Peruka czy systemy integracyjne

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez iwona88krk » 17 lut 2016, o 00:34

Witajcie kobietki
podpowiedzcie mi proszę czy ktoras z Was poleciłaby mi co wybrać, czy decydować się na tradycyjną już perukę czy może spróbować alternatywy czyli systemów integracyjnych?

Czy macie też problem tego typu?
iwona88krk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2016, o 00:26

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez Regina1988 » 18 lut 2016, o 15:32

Zdecydowanie polecam zagęszczanie włosów lub profesjonalny retusz ubytków u dobrego trychologa. Nie wiem czego dokładnie dotyczy Twój problem, ja mam łysienie plackowate i ubytki włosów w jednym miejscu były szczególnie widoczne. :-(
Niestety - peruka tylko wyciera i tak już osłabione włosy. Sprawdziłam.
Regina1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2015, o 10:09

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez k.polanicka73 » 16 mar 2016, o 23:17

Ja zdecydowałam się na system Mikroskin i było to bardzo drobiazgowo i długo dopracowywane, więc szybkie rozwiązanie to nie jest.
Możesz w międzyczasie mieć zastępcze środki właśnie jak zagęszczanie, ale na systemy trzeba czekać miesiąc i więcej.
Tylko wiedz, że są tego warte!!
Otrzymasz dokładnie dopracowaną do Twojej głowy perukę/siatkę która nawet nie będzie powodować pocenia! Komfort przede wszystkim. Najpierw oczywiście konsultacja z specjalistą, badanie trychologiczne i koniecznie dopasowanie systemu do Ciebie! Ja chodzę i z całego serca mogę polecić. Jest fachowo i mają takie podejście do klienta osobiście, a nie czujesz się taka potraktowana jak na szybko.
Niestety minusem jest koszt, bo nie licz że uzyskasz system integracyjny za 200-300 zł. To nie peruka syntetyczna, to umożliwiająca oddychanie skóry siateczka dopasowująca się piękne do głowy. Efekty są, idealnie jak naturalne. I warte tego!
k.polanicka73
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2016, o 23:11

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez Theila » 17 mar 2016, o 11:02

Podejrzewam ze koszta bedą dużo wyższe przy takich zabiegach o ktorych piszecie. Nie każdego na to stać. Jeśli was akurat stać to pewnie będzie to lepszym wyjściem. Dla zwykłego szarego człowieka raczej w grę wchodzi perułka, która z naturalnych włosów tez do najtańszych nie należy.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez MarcelaKu » 4 kwi 2016, o 11:01

Regina1988 napisał(a):Zdecydowanie polecam zagęszczanie włosów lub profesjonalny retusz ubytków u dobrego trychologa. Nie wiem czego dokładnie dotyczy Twój problem, ja mam łysienie plackowate i ubytki włosów w jednym miejscu były szczególnie widoczne. :-(



Moja mama ma problem z łysieniem w okolicy przedziałka i strasznie sie tym denerwuje. Może pani trycholog mogłaby coś zaproponować mojej mamie?
MarcelaKu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 12:24

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez nowik.m65 » 16 maja 2016, o 21:11

Najlepsi w Krakowie są w Klinice Beauty for You. Masz zapewnioną dyskrecję, profesjonalistów z każdej dziedziny. Na miejscu możesz też wykonać analizę trychologiczną. Ja rok temu robiłem u nich system Mikroskin, polecił mi znajomy. Warto~!
nowik.m65
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2016, o 21:07

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez miraska » 11 sty 2017, o 08:08

Ja polecam zagęszczanie włosów. Możesz to zrobić nawet sama w domu. Jest teraz pełno kosmetyków z mikrowłóknami. A włosy wyglądają po tym na prawdę świetnie

miraska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 22:15

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez BlackWolf » 2 lut 2017, o 22:08

Pytanie brzmiało:

"co wybrać, czy decydować się na tradycyjną już perukę czy może spróbować alternatywy czyli systemów integracyjnych?"

A nie "podajcie mi kliniki". Posty, w których znajdą się opisy klinik potraktuję jak spam/reklamę i zostaną usunięte.


Regina1988 napisał(a):
MarcelaKu napisał(a):
Regina1988 napisał(a):Zdecydowanie polecam zagęszczanie włosów lub profesjonalny retusz ubytków u dobrego trychologa. Nie wiem czego dokładnie dotyczy Twój problem, ja mam łysienie plackowate i ubytki włosów w jednym miejscu były szczególnie widoczne. :-( Polecam szczególnie Elwirę Maj. Jest super specjalistką trychologiem, można u niej zagęścić włosy lub retuszować takie braki jak u mnie. Oczywiście pracuje tylko na wysokiej jakości naturalnych włosach. Niestety - peruka tylko wyciera i tak już osłabione włosy. Sprawdziłam.


A czy do Pani Elwiry długo się czeka? Moja mama ma problem z łysieniem w okolicy przedziałka i strasznie sie tym denerwuje. Może pani trycholog mogłaby coś zaproponować mojej mamie?



Niech Twoja mama zadzwoni i się umówi. Ja nie czekałam zbyt długo, poza tym p. Elwira Maj to bardzo empatyczna osoba i rozumie, że ktoś potrzebuje szybko pomocy.


Tak, bo pani Elwira jest jedna w Polsce i akurat ma działalność w Twoim mieście.
Litości ludzie. Wysilcie się przynajmniej z tym robieniem sztucznego szumu z tematem.
Temat zostawiam, może się przydać, ale posty idą do edycji.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez elacara » 14 mar 2019, o 12:33

Warto moim zdaniem skontaktować się z pracownią z Wiwulskiego w Łodzie (adres masz na SPAM). Mojemu bratu bardzo pomogli, tupecik jest zrobiony idealnie, nic nie widać, nic nie spada, nie odpada, nie zsuwa się i tak dalej a akurat brat jest wyjątkowo aktywną osobą – jeździ na rowerze, biega itd.

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 07:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez skowroneczek » 29 mar 2019, o 10:50

no peruka z naturalnych włosów niestety też dość sporo kosztuje, ale jeżeli już coś wziąć na dłużej to może faktycznie lepiej pozbierać na perukę? zabiegi na włosy trzeba dość często powtarzać, a jak na perukę zbierzesz to już masz ją na kilka lat... (nie wiem jaką dokładnie mają one żywotność, ale chyba dość długą).
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez olajamroz » 20 gru 2019, o 09:43

Kliknij sobie tutaj peruka-sc.pl/. Ja kiedyś na tej stronie znalazłam informacje o perukach produkowanych w Łodzi, a że jestem z Tuszyna, to pojechałam tam z mamą i przygotowali dla niej taką perukę, że nikt, kto nie wiedział, że mama jest chora, nie zauważył, że to peruka.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Peruka czy systemy integracyjne

Postprzez perukikatowi » 19 sty 2020, o 15:27

Ja polecę perukę. Sama mam kilka peruk, dzięki czemu zmieniam swój look bez dużej szkody na włosach. To też świetna sprawa dla osób, które zmagają się z ich ogromnym wypadaniem.

perukikatowi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2020, o 15:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]