Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Postprzez shinelips » 25 gru 2018, o 20:01

Witam,

W nidzielę 16.12 założyłam pierwszy krążek Nuvaring w pierwszy dzień miesiączki i do teraz (10 dzień) mam ciemnobrązowe plamienia. Wiem, że jest to normalne podczas stosowania Nuvaring w pierwszym miesiącu ponieważ stosowałam już tę metodę antykoncepcji.

29-31.12 czyli za 4 dni możliwy będzie stosunek z partnerem (w końcu Sylwester) a nie chciałabym tego plamienia podczas gry wstępnej oraz stosunku.

Moje pytanie brzmi czy podczas "zabaw" oraz stosunku takie plamienie może wystąpić czy jest to zahamowane i dopiero może nastąpić po stosunku? Czy może wyjąć krążek przed tym terminem sylwestra, wiem że nie będę zabezpieczona bo zaburzę cykl 21dniowy, ale czy wtedy to plamienie ustąpi w 100% i po jakim czasie nastąpi krwawienie z odstawienia? Żebym nagle po wyjęciu nie dostała 6 dniowego mocnego krwawienia.

 Byłabym wdzięczna za radę bo nie chcę wystraszyć partnera jak będzie robił mi 'tam" dobrze i nagle zobaczy ciemnobrązowy śluz...

Proszę o pomoc osoby, która jest w temacie i zna się na tym.
shinelips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lis 2018, o 01:23

Re: Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Postprzez shinelips » 27 gru 2018, o 01:53

naprawde nikt mi nie pomoze?
shinelips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lis 2018, o 01:23

Re: Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Postprzez Balbina90 » 17 lut 2019, o 15:42

Najczęściej krwawienie następuje po kilku dniach, ale książkowo nikt ci na to pytanie nie odpowie, każdy organizm jest inny. A może w ogóle warto jest pomyśleć o innej antykoncepcji. Ja też długo stosowałam hormonalną antykoncepcję, ale po ciąży nie wróciłam do niej. Teraz stosuje tą naturalną- komputer cyklu myway, który wyznacza mi dni płodne. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Balbina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 15:08

Re: Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Postprzez Malwina27 » 14 mar 2019, o 21:58

Dobrą metodą jest kapturek FemCap i Cotragel green plemnikobójczy, mnie nigdy nie zawodzą kupuje również na SPAM

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:27 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Malwina27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 20:23

Re: Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Postprzez redorange666 » 14 mar 2019, o 22:01

Ryzykowna metoda... I mało komfortowa.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nuvaring i plamienie podczas stosunku?

Postprzez Janinka88 » 5 kwi 2019, o 12:37

A ja wykorzystuje tester owulacji ze śliny afrodyta, tani, mały no i bardzo łatwy i szybki w użyciu. Mam go zawsze przy sobie i wiem kiedy muszę się bezwzględnie zabezpieczać. Mnie pasuje no i nie ingeruje w moje zdrowie.
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]