Atopowe zapalenie skóry

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Atopowe zapalenie skóry

Postprzez freya » 8 sie 2018, o 07:41

a jaka to maść? kiedyś ja też coś takiego sobie kupiłam i dobra była faktycznie
freya
Miła Kobietka

Postprzez dianuska » 8 sie 2018, o 12:09

U moich dzieciakow dobrze sie sprawdzaja emolienty z latopic - dodatkowo stosujemy tez ten probiotyk od nich i faktycznie zmiany sa duzo mniejsze. Nie musielismy na szczescie siegac po sterydy
dianuska
Jestem tu nowa :)

Postprzez kaja12321 » 29 lis 2018, o 16:58

Ja stosuje środki od allergoff- emulsję, oliwkę oraz krem. Są to naprawdę niezawodne produkty, znacznie poprawiły wygląd mojej skóry. Wyroby bogate są w składniki, które nawilżają, natłuszczają oraz zmiękczają skórę, łagodzą również objawy takie jak suchość, pieczenie i świąd skóry. No i najważniejsze- produkty nie zawierają parafiny, parabenów, surowców ropopochodnych, substancji zapachowych, barwników. Warto zerknąć sobie na tą stronę: SPAM

Ostatnio edytowano 30 lis 2018, o 12:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja12321

Postprzez Calli » 17 lut 2019, o 21:02

Koleżanka poszła do zielarza, dostała zioła do zaparzenia i picia. Przez 3 dni wysypało ją na całym ciele, swędzenie nie do wytrzymania, ale musiała. Mówiła, że było ciężko, ale po trzech dniach powoli wszystko zaczynało schodzić, oczywiście zioła musiała pić jeszcze przez jakiś czas ale teraz nie ma już dziewczyna problemu. Było to około 10 lat temu, i niestety nie pamięta jakie to zioła, ale może warto udać się do polecanego zielarza.
Calli

Postprzez donatka » 6 mar 2019, o 23:06

A mi się zrobił jakiś suchy placek na brzuchu, kupiłam sobie to co u syna się sprawdziło czyli atoperal i smaruję, oby to jakoś przeszło, dobrze ze chociaż przestało swędzieć.
donatka
Miła Kobietka

Postprzez Nowlaijka11 » 7 mar 2019, o 00:38

Bardzo dobrą maść polecił mi zrobić dermatolog z DoktorA - dokładnie dr Majewska. SPAM - link zostawiam w razie zainteresowania :)

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 06:47 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Nowlaijka11

Postprzez liniana » 14 mar 2019, o 17:30

Stosowałyście kiedyś maści, kremy robione w aptece na miejscu? Wiem, że to coraz rzadsza sprawa, ja mam od dermatologa zapisany taki krem to jak szukałam apteki w której mi zrobią to tylko w doz była taka opcja, a krem był super i bardzo mi pomógł.
liniana

Postprzez Jamelia » 24 mar 2019, o 06:49

Robioną mialam miksture na pokrzywkę ktora zrobila mi się na brzuchu będąc w ciąży(było podejrzenie półpaśca), nie była to rzadna sieciówka tylko zwyczajna apteka

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Jamelia
Moderatorka

Postprzez a_gatka » 24 mar 2019, o 13:30

Nie każda ma zaplecze do robienia leków recepturowych, dlatego nie każda oferuje taką usługę. No i kwestia terminów długich niestety. W doz długo czekałaś liniana? Wiem, że na te z antybiotykiem to chyba z tydzień, ale ciekawa jestem ile się czeka na taką zwykłą maść od dermatologa. Też mi jedna leży i czeka.

Obrazek
a_gatka
Moderatorka

Postprzez Jamelia » 24 mar 2019, o 15:59

Agatka ja na taka mixturke czekałam 1 dzień

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Jamelia
Moderatorka

Postprzez liniana » wczoraj, o 14:35

Podobnie jak Jamelia czekałam jeden dzień i zazwyczaj w doz szybko robią te kremy, mam nadzieję, ze ta opcja nigdy z aptek nie zniknie bo mam kilka takich perełek niezastąpionych.
liniana

Postprzez Jamelia » wczoraj, o 17:33

Liniana a o jakich perełkach mówisz i na co ? :D

Jamelia
Moderatorka

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Jamelia