Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje

Postprzez dalima » 13 wrz 2016, o 09:49

bylismy we Francji i sami organizowaliśmy sobie czas. Wynajęliśmy busa z SPAM i zwiedziliśmy sporo

Ostatnio edytowano 15 lis 2016, o 13:33 przez a_gatka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
dalima
Jestem tu nowa :)

Postprzez kanaris » 17 maja 2017, o 18:10

W tym roku chcemy wybrać się na Karaiby. Miejmy nadzieję, że nam się uda.

kanaris

Postprzez nora » 20 cze 2017, o 14:13

Oj, nie prędko gdzieś wyjadę w ciągu najbliższego roku, ale w sumie nie narzekam z tego powodu

nora

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:28

Czemu koniecznie zagranica? Czemu tak nam trudno uwierzyć w piękno własnego kraju?

warnna

Postprzez katrinka » 16 mar 2018, o 09:24

Jeśli któraś z Was planowałaby wakacje w Polsce to proponuję dwie miejscowości

Władysławowo - wiele atrakcji oraz bardzo ładne plaze
Jurata - cudowne molo ,szeroka plaża no i jest spokojnie. O wiele spokojniej niż w Międzyzdrojach czy Sopocie Sama Jurata równiez jest eleganckim resortem.
Jesli chcecie wynajac noclegi to proponowałabym zajrzeć sobie tutaj: SPAM Na stronie sa apartamenty do wynajęcia w większych miejscowościach nadmorskich, ale równiez i w górach.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 10:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
katrinka
Fajna Kobietka

Postprzez kisko » 17 kwi 2018, o 09:30

Trochę za granicą i trochę w kraju. Karaiby albo polskie morze, zobaczymy ;)

Profesjonalny transport lotniczy
kisko

Postprzez Anette_23 » 30 kwi 2018, o 11:49

My w tym roku jedziemy z mężem nad polskie morze. Zdecydowaliśmy się na pensjonat Kaszubianka - ogólnie to już trzecia chyba wizyta nasza w tym pensjonacie, generalnie bardzo mocno polecam. Niby spokojne miejsce, a wcale się nie nudziliśmy. Może też dlatego, że mieliśmy szczęście do pogody.;) No a też najważniejsze, że pensjonat nad samym morzem się znajduje.
Anette_23

Postprzez Olkka » 13 sty 2019, o 19:53

My właśnie jesteśmy na etapie szukania wakacji. Trafiłam na biuro SunCenter - z polecenia koleżanki, gdzie bardzo miła Pani pomaga nam w znalezieniu najlepszej opcji;) Fajnie, bo wszystkie oferty mam w jednym miejscu, takim sposobem łatwiej znaleźć coś odpowiedniego więc jestem dobrej myśli;)
Olkka
Miła Kobietka

Postprzez prego » 17 sty 2019, o 12:51

my uciekamy w tym roku do Egiptu. Ja bardzo lubię to miejsce, jest tam tanio i cieplutko. Da się dobrze zjeść, a ich kultura mnie absolutnie urzekła.Tak więc znowu będziemy jechali na piramidy, uwielbiam to miejsce, jest absolutnie magiczne.

prego

Postprzez Majka2312 » 28 sty 2019, o 15:10

[quote="Olkka"]My właśnie jesteśmy na etapie szukania wakacji. Trafiłam na biuro SunCenter - z polecenia koleżanki, gdzie bardzo miła Pani pomaga nam w znalezieniu najlepszej opcji;) Fajnie, bo wszystkie oferty mam w jednym miejscu, takim sposobem łatwiej znaleźć coś odpowiedniego więc jestem dobrej myśli;)[/quot

My już od jakiegoś czasu latamy tylko z SunCenter i zawsze wracamy zadowoleni;) W tym roku kupiliśmy już u nich wycieczkę do Hiszpanii na czerwiec;D
Majka2312
Miła Kobietka

