Jak dbać o skórę 20 latki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez eRozkosz_pl » 27 maja 2015, o 15:06

Co do kolagenu to pełna zgoda,ale też nie przesadźmy z jego nadmiarem bo to zależy od rodzaju trądziku. Jeżeli jest złośliwy to proponuję czym prędzej udać sie do dobrego lekarza specjalisty.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez maa30 » 3 cze 2015, o 09:00

Ja mam kolagen z Pulanny, ale jakoś specjalnych efektów nie ma, może tylko trochę nawilża

maa30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2015, o 08:54

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez invisible20 » 4 cze 2015, o 20:16

Ja nie mam większych problemów z cerą, nie przesadzam z kremami matującymi, staram się wybierać raczej nawilżające o lekkiej konsystencji. Matujących używam tylko w czasie wielkich upałów lub na wielkie wyjścia. Używałam Barwy siarkowej długotrwale nawilżającego oraz matującego. Teraz przerzuciłam się na nowości kremy Bielendy Młodzieńczy Blask odżywczy oraz matujący. Obydwa nie mają parafiny, parabenów oraz sztucznych składników. Na razie jestem bardziej zadowolona niż z kremów Barwy. Fajnie się wchłaniają i odżywiają, matujący nie ściąga skóry. Chociaż na razie używałam go rzadko (nie było jeszcze upałów)
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 09:53

Każde kosmetyki powinny być odpowiednio dobrane do kondycji oraz rodzaju naszej cery,to wg mnie istotne kryterium jakie bez względu na wiek powinniśmy brać pod uwagę. Może kosmetyki z naturalnym kolagenem zdadzą w tym przypadku egzamin,co o tym sądzisz? W razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy na forum.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez aanka91 » 16 cze 2015, o 13:05

W tak młodym wieku najważniejsze jest regularne nawilżanie skóry (podstawą jest krem odpowiedni do typu cery) i jej ochrona przed szkodliwymi czynnikami, szczególnie przed słońcem, gdyż promienie UV mają fatalny wpływ na głębsze warstwy skóry. Szkodliwy wpływ słońca na skórę jest widoczny dopiero po kilku latach, dlatego już za w czasu warto zadbać o odpowiednie kosmetyki.

www.kuzniazdrowia.pl – apteka internetowa
aanka91
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 12:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez ja_ja » 18 cze 2015, o 10:30

aanka91 napisał(a):W tak młodym wieku najważniejsze jest regularne nawilżanie skóry (podstawą jest krem odpowiedni do typu cery) i jej ochrona przed szkodliwymi czynnikami, szczególnie przed słońcem, gdyż promienie UV mają fatalny wpływ na głębsze warstwy skóry. Szkodliwy wpływ słońca na skórę jest widoczny dopiero po kilku latach, dlatego już za w czasu warto zadbać o odpowiednie kosmetyki.



Zgadzam się. Nawilżanie to podstawa. Kup dobry krem z filtrem UV - używaj przez 1-2 m/c i zobacz czy będą efekty.

ja_ja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2015, o 16:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Mała_Kaśka » 29 wrz 2015, o 07:54

Przede wszystkim nawilżanie:) ale i dbanie o odpowiednie ukrwienie, naczynia krwionośne "muszą pracować" więc super będą wszelkiego rodzaju masaże;)
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez nihaeel » 29 wrz 2015, o 22:06

Warto też pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu, to bardzo ważna rzecz jest
nihaeel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 22:01

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Lagenko_pl » 7 paź 2015, o 14:54

Tutaj krem z filtrem uv nie będzie skuteczny,jeżeli mowa o nawilżeniu to warto wypróbować kosmetyków opartych na bazie naturalnego kolagenu,naprawdę bardzo fajnie nawilża i wygładza skórę całego ciała.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Hadassa » 8 paź 2015, o 10:50

Jeżeli twarz boryka się z trądzikiem warto zainwestować w odpowiednie kosmetyki.
z polecanych jest np qcera. Mi też pomogła

