Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez platanal » 11 gru 2017, o 17:03

Cześć mam nazyczonego uprawiany seks często ponieważ prawie każdego dnia on dochodzi lecz ja nie potrafię. Mam ochote na seks jest mi dobrze podczas stosunku ale nigdy nie doznałam organu. Czemu tak jest jakieś rady?
platanal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2017, o 16:53

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez Pena » 27 lut 2018, o 12:19

platanal napisał(a):Cześć mam nazyczonego uprawiany seks często ponieważ prawie każdego dnia on dochodzi lecz ja nie potrafię. Mam ochote na seks jest mi dobrze podczas stosunku ale nigdy nie doznałam organu. Czemu tak jest jakieś rady?


Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz autorko czy nie ale polecam zele intymne.Ale nie takie zwykłe tylko te, które sprawiają,ze masz wieksze odczucia na łechtaczce. Żele takie sprawiają,że łatwiej można osiągnąć orgazm. Na innym temacie pisalam o libi gel. O niebo lepszy moim zdaniem od Durex o.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez katrinka » 27 mar 2018, o 10:04

A czymś się różni ten libi gel od durexa? Bo kupiliśmy sobie durexa i jestem trochę zawiedziona. Jak dla mnie nie jest to przyjemne :(
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez Pena » 27 mar 2018, o 12:08

Jest zdecydowanie inny! Durex o daje naprzemienne uczucie ziman i gorąca. Z kolei libi gel działa trochę inaczej. Sprawia,ze ukrwienie okolic intymnych jest lepsze i każdy dotyk odczuwasz o wiele mocniej i przyjemniej. Szczegolnie przyjemne jest przy seksie oralnym. No i dzięki temu żelowi po raz pierwszy miałam orgazm pochwowy. A wczesniej wydawało mi sie,ze to jedynie bajki.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez kuleczkahh » 18 kwi 2018, o 17:52

moze poczytaj o tym, jest duzo takich artykulow o tym jak poznac swoje cialo i w ogole :)

:woman: :woman: głupich nie sieją, sami się rodzą :)
kuleczkahh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 17:48

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez cekinek11 » 17 maja 2018, o 22:54

Mnie przed zadowoleniem z seksu i tych najlepszych doznań blokował stres, stres przed ciążą; mimo stosowania gumek to i tak się bałam i zamiast cieszyć się chwilą, to myślałam, że wpadniemy. A jestem pewna, że przez to ponieważ jak w końcu zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne to teraz wiem, co to dobry seks i orgazm. Trochę się obawiałam na początku jak się będę czuć, w końcu to hormony, ale niepotrzebnie. Te tabletki belara które biorę, mają niską zawartość hormonów, spadku libido też nie ma po nich a i okres krótszy i mniej obfity. Ja jestem zadowolona, bardzo.
cekinek11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 23:33

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez kuleczkahh » 25 maja 2018, o 08:19

Tak, strach przed ciaza nawet taki podswiadomy moze powodowac napiecie i stres... ale to juz kwestia pracy nad nim. :)

:woman: :woman: głupich nie sieją, sami się rodzą :)
kuleczkahh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 17:48

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez xena » 1 sty 2019, o 14:25

Sama wcześniej miałam pewne problemy z osiągnięciem orgazmu . Generalnie zastanawiałam się czy coś ze mna jest nie tak, ze nie byłam w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego, ale potem doczytałam, że tak naprawdę ponad 80% kobiet ma problem z osiągnięciem orgazmu pochwowego i wcale tutaj nie jestem wyjątkiem.
Poleca tak poza tym libi gel :) Nakładacie trochę tego żelu na łechtaczkę, łechtaczka staje się bardziej pobudliwa i o wiele łatwiej mozna osiągnąc orgazm.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez monicabe » 1 sty 2019, o 20:55

Bo w sumie to nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy. Generalnie to jest tak, że kobieta potrafi odczuwać orgazm raz delikatny, raz mocny, o różnej intensywności - i dzieje się to w ten sposób (jeśli mam trochę technicznie to objaśnić, heh) że po stymulacji łechtaczki dochodzi do orgazmu, a wtedy zaciskają się z pewną częstotliwością mięśnie pochwy. Co do żelu nie próbowałam ale przymierzałam się do zakupu jakiegoś stymulującego ale w sumie to nie wiedziałam czy zamowić sobie durex intense czy libi gel bo czytałam wcześniej wiele opinii w sieci i niektórzy chwalą jeden, niektórzy drugu.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez xena » 2 sty 2019, o 12:59

Polecam libi gel:
Daje o wiele lepsze odczucia
Jest wydajniejszy i opakowanie jest spore, wystarczy na długo
Sprawia, ze odczucia intymne są o wiele mocniejsze
I co najważniejsze dla mnie nie powoduje pieczenia bo durex intense mnie normalnie piekł. Ale może po prostu ja tak miałam.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez WiesiaP » 4 sty 2019, o 13:49

To wszystko kwestia dobrego chłopaka - np. ja mam takiego, który jest bardzo cierpliwy i zajmuje się głównie moją przyjemnością. To też kwetsia wprawy i dogadania się z partnerem. Poznawajcie swoje ciała - powinno być potem ok.
WiesiaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 paź 2018, o 12:11

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez mika002 » 11 mar 2019, o 16:13

Ja bym urozmiciła jakoś seks, może gadzetami erotycznymi z kochajsiebie.pl. Nie widzę innego wyjscia :slini_sie:
mika002
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 mar 2019, o 15:57

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez Ona2197 » 21 mar 2019, o 14:45

Z moimi byłymi partnerami też miałam takie problemy, nie miałam wgl orgazmów. Dopiero gdy zrobiłam to z moim już narzeczonym mam je za każdym razem gdy się kochamy. Robimy to nawet 10 razy dziennie. Podczas jednego stosunku potrafie mieć od 5 do 10 orgazmow i łechtaczkowych i pochwowych. To się nazywa znalezienie swojej drugiej połówki :diabel
Ona2197
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2019, o 14:41

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez sylwiaklara » 22 mar 2019, o 11:28

A może to jest tak, że za mało się ekscytujecie nawzajem? Spróbujcie wprowadzić coś nowego do sypialni, na przykład elementy do krępowania. Osobiście polecam SPAM który przyniesie Wam pomysły na gorące noce na najbliższy miesiąc :) No i przede wszystkim na spokojnie, im bardziej będziesz się spinać, że nie masz orgazmu, tym dalej Ci do niego będzie :(

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sylwiaklara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2019, o 11:23

Re: Nie mogę dojść. Nigdy nie doznałam organu.

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:54

Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]