Prośba o wzięcie udziału w badaniu on-line do pracy mgr

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Prośba o wzięcie udziału w badaniu on-line do pracy mgr

Postprzez Vena » 11 mar 2019, o 20:02

Witajcie :)
Jestem studentką psychologii i piszę pracę magisterską na temat sextingu. Prowadzę badania on-line i jak na razie zebrałam odpowiedzi głównie od Panów, więc zwracam się do Was Drogie Kobietki o pomoc :) w zgromadzeniu wyników od płci pięknej.

Badanie jest całkowicie anonimowe.Wypełnienie kwestionariuszy zajmuje przeciętnie 10-15 min. Wyniki są zbierane na profesjonalnej i bezpiecznej stronie przeznaczonej do gromadzenia danych z badań naukowych. Nie mogę zamieścić linku w poście, ponieważ jestem nowa, ale podałam go na moim profilu w zakładce ze stroną www

Wasze odpowiedzi będą przeze mnie wykorzystane jedynie w celach naukowych.
Zgromadzone wyniki będą mieć na celu opis zjawiska sextingu oraz potwierdzenie lub obalenie przyjętych hipotez dotyczących korelacji zachowań związanych z sextingiem z: płcią, cechami osobowości, stanem cywilnym, deklarowanym poziomem aktywności i satysfakcji seksualnej w związku, poziomem restrykcyjności socjoseksualnej oraz określoną aktywnością w internecie.
Dziękuję i pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
Vena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2019, o 19:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]