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez zielonookanatalia » 4 lis 2015, o 21:49

warto na pewno wklepywac kremy nawilzajace, najlepiej takie z naturalnym skladem, w mojej kosmetyczce mam od polskiego producenta BIO IQ krem nawilżający, ktory wchlania sie szybko, nie pozostawia białego filmu na twarzy.
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Lagenko_pl » 10 lis 2015, o 10:58

Minęło już trochę czasu,wiec jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny oraz jeśli zaglądasz na forum,to koniecznie daj znać czy sugerowane przez na kosmetyki zdały egzamin,czy widzisz poprawę kondycji swojej skóry. Czekamy na Twoją odpowiedź.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez dradziszewska » 13 lis 2015, o 12:34

Widziałam, że proponowano Ci mikrodermabrazję i innę zabiegi pewnie też jednak bardziej bym się skupiła na znalezieniu wspólnie z dermatologiem przyczyny zaistniałego problemu niż odrazu korzystać z zabiegów mających na celu usunięcie objawów niepożądanych. JEsteś w tak młodym wielu, że jeśli nie palisz papierosów i będziesz dbać o skórę jak należy to zahcowasz młody wygląd o wiele dłużej niż my.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez maliczka » 17 lis 2015, o 18:44

Przede wszystkim na młodą buzię nie ma co ładować centymetrów make upu - podkładów, pudrów itp itd. Skóra musi oddychać, no chyba, że któraś chce się szybciutko pomarszczyć... :P
No i ja bym polecała stosowanie kosmetyków naturalnych. Ja na przykład stosuje kosmetyki ze sklepu Brasil Natural i jestem zadowolona. Moja skóra jest odpowednio nawilżona i zdrowa. No i przede wszystkim wolna od chemii.
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez ticzar » 18 lis 2015, o 10:31

Najważniejsze jest dobre oczyszczenie i nawilżenie.
ticzar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lis 2015, o 21:41

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Lagenko_pl » 7 gru 2015, o 14:14

Trudno się nie zgodzić,ale o tym wszystkim pisałyśmy powyżej- co do nawilżenia i odpowiedniego kolorytu skóry, polecam kosmetyki z naturalnym kolagenem,SPAM

Ostatnio edytowano 2 sty 2016, o 21:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: a ja zajmuję się pilnowaniem porzadku na forum
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez ketma » 27 lip 2018, o 13:02

Mydło 7 ziół znasz? Zrobi różnicę, jest naturalne, a cera wymaga stałej pielęgnacji i używania tych samych kosmetyków.
Wtedy dopiero poprawa sytuacji będzie realna. Ogólnie trudno oczekiwać jakiejkolwiek zmiany na plus jeśli nie pilnuje się podstaw.
Ale z tego chyba każdy z czasem zdaje sobie sprawę. Najważniejsza jest podstawowa pielęgnacja.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez Siedemmska » 1 mar 2019, o 22:38

W tym wieku to żadnych specjalnych kosmetyków nie trzeba, a w żadnym wypadku nic silnego. Jak chcesz wzmocnić skórę to najlepiej kup krem witaminowy marki Hildegard Braukmann. Super sprawdza się przy suchej skórze. Zawiera tylko witaminy i olejki więc dla młodej skóry jak znalazł.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Jak dbać o skórę 20 latki?

Postprzez PazurkoweLove » 3 mar 2019, o 15:48

Najważniejsza jest codzienna pielęgnacja skóry. Trzeba pamiętać o tym by kosmetyki dobierać do rodzaju naszej skóry. Do mycia używać specjalnych żeli, i pamiętać o toniku po kontakcie z wodą. Raz do dwóch w tyg należy robić peeling, można też używać odpowiedniej maseczki. Ale tak jak napisałam najważniejsze jest dobranie kosmetyków do rodzaju cery.
PazurkoweLove
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2019, o 15:23
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388