Czy już czas na rozwód?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy już czas na rozwód?

Postprzez Annnon » 10 gru 2017, o 14:53

Dziewczyny mam poważny problem. Kilka tygodni temu znalazłam w komórce męża dwuznaczne smsy od jakiejś laski plus pikantne zdjęcia.... Michał na razie nic nie wie, ja udaję, że wszystko jest ok żeby się nie zorientował. Wiem, że się spotykają i są cały czas w kontakcie. Nie wiem co z tym zrobić, czy powiedzieć mu, że wiem czy od razu wnieść o rozwód? Byłam w kancelarii mecenasa Budrewicza i on twierdzi, że dowody są wystarczające aby udowodnić winę Michałowi... Ja nie wiem co robić... Żyć z nim nie mogę ale odejść też nie...
Annnon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 lip 2017, o 12:05

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Hadassa » 11 gru 2017, o 16:20

Może po prostu najpierw porozmawiaj z mężem.... Zamiast od razu iśc do adwokata

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Kinga88 » 14 gru 2017, o 09:19

Ja też bym najpierw powiedziała że wiem, aby załatwić to formalnie zawsze będzie czas.
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Czekotubka93 » 27 gru 2017, o 16:23

Może lepiej najpierw porozmawiać? A później myśleć o rozwodzie? I dopiero wtedy szukać jakiegoś dobrego adwokata :P
Czekotubka93
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 19 lis 2017, o 14:18

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez ŁadnaBabka » 3 sty 2018, o 21:11

Ja już jestem długo w separacji i jednak podjełam decyzje o rozwodzie. Nie ma sensu dluzej tego przeciagac, a ja mam juz dosc. Szukam teraz prawnika, ktory pomoze mi przebrnac przez ta cala sądową scieżką i jednocześnie zakończy rozprawę z pozytywnym dla mnie skutkiem. Twierdzicie, że mecenas Budrewicz to dobry prawnik. Też słyszałam, że bardzo przyklada sie do swoich spraw, wykazujac lojalnosc i pomoc swoim klientom.
ŁadnaBabka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 19:03

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez barbaros.pio.70 » 13 lut 2018, o 12:19

Odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz ratować to małżeństwo? Może trochę oddaliliście się od siebie i ktoś to wykorzystał.Myślę,że powinnaś szczerze z mężem porozmawiać i wspólnie wyjdziecie z tego kryzysu. Tak szybko się nie poddawaj.
barbaros.pio.70
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 14:56

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Artala » 5 mar 2018, o 14:38

Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy kochasz swojego męża i czy w razie czego będziesz w stanie wybaczyć mu zdradę, żeby ratować małżeństwo. Jeśli tak, to pogadaj z nim, ale przed rozmową na wszelki wypadek zrób zdjęcia tych smsów, bo może się okazać, że on wcale nie chce niczego ratować. Wtedy przynajmniej będziesz miała dowód do sądu.

Ja jestem już 2 lata po rozwodzie. Zaczęło się tak jak u Ciebie, smsy, potem wyjazdy niby służbowe. Aż w końcu coś mnie tknęło i przejrzałam mu fb. Okazało się, że razem z kolegą jeżdżą sobie do agencji towarzyskiej... Świat mi się dosłownie zawalił, bo dwójka dzieci razem, dopiero co wybudowaliśmy dom i nagle takie coś. A na pozór wszystko było ok, codziennie mi mówił, że mnie kocha etc... Teraz wiem, że to wszystko była tylko obrzydliwa gra, bo za moimi plecami i tak robił swoje... Nie rozmawiałam z nim nawet o tym, bo miałam wszystko czarno na białym. Tego samego dnia poszłam do adwokata, którego poleciła mi koleżanka, mecenasa Piotra Nawockiego. Rewelacyjny, bardzo ciepły człowiek. Wysłuchał mnie, pocieszył i obiecał, że pomoże. Wygrałam sprawę tylko dzięki niemu, bo to on przetłumaczył mi, żebym nie dała się mężowi, który wciąż mówił mi, że jak wniosę o rozwód to mnie zniszczy, zabierze dzieci i pozbawi mnie wszystkiego. Ja wiem jedno; gdyby nie Pan Piotr to mogłoby to się naprawdę źle skończyć. JEśli chciałabyś się poradzić w sprawie rozwodu to moim zdaniem nie ja lepszego wyboru niż kancelaria Piotra Nawockiego. Mecenas przyjmuje w Łodzi, na ul. Brukowej 6/8 telefon: 692-975-652
Artala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 13:58

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez olejunka32 » 9 mar 2018, o 14:42

tak jak pisze Artala, wszystko zależy czy go Kochasz ale warto też zapytać czy on kocha Ciebie? może sposobem będzie udać się ewentualnie na jakaś terapię jeżeli już zdecydujesz aby mu wybaczyć

olejunka32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 14:39

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez reno98 » 9 mar 2018, o 15:25

Niestety ale tę decyzje musisz podjąć sama .
reno98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 15:19

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez babeczka » 9 mar 2018, o 21:07

SMS-y i zdjęcia niczego jeszcze nie dowodzą i dziwię się takiemu podejściu Mecenasa. Najpierw - mimo oporów porozmawiałabym z mężem i powiedziała mu,że wiem o wszystkim z jego telefonu ,zależy jak będzie się tłumaczył,dopiero potem można podjąć jakąś decyzję.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 11:55

Annnon napisał(a):Dziewczyny mam poważny problem. Kilka tygodni temu znalazłam w komórce męża dwuznaczne smsy od jakiejś laski plus pikantne zdjęcia.... Michał na razie nic nie wie, ja udaję, że wszystko jest ok żeby się nie zorientował. Wiem, że się spotykają i są cały czas w kontakcie. Nie wiem co z tym zrobić, czy powiedzieć mu, że wiem czy od razu wnieść o rozwód? Byłam w kancelarii mecenasa Budrewicza i on twierdzi, że dowody są wystarczające aby udowodnić winę Michałowi... Ja nie wiem co robić... Żyć z nim nie mogę ale odejść też nie...


