Patrzenie na inne

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Patrzenie na inne

Postprzez Malinowa77 » 2 mar 2019, o 22:00

Dziewczyny proszę was o radę, co mam robić? Jestem z chłopakiem już rok, boję się z nim wychodzić gdzieś na miasto, bo ostatnio zauważyłam, że patrzy na inne tyłki dziewczyn w mojej obecności, czuje się z tym fatalnie, jeszcze robi to przy mnie, a jak zwracam mu uwagę to kłamie, że nie patrzy,a ślepa nie jestem, strasznie mnie rani jego zachowanie, co myślicie o tym?
Malinowa77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 21:57

Re: Patrzenie na inne

Postprzez sanderson » 7 mar 2019, o 13:01

Trudna rzecz i nie łatwo tutaj cokolwiek doradzić. Ja na Twoim miejscu porozmawiała bym z nim ale tak szczerze i bez wyrzutów. Nie coś w stylu "oooo, leć sobie do innych" ale "czemu to robisz?", "co sprawia, że to robisz?". Podkreśliłabym BARDZO MOCNO, że Cię to rani i jest Ci zwyczajnie przykro. To musi być rozmowa poważna, bez agresji w jego kierunku, bo się chłopak wkurzy i tyle będzie z waszej gadki.

Powodzenia!!

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Patrzenie na inne

Postprzez Miłka85 » 7 mar 2019, o 14:27

Zgadzam się z Sanderson, że istotne jest tu podkreślenie, jak bardzo Cię to rani. Nie zaczynaj takiej rozmowy po "epizodzie", ale po prostu wtedy, gdy oboje będziecie czuć się dobrze i pewnie. Jeśli znowu usłyszysz odpowiedź "wcale nie patrzę", to spokojnie odpowiedz, że to widzisz i nie podoba Ci się ani jego patrzenie, ani zaprzeczanie, bo to nie fair w stosunku do Ciebie.
Jednak jeśli Twój partner się wkurzy przez poruszenie tego tematu, jak to zostało ujęte wyżej, to nie będzie Twoja wina. Być może on uważa to za normalne i całkowicie nieszkodliwe, jednak jeśli nie jest w stanie uszanować Twojego zdania, to niestety tkwi w nim poważny problem, bo to nie tylko przedmiotowe traktowanie kobiet i gapienie się na nie, ale przede wszystkim brak szacunku do Ciebie. Porozmawiajcie o tym na poważnie, bądź otwarta na jego odpowiedzi, jednak wymagaj tego samego.
Miłka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 09:10

Re: Patrzenie na inne

Postprzez Jamelia » 24 mar 2019, o 16:20

Po prostu zacznij przy nim podziwiać męskie pośladki i torsy.. innego sposobu nie ma ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]