ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Rezurr » 29 sty 2019, o 13:01

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne w ostatnim czasie są znacznie lepsze dla mnie, działają na mnie dużo lepiej to jest ich główna zaleta:)

Rezurr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2019, o 13:00

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Julia.P » 16 lut 2019, o 13:04

u mnie nie obejdzie się bez kremu remescar na cienie pod oczami. wcześniej nawet nie mogłam zakryć ich korektorem, a teraz widze dużą różnice, cienie się redukują, jeszcze trochę używam pudru, ale już nie tak mocno.
Julia.P
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 22:48

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Siedemmska » 1 mar 2019, o 22:41

Ja bardzo polubiłam krem witaminowy do ciała marki HB. Mam po zimie bardzo przesuszoną skórę więc stosuję od jakiś 2 tygodni ten krem i widzę różnice. Jest dużo bardziej nawilżona i zaczyna wyglądać coraz lepiej.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kies » 5 mar 2019, o 14:16

Ja zamawiam kosmetyki z apteki internetowej doz, uwielbiam enilome, a tam są w bardzo dobrej cenie. Teraz poprzez aplikacje, cała sprawa przebiega jeszcze szybciej.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez sabinkaduchess » 17 cze 2019, o 12:59

Ja też staram się przede wszystkim używać kosmetyków naturalnych lub bardzo skutecznych i sprawdzonych. Dlatego do rąk używam kremu barierowego atoperal, a po kąpieli emulsji atoperal do całego ciała. Od dziecka mam cukrzycę i ta choroba sprawia, że skóra całego ciała, a przede wszystkim moich stóp i dłoni jest łuszcząca się. To nic przyjemnego... Emolienty pomagają mi bardzo łagodzić objawy.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez agnes2121 » 18 cze 2019, o 11:06

Ogólnie uwielbiam wszystkie naturalne kosmetyki. Ostatnio bardzo lubię linię naturalną od Bielendy :)

agnes2121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2018, o 10:44

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Klara85 » 24 cze 2019, o 14:22

ja korzystam do twarzy tylko z Amalian High Potency Eye Cream i zmarszczek nie widziałam od 3 lat :D
Klara85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 cze 2019, o 14:18

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mimmi » 27 cze 2019, o 09:11

A macie może jakiś dobry, sprawdzony antyperspirant? Próbowałam już wszystkiego i nawet zaczęłam się zastanawiać nad botoksem , bo szczególnie pocą mi się dłonie, a to bardzo przeszkadza mi w pracy. Robiłyście kiedyś ten zabieg, jest tak skuteczny jak piszą? Znalazłam klinikę pod Warszawą dr Parda, która zajmuje się tym i ma bardzo dobre opinie, może warto???
mimmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 cze 2019, o 09:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Marlen » 28 cze 2019, o 20:46

Mój roblem to nadmiernie wysuszone dłonie. Próbowałam wielu kremów nawilżających a efekt był żaden. Tak naprawdę dopiero pomógł mi krem after workout hand cream który w ekspresowym tempie przywrócił moje dłonie do normalności.
Avatar użytkownika
Marlen
Miła Kobietka
 
Posty: 98
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 17:06

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez AgataNW » 19 lip 2019, o 13:58

Ostatnio odkryty krem z kwasem glikolowym do twarzy :) !!! Oczywiście naturalny, bez żadnych sztucznych składników. Naprawdę czyni cuda :)
Pozdrawiam, Agata z naturalniewloskie.pl
AgataNW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 21:19

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez telea » 24 lip 2019, o 09:06

Moje największe odkrycie to ostatnio olejek z pestek winogron! Boże! Jaki to ma zapach i jak cudownie działa na moją skórę twarzy...
Zaczęłam też używać suchych dezodorantów różnych firm z kosmetykami naturalnymi. Co za świetna sprawa! Nie wdychasz tego pyłu, jest w pełni zapachowy, więc nie pokłóci się z perfumami i jest dużo skuteczniejszy niż te wszystkie spraye...
Avatar użytkownika
telea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lip 2019, o 11:25

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Gricce » 25 lip 2019, o 23:19

Moje ulubione kosmetyki to te które w składzie nie zawierają nic, co mogłoby w jakiś sposób zaszkodzić ojej skórze. Dlatego na zakupy zawsze wybieram się kiedy mam więcej czasu i po wcześniejszym ustaleniu listy zakupów. Korzystam z aplikacji gdzie szukam takich perełek, Skanerka. Jest tam bardzo duża baza składów wraz z gotową analizą.
Gricce
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 21:08

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez magicznanatura » 5 sie 2019, o 17:57

