Karta LGBT a nasze dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Karta LGBT a nasze dzieci

Postprzez Administrator » 14 mar 2019, o 13:13

Wczoraj czytałam artykuł o karcie LGBT+, który z szczerze powiem zasiał we mnie spore obawy. Artykuł dostępny jest tutaj: e-polityka.eu/czym-jest-deklaracja-lgbt-.html

Program i postulaty karty są jak nie z tego świata. Nie wiem czemu w mediach nie mówi się o tym ale tam zakłada się że dzieci od 0 do 4 lat powinny się nauczyć masturbacji. Sprawdziłam w innych źródła postulaty WHO i to jest prawda :|
Co o tym myślicie?
Administrator
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 13:09

Re: Karta LGBT a nasze dzieci

Postprzez redorange666 » 14 mar 2019, o 14:05

Straszne...straszne jest to że masturbacja jest tak pietnowana...a robią to nawet niemowlaki.
Jestem absolutnie za tym aby dziecko wiedziało co to jest, że nie jest to grzech (no coś takiego nie istnieje) jak i ze jedt to przyjemne.
W karcie nie ma nauki masturbacji tyko że to sprawia przyjemnośc i jest to normalne. W tym wieku uczy się nazwania części ciała i ich zadań oraz higieny.
A jak widać na załączonym obrazku przyda się wyprowadzić ogrom Polaków ze średniowiecza i wprowadzi w wiek XXI.
Tak lekcje wychowania seksualnego powinny być w każdej szkole zamiast religii, prowadzone przez seksuologow i zgodnie z WHO.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: barbertob, Bing [Bot], Google [Bot], popdimter