Postprzez Miłka85 » 11 mar 2019, o 14:35

[/quote] My już od jakiegoś czasu latamy tylko z SunCenter i zawsze wracamy zadowoleni;) W tym roku kupiliśmy już u nich wycieczkę do Hiszpanii na czerwiec;D[/quote]
Naprawdę?! W ogóle nie słyszałam o tym biurze podróży. Jak na razie zwykle jeździliśmy tylko po Polsce, ale planujemy w miarę niedługim czasie lecieć gdzieś dalej. Myślałam o Tui albo Rainbow, bo są popularne i mają sporo ofert, ale jednak wiele opinii negatywnych. Fajnie, że podrzuciłyście mi to biuro :).
Miłka85

Postprzez [email protected] » 12 mar 2019, o 08:55

Mnie koleżanka na maj namówiła na wakacje. Jedziemy do Turcji. Ona już 4 razy tam była i mówiła, że nie mam się czego obawiać. wycieczkę kupiłyśmy w tui mamy mieć przelot enterem.. Pierwszy raz będę leciała samolotem mam nadzieję, że to nic strasznego bo ja to panikar a straszną jestem i nie chciałabym całej załogi na nogi postawić :)
[email protected]

Postprzez Daria08 » 23 mar 2019, o 17:57

Ja chyba wybiorę się w tym roku do Saragossy, nigdy nie byłam a słyszałam że jest piękna:)
SPAM

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 07:18 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Daria08

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 13:22

Kupujecie ubezpieczenie jak jeździcie za granicę? Ja to się tylu historii nasłuchałam i wiem że ekuz to mało rzeczy obejmuje, jadąc na wakacje to jednak nie chciałabym myśleć o problemach a skupić się na odpoczynku. Wykupienie takiego ubezpieczenia jest teraz dużo prostsze, bo są różne porównywarki i tam można też ubezpieczenie kupić.
donatka
Fajna Kobietka

Postprzez trops » 14 maja 2019, o 18:44

Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje? Wybieracie Polskę czy zagranicę?
trops

Postprzez aguska33 » 15 maja 2019, o 20:16

donatka napisał(a):Kupujecie ubezpieczenie jak jeździcie za granicę? Ja to się tylu historii nasłuchałam i wiem że ekuz to mało rzeczy obejmuje, jadąc na wakacje to jednak nie chciałabym myśleć o problemach a skupić się na odpoczynku. Wykupienie takiego ubezpieczenia jest teraz dużo prostsze, bo są różne porównywarki i tam można też ubezpieczenie kupić.

Pewnie ze warto wykupic ubezpieczenie na wakacje. Kiedy planujemy wakacje to zawsze staramy sie wszystko załatwić na własną rekę. Przelot, nocleg i wycieczki organizujemy sami. Korzystam z porównywarki https://kioskpolis.pl/ , po wypelnieniu formularza, można skorzystac z wiedzy i pomocy konsultanta i wybrac cos dla siebie.
aguska33

Postprzez MartaMM » 17 maja 2019, o 15:13

My w tym roku planujemy wypad za granicę, choć jeszcze nie mamy wybranego kierunku to ja już odświeżam swój język aby nabrać pewności w rozmowach;) Zapisałam się na kurs do tutlo, gdzie m.in mogę posłuchać i oswoić się z różnymi akcentami- myślę, że to się może przydać;)
MartaMM

Postprzez marlennka » 20 maja 2019, o 09:08

MartaMM napisał(a):My w tym roku planujemy wypad za granicę, choć jeszcze nie mamy wybranego kierunku to ja już odświeżam swój język aby nabrać pewności w rozmowach;) Zapisałam się na kurs do tutlo, gdzie m.in mogę posłuchać i oswoić się z różnymi akcentami- myślę, że to się może przydać;)

Świetny pomysł! Najlepsze jest podszlifowanie języka, bądź jego odświeżenie właśnie ze specjalistami w tej dziedzinie! Też się zapisałam do nich i jestem mega zadowolona z efektów :)
marlennka

Postprzez martha18 » 7 cze 2019, o 20:18

A wiecie, że w okolicy Warszawy jest interesujący parki rozrywki dla dzieci? Słyszeliście o Farmie Iluzji jest to magiczne miejsce, które zachwyci niemalże każdego nawet wymagającego człowieka. Tam znajdziecie rozrywkę na cały dzień.
martha18

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]