Moim ulubionym kosmetykiem jest żel do kąpieli “7 Ziół” od HB. to naprawdę fajny kosmetyk który działa tonizująco do skóry, ma neutralne pH a ponadto łagodzi podrażnienia skóry.
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Idźka89 » 18 sie 2019, o 17:22

Ja bardzo lubię balsam z aloesem z Botame, maga fajnie nawilża i przynosi ulgę :)
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez majeczka998 » 27 sie 2019, o 21:13

Moim ulubionym kosmetykiem jest zdecydowanie mój ukochany kremik https://patandrub.eu/pl/p/Krem-na-dzien ... ia-Face/83. Nie rozstaje się z nim przez cały dzień i co kilka godzin smaruje buzie żeby poczuć się świeża i zadbana. Świetnie nawilża, oczyszcza, pięknie pachnie i jest po prostu rewelacyjny. Jeżeli chciałabyś spróbować, to polecam znaleźć go w sephorze.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jusiawarda » 8 wrz 2019, o 23:32

A ja od niedawna jestem fanką kosmetyków z Semilaca. Tzn lakierów już od dawna używam i zwłaszcza Extend 5w1 lakier z bazą i topem no genialne :D Ale niedawno odkryłam też inne kosmetyki Semi cienie w kremie, błyszczyki... wszystkiego jeszcze nie próbowałam ale to co mam na razie się sprawdza :D
jusiawarda
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 23:23

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez majeczka998 » 15 wrz 2019, o 22:57

Do moich ulubionych należą wszystkie kremy od pat and rub. Naprawdę najważniejszym kosmetykiem w mojej szafeczce był od zawsze krem, a odkąd odkrylam moc naturalnych kosmetyków, kupuje tylko od nich. Gorąco polecam :)
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez falafelek » 16 wrz 2019, o 16:28

a ja akurat jakoś nie mogę pata...jakoś do mnie one nie trafiają... miałam rzeczy na twarz i mnie zapychały :<

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez ellena » 29 wrz 2019, o 23:27

Moimi ulubionymi sa kosmetyki do twarzy z aloesu https://forever-kosmetyki.pl/13-aloes-dla-twarzy Sa w pełni naturalne i idealnie służa mojej cerze skonnej do alergii.Od kiedy je stosuję nie mam żadnych zaczerwienień. Nie zawierają żadnych sztucznych barwników co jest bardzo ważne.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Katie_38 » 2 paź 2019, o 19:23

Oczywiście kosmetyki naturalne<3333 Bielenda wypuściła, wydaje mi się, że całkiem niedawno serię wegańską. Przynajmniej ja upolowałam te cudeńka ok miesiąc temu w drogerii. Od tamtego czasu nie wyobrażam sobie wymiany ich na inne kosmetyki. CBD CANNABIDIOL wersja nawilżająco-detoksykująca jest sztosem zarówno w przypadku kremu do twarzy, jak i emulsji do mycia twarzy. :in love:
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Jinka » 10 lis 2019, o 17:47

Używamy emulsji do kąpieli i emulsji do ciała atoperal . Świetnie się sprawdza, to kosmetyki idealne do skóry suchej i skłonnej do podrażnień. Po wyjściu z kąpieli skóra nie jest ściągnięta , jest porządnie nawilżona i bardzo miła w dotyku.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez majuszka » 16 sty 2020, o 22:09

moim totalnym hitem jest odżywka z Eveline 8w1 https://eveline.pl/eveline-mag/paznokci ... dzywek-8w1 I kązdej osobie mającej problemy z paznokciami będą ją polecała. Tania i szybko działa, czyli dwa najwazniejsze kryteria spełnione ;)
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez oleskowa » 24 sty 2020, o 00:39

ja odkryłam teraz fajną całą serię eveline :) i love vegan food - masa fajnych nowości. W rossmannie widziałam i teraz nawet na promce są. Krem żel nawilżający i peeling do twarzy - totalne sztosy! :)
Obrazek
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez donatka » 15 lut 2020, o 23:12

rzadko wracam do tych samych kosmetyków ale moim ulubieńcem jest pomadka oeparol. Na długo nawilża usta, są gładkie i przyjemne w dotyku, nie szkodzi im nawet regularne stosowanie matowych pomadek, które zaazwyczaj są wysuszające
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez syletka » 16 lut 2020, o 20:55

dla mnie hiciorem ostatnio jest BIO SOS dla skórek i paznokci z Eveline :) ten preparat ze zdjęcia :) POLECAM!!! Tydzień i paznokcie masz jak nowe! :)

Obrazek
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]