Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez complicity » 27 lis 2018, o 19:21

Dzień dobry mamusie i zapewne nie tylko :) Mam nadzieję że mi pomożecie i polecicie jakiś dobry inhalator dla maluszka,najlepiej ze sklepu medycznego?
complicity
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2018, o 10:50

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez a_gatka » 3 gru 2018, o 11:29

Akurat mam to na bieżąco, bo niedawno pomagałam szukać przyjaciółce dla synka. Padło na nebulizator Air Pro, bo jest bezgłośny, nieduży i można zrobić co najmniej 10 sesji na jednym ładowaniu. Ale najbardziej przekonało nas to, że sesje trwają krócej, niż w takich popularnych urządzeniach, więc łatwiej małego przekonać do używania. Chwilę to pewnie potrwa zanim się przyzwyczai...
a_gatka
 

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez liniana » 27 gru 2018, o 17:11

a_gatka napisał(a):Akurat mam to na bieżąco, bo niedawno pomagałam szukać przyjaciółce dla synka. Padło na nebulizator Air Pro, bo jest bezgłośny, nieduży i można zrobić co najmniej 10 sesji na jednym ładowaniu. Ale najbardziej przekonało nas to, że sesje trwają krócej, niż w takich popularnych urządzeniach, więc łatwiej małego przekonać do używania. Chwilę to pewnie potrwa zanim się przyzwyczai...

a jaki to typ nebulizatora? Czy cichy jest? Szukam czegoś bardzo cichego, bo ten mój już mnie wykańcza nerwowo przez to buczenie
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez Theila » 30 gru 2018, o 20:37

Przecież a_gatka napisała, że jest cichy ;) Czy dobrze kojarzę, ze ten AirPro to ten mobilny nebulizator? Jesli tak to miałam okazję z niego korzystać u siostry.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez a_gatka » 31 gru 2018, o 18:31

Tak, mobilny, cichy i znacznie szybszy od podobnych nebulizatorów na rynku. :)
a_gatka
 

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez liniana » 4 sty 2019, o 12:00

:D nie doczytałam, ale kupiłam ten nebulizator i jestm pozytywnie zaskoczona, poziom głośności podcza pracy ma bardzo niski, dziecko dzięki temu chętniej daje się nebulizować bo nie boi się tego dźwięku i może bez problemu oglądądać ulubioną bajkę, wydaje mi się że też szybciej działa
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez complicity » 7 sty 2019, o 16:22

a ja szukałam informacji w internecie, sporo osób polecało SPAM dzieci i jestem bardzo zadowolona. Również jest cichutki :)

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 23:10 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
complicity
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2018, o 10:50

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez Theila » 17 lut 2019, o 12:05

liniana napisał(a)::D nie doczytałam, ale kupiłam ten nebulizator i jestm pozytywnie zaskoczona, poziom głośności podcza pracy ma bardzo niski, dziecko dzięki temu chętniej daje się nebulizować bo nie boi się tego dźwięku i może bez problemu oglądądać ulubioną bajkę, wydaje mi się że też szybciej działa


A gdzie kupowałaś? Teraz ze strony producenta można kupić z rabatem 10%.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez motyl35 » 20 lut 2019, o 22:15

Ja swój kupowałam w aptece internetowej wapteka. Zdecydowałam się na taki Medel Family, żeby był i dla dzieci i dla dorosłych jak coś. Kompresor w nim to jest nawet ultracichy, a sama inhalacja szybko przebiega, bo 2 ml w 5 minut i faktycznie tak jest. Już nie raz się u nas przydał, zwłaszcza dla córci. Też dobrze, że ma aż 5 lat gwarancji.
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez ScarletLukia » 26 lut 2019, o 10:13

Mam pytanie czy ten Air Pro jest lekki i można z nim chodzić. Znaczy się do samochodu czy brać na spacery razem z dzieckiem??
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez Theila » 27 lut 2019, o 00:21

ScarletLukia napisał(a):Mam pytanie czy ten Air Pro jest lekki i można z nim chodzić. Znaczy się do samochodu czy brać na spacery razem z dzieckiem??


Tak, jest niewielki i lekki, ale maseczka powinna dobrze przylegać przy nebulizacji więc nie wiem czy chodzące dziecko będzie w stanie odpowiednio trzymać. Za to świetnie się sprawdza do samochodu lub w czasie podróży.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Sklep medyczny-inhalator dla dziecka

Postprzez a_gatka » 1 mar 2019, o 09:15

Można chodzić, brać na spacery, do auta - na spokojnie. Możesz też brać w podróż, bo zrobisz spokojnie i 10 nebulizacji.
a_gatka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]