sposob. Chyba taki jest sens tych zabiegow :)


Jak to wyglądało cenowo? Sama zaczynam rozglądać się za taką usługą...
Avatar użytkownika
Weselna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:23

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez xena » 9 maja 2019, o 07:23

Cena zależy od tego w jakim stopniu będziesz miała powiekszone usta oraz ile kwasu hialuronowego będziesz miała w nie wstrzyknięte. Sama musiałam to rozbić na dwa etapy z uwagi na to, ze nie chciałam nienaturalnego efektu a chciałam powiekszyć usta dość znacznie. W takim przypadku lepiej jest to zrobić na dwa razy bo mozna dobrze dostosować to ile się tego kwasu w nie wstrzyknie.

Usta powiększałam w Rzeszowie w tym gabinecie medycyny estetycznej
SPAM

Raczej nie wybrałabym się na zabieg do kosmetyczki jedynie po kursie. Bo nie przyniósłby być może efektu jaki chciałam i być może wyglądałoby to sztucznie.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 14:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez angelika88 » 16 maja 2019, o 14:47

orszulka napisał(a):Ja mam prawie 30 lat i na delikatne powiekszenie ust zdecydowalam sie przed swoim weselem- po prostu chcialam w tym dniu wygladac idealnie :) przejrzalam oferty warszawskich klinik i za poleceniem znajomej poszlam na konsultacje do melitusa, a dokladnie do dr Kozłowskiej. Spodobalo mi sie jej konkretne podejscie do tematu, fachowe porady (chociazby doradzenie, ze nie musze w duzym stopniu powiekszac ust, samo modelowanie ich konturu sporo u mnie zmieni na plus) i jej opanowanie. Na swoim weselu wygladalam perfekcyjnie. Usta powiekszone, wymodelowane, ale nie w nachalny sposob. Chyba taki jest sens tych zabiegow :)


Orszulka: Dokładnie tak. Właśnie o to chodzi w zabiegu powiększania ust. Nie wyobrażam sobie, że moje usta miały by być opuchnięte. Sama wstrzykując kwas hialuronowy poprosiłam dr aby zrobić to z głową. I wyszło super. Jestem bardzo zadowolona z usługi, więc gorąco polecam kobietkom z Warszawy dr Ziemczyka. Tu więcej informacji o zabiegu powiększania ust fyoung.pl/powiększanie-ust
angelika88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 maja 2018, o 19:20

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kajmelka » 17 maja 2019, o 12:41

ja robiłam usta w wieku 24 lat - co komu do tego?
kajmelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 maja 2019, o 12:38

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez ModnePazurki » 18 maja 2019, o 13:42

kajmelka napisał(a):ja robiłam usta w wieku 24 lat - co komu do tego?


Skoro pytasz co komu do tego... to po co się tym chwalisz?
ModnePazurki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 maja 2019, o 13:38
Lokalizacja: Polska
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]