Wstydzę się piersi.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Wstydzę się piersi.

Postprzez MonikaMoni » 15 mar 2019, o 20:48

Cześć dziewczyny. Jestem pierwszy raz na jakimkolwiek forum. Mam problem z moimi piersiami. Są małe, a do tego sutki są wklęsłe. Wstydzę się rozebrać nawet przed moją wieloletnią panią doktor. Czy jest tu osoba, która też ma ten problem?
MonikaMoni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 mar 2019, o 20:45

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez Jamelia » 24 mar 2019, o 07:59

Małe piersi to nie wstyd.. tylko te wklęsłe sutki powinnaś jednak skonsultować z lekarzem czy to za sprawą problemów zdrowotnych czy taka uroda po prostu..

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez redorange666 » 24 mar 2019, o 10:10

Wklesle skutki nic nadzwyczajnego. Dziecko podczas ssania sobie z tym poradzi...a co do wyglądu...nie wiem nie widziałem nie mnie oceniać.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez skowroneczek » 29 mar 2019, o 10:41

nie przejmuj się dziewczyno, piersi jak piersi - są różne. jeżeli masz wklęsłe to taka już pewnie uroda. zawsze można jeszcze podejść do lekarza i to skonsultować, tak żebyś miała pewność, ale raczej nie wydaje mi się by trzeba było coś z tym zrobić. :))
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez pączkuszka » 4 kwi 2019, o 10:11

Wiadomo co zrobić w takiej sytuacji?

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” – Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”
Avatar użytkownika
pączkuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 09:54
Lokalizacja: Tczew

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez daszkka » 16 kwi 2019, o 19:30

Doskonale rozumiem kobiety, które źle czują się w swoim ciele. Sama mam małe piersi, noszę rozmiar stanika A. Mój facet w pełni je akceptuje ale ja nie za bardzo. Na pewno lepiej czułabym się z rozmiarem chociaż C. Myślę o tym, by w przyszłości powiększyć sobie piersi poprzez suplementy lub operację plastyczną. Chciałabym tylko urodzić dwójkę dzieci a później będzie mi już wszystko jedno :)

daszkka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2019, o 19:12

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez Evel » 17 kwi 2019, o 14:02

Nie wiem, nadal raczej nie zdecydowałabym się na operację powiększenia biustu mimo tego, ze mam małe B :|
Evel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 paź 2018, o 13:43

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez skrzypaczka » 19 kwi 2019, o 21:22

kazdy ma inne podejscie do tematu :) ja sie zdecydowałam na zabieg bo po 3 ciazach moje piersi wygladaly tragicznie, przez to mialam kompleksy i zle samopoczucie... kolezanka wybrala sie ze mna na konsultacje do kliniki Dermed w Krakowie, zobaczyli, przeprowadzili wywiad, wyjasnili na czym bedzie polegalo to wszystko, jakie beda efekty, no i podjelam decyzje ze chce :) teraz nie zaluje, mam piekne, ksztaltne piersi :) i juz nie wstydze sie ich pokazywac
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez orszulka » 22 kwi 2019, o 18:07

Hmm, rozumiem, ze male piersi moga byc zrodlem wielu kompleksow :| pozostaje zaakceptowac siebie albo nie wiem, moze rozważ operacje plastyczna? wiem, ze wiele kobiet uwaza, ze to zbyt duze ryzyko czy sztuczny efekt, ale tak nie jest. poczytaj sobie w necie o implantach, jest duzo zdjec na niektorych forach, gdzie mozna zobaczyc, ze dobrze dobrany implant daje naprawde naturalny efekt. ostatnio cyztalam ze np. ewa chodakowska ma implanty mentor - podobno najbezpieczniejsze na rynku
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez Silesiana » 23 kwi 2019, o 10:15

Ja tam nie widzę powodu do wstydu, sama mam małe i jakiś czas był to mój kompleks, ale mój luby nie widzi w tym problemu, ba, jak tylko zaczynam temat, zaraz się denerwuje i tłumaczy mi, że głupoty gadam :P Więc przestałam się przejmować. Po co mi to, jak nie zamierzać świecić piersiami przed każdym?
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 11:55

Małe mają swoje plusy, na starość tak nie zwisają ;)
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Wstydzę się piersi.

Postprzez masek » 4 gru 2019, o 18:20

Ile masz lat? Zawsze możesz udać się na operację powiększania biustu. To rozwiąże Twój problem.
masek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 18:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]