To się chyba nazywa "początek końca". Im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej dla Ciebie.
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez MagdaTa » 16 mar 2018, o 15:20

Nie wiem czy umiałabym tak wiedzieć i nic nie dac po sobie poznać tylko czekać nie wiadomo na co. Mam wybuchowy charakter i pewnie zaraz by go postawiła pod ścianą i kazała się tłumaczyć
MagdaTa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 15:10

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez babeczka » 20 mar 2018, o 16:43

MagdaTa napisał(a):Nie wiem czy umiałabym tak wiedzieć i nic nie dac po sobie poznać tylko czekać nie wiadomo na co. Mam wybuchowy charakter i pewnie zaraz by go postawiła pod ścianą i kazała się tłumaczyć



Takie postawienie pod ścianą niczemu dobremu by nie służyło.Dobrze, że dziewczyna jest innego zdania ,ale w tej chwili powinna z mężem porozmawiać i to na spokojnie,bo krzykiem jeszcze nigdy nic się nie załatwiło. Jeśli rzeczywiście ma ten romans - bo to tylko domysły,mimo, że coś podejrzanego znalazła w męża telefonie - a on się tego nie wyprze,wtedy można myśleć o rozwodzie. Ale może być też i tak, że to co znalazła w telefonie mogło być ukartowane przez jej męża z jego tylko wiadomych powodów.dlatego twierdzę, że rozmowa jest konieczna.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez olejunka32 » 23 mar 2018, o 12:07

ukartowane przez męża? jakie mógłby mieć ku temu powody?

olejunka32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 14:39

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez babeczka » 26 mar 2018, o 00:21

Jakie miałby ku temu powody? , a czy facetom potrzebny jakiś konkretny powód, żeby żonę wyprowadzić z równowagi? Jeśli facet ma kochankę,nie będzie nosił swojego telefonu tak,aby żona miała do niego dostęp,chyba, że żony nie kocha i nie zależy mu czy żona znajdzie sms-y czy też nie,dlatego telefon będzie w zasięgu ręki zdradzanej żony.Zawsze mógłby sam odejść od żony,ale może tak mu jest wygodnie? może właśnie w ten sposób chce grać na nosie swojej żonie? Powodów jest mnóstwo.Nikt nie wie co się dzieje w czterech ścianach małżonków,oni sami muszą rozstrzygnąć tego typu sprawy,w małżeństwo nie należy się nigdy mieszać,ani wtrącać.Zawsze jest szansa,że się dogadają,pogodzą. I jeszcze jedno, nigdy nie będzie żadnych nieporozumień,jeśli każdą sprawę małżonkowie będą wspólnie omawiać,a tym samym rozwiązywać. Czasami kompromis jest bardzo ważny,a szansę należy dać każdemu . :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez krolania89 » 19 lip 2018, o 10:50

Ostatnio trafiłam na ciekawego bloga adwokata od rozwodów SPAM Dużo praktycznej wiedzy za darmo.

Ostatnio edytowano 21 lip 2018, o 23:20 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
krolania89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lip 2018, o 10:46

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Jamelia » 21 lip 2018, o 23:20

A ja widzę że to pan mecenas chciał się raczej zareklamować..

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Olkka » 3 wrz 2018, o 11:27

Decyzja o rozwodzie zawsze jest ciężka. Sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Natomiast jeśli jednak zdecydujesz się na rozwód to ze swojej strony mogę Ci polecić bardzo dobrą kancelarię SPAM adwokaci doświadczeni, zaangażowani a przy tym empatyczni- a warto takich mieć po swojej stronie.

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 21:38 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Anime » 17 gru 2018, o 18:07

Zanim weźmiesz rozwód postaraj się poczytać wszystko o tym co Cię czeka, najlepiej na jakimś forum prawniczym. Nie porywaj się z motyką na słońce.

Anime
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 18:03

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez Ailis » 3 mar 2019, o 17:01

To czy już czas na rozwód to powinnaś sama wiedzieć, my jedynie co możemy polecić ci sprawdzonego, dobrego adwokata. Najlepiej szukać w necie Ranking Adwokatów, gdzie są sami najlepsi. Nawet warto poczytać też blog prawniczy, gdzie wszystko jest ciekawie opisane, są porady. Zawsze to jakaś garstka informacji.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez kasiunia » 6 mar 2019, o 14:39

Uważam ,że to powinna być ostatnia rzecz o jakiej myślą małżonkowie

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Czy już czas na rozwód?

Postprzez AnitaT » 7 mar 2019, o 16:03

Zanim faktycznie zdecydujesz się na rozwód musisz być tego na 100% pewna, bo później już nie będzie odwrotu- i każdy adwokat Ci to powie. Jeśli jednak jesteś pewna i nie widzisz szans na naprawę małżeństwa to jedyne co mogę zrobić to polecić dobrą i sprawdzoną kancelarię, w moim przypadku to z Warszawy. Mają zespół dobrych, doświadczonych i skutecznych prawników, którzy na pewno podpowiedzą od czego zacząć, co w ogóle robić a także poprowadzą całą sprawę.

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 21:38 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron