Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postprzez miki789 » 8 mar 2019, o 11:12

Hello właściciele czworonogów. Dobra lecznica dla psów jest mi potrzebna (Wawer, Wesoła, Rembertów, te okolice).
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postprzez jadduus » 14 mar 2019, o 17:03

Jest bardzo dobra pani weterynarz w Wesołej, chodzi mi o Lidię Cybulską Przesław ( weterynariawesola.waw.pl -strona jej gabinetu). Moja suczka bardzo dobrze reaguje na panią weterynarz, choć zazwyczaj do obcych jest mocno sceptyczna i potrafi nieraz ugryźć jak jej się coś nie spodoba.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postprzez jadduus » 14 mar 2019, o 17:04

Jest bardzo dobra pani weterynarz w Wesołej, chodzi mi o Lidię Cybulską Przesław ( weterynariawesola.waw.pl -strona jej gabinetu). Moja suczka bardzo dobrze reaguje na panią weterynarz, choć zazwyczaj do obcych jest mocno sceptyczna i potrafi nieraz ugryźć jak jej się coś nie spodoba.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postprzez orszulka » 30 wrz 2019, o 10:52

Ja mam miłe doświadczenia z lecznicą Vet4Pet, to jest na ul. Grenadierów. Widać, że lekarze pracują tam z powołania i zalezy im na zdrowiu zwierzątek, mają też do nich dobre podejście, co przekłada się na wizytę w dobrej atmosferze, bez stresu również dla naszego pieska :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postprzez elacara » 11 lut 2020, o 09:57

Jeśli szukasz doświadczonego weterynarza to polecam Panią Lidię Cybulską – Przesław. Prowadzi przychodnię weterynariawesola.waw.pl w Wesołej. Doskonale zna się na tym co robi i faktycznie to jej doświadczenie jest tam zauważalne. Więc jak chcesz kogoś kto ma dobre podejście i faktycznie zna się na tym co robi to ta przychodnia spełni Twoje oczekiwania.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Dobry weterynarz dla psa Warszawa

Postprzez Paula0 » 8 paź 2020, o 11:34

Ja chodzę na badania oraz w szczególnych przypadkach z moją Kocicą do Centrum Zdrowia Zwierząt (Brata Alberta 34) w Warszawie. Oferują bardzo szeroki wybór badań, diagnostyki oraz odpowiedniego leczenia. Pracują tam sami specjaliści z bardzo dobrym sprzętem. Polecam!
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]