Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez MoniczkaMoniczka » 30 lip 2017, o 10:16

soniklodz napisał(a):Witam mam pewien problem chodzę po lekarzach ale jak dotąd nie dostałam jasnej odpowiedzi co mi jest może wy mi powiecie co mi jest
Moje objawy ciągle jestem zmęczony dużo śpię przesypiam całą noc i prawie codziennie śpię w dzień, mam kłopoty z pamięcią czasem mam problem z przypomnieniem sobie pewnych rzeczy wieczne bóle głowy co robić pomóżcie mi proszę!!!!!!! :zzzz :( Pozdrawiam Kasia łódź 28 lat


Od razu przyszła mi na myśl pewna fajna stronka. Jak wpiszesz w google czysty organizm to ci wyskoczy wypróbuj i daj znać jak poszło bo u mnie zmiana była meega :happy

MoniczkaMoniczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 cze 2017, o 13:24

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Marysia977 » 16 sie 2017, o 12:52

Ja też miałam taki problem ze zmęczeniem, ale nie chciałam od razu do lekarza pędzić. Poszłam do mojej apteki 4 pory roku w Żywcu, a tam pani farmaceutka pomogła mi dobrac zestaw mikroelementów do codzinnego stosowania, faktycznie pomogło i mam więcej energii. Niskie ceny i pomocna kadra takich aptek powinno byc w Polsce więcej, mniej byśmy na lekarzy wydawali:)
Marysia977
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 11:06

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez annaen » 30 paź 2017, o 13:46

Zdrowy tryb życia (higieniczny zarówno dla ciała, jak i umysłu) powinien rozwiązać Twój problem. Sport, dieta, pasje ;)

annaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 13:13

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez toma » 6 lis 2017, o 12:45

Ja gdy mam kłopoty ze snem od razu idę na siłownię, ćwiczę i przechodzi. ;)

toma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 lis 2017, o 12:12

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez puderniczka » 6 lis 2017, o 22:01

U mnie takie objawy wynikały z niedoboru żelaza jak się okazało. Ale sama morfologia ok, tylko poziom żelaza drastycznie niski. Jakiś czas brałam tabletki a teraz piję Biovital i jest ok. Czuję się bardzo dobrze i do tego jestem spokojniejsza i mniej choruję. Także same plusy. Jak się coś dzieje trzeba naciskać internistę by dał skierowanie na dokładniejsze badania, sama morfologia to niestety mało dokładne badanie, ja tylko na jej podstawie do tej pory bym nie wiedziała co mi dolega.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez freya » 7 lis 2017, o 18:46

ehh moje ciśnienie dziś jest po prostu nie do wytrzymania, 119/77 , prawie śpię po 2 kawach :(
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:22

Trzeba to "rozruszać". To najlepsza opcja z możliwych. Zastrzyk energii, świeżego powietrza.

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez klementyna » 5 mar 2018, o 13:56

Akurat jestem w stanie uwierzyć, że magnez ma tutaj duże znaczenie.
Jedyne, co bym zmieniła to ten suplement - po to sięgnęłabym w ostateczności, bo w sumie wiele można uzyskać po prostu modyfikując dietę.
Magnez możesz uzupełnić pijąc dużo wody. Szukaj takiej mineralnej, jak choćby Muszyńskie Zdroje czy coś w tym guście. Chodzi o to, żeby woda miała jak najwięcej tych składników mineralnych. Zwracaj uwagę na to, co tam na etykietkach piszą.
klementyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 lis 2017, o 22:11

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez oliviero » 7 mar 2018, o 14:59

Ja z kolei piję yerba mate. Jest to herbata lepsza od kawy, ponieważ działa znacznie dłużej i nie wypłukuje magnezu z organizmu.

Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja twarzy
oliviero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 mar 2018, o 14:48

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 16:14

Miałam podobny problem, też byłam ospała i nie potrafiłam się na niczym skupić, lekarz kazał mi zrobić badanie poziomu witaminy D i okazało się, że mam bardzo duży niedobór. Odkąd biorę tę witaminę jest o wiele lepiej, także polecam zrobić badania.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 13:11

Najczęściej zmęczenie i sennośc jest wywołane niedotlenieniem mózgu. Mało ruchu, mało świeżego powietrza i taki efekt.
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez MagdaTa » 16 mar 2018, o 15:14

Bardzo dobrze zrobić sobie morfologię i sprawdzić czy nie ma anemii
MagdaTa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 15:10

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Busiaczek » 28 mar 2018, o 12:58

Witaj, Twoje objawy brzmią jakby to było zakwaszenie organizmu, więc najlepiej będzie jak wybierzesz się do lekarza :)

Busiaczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2018, o 12:57

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez bonn » 18 kwi 2018, o 17:36

To mogą być objawy nie tylko jakiejś somatycznej choroby, ale też psychicznej.

bonn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 16:28

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Jinka » 25 lis 2018, o 15:06

Ja mam tak teraz ale myślę, że to przez pogodę takie kiepskie samopoczucie a ze snem to z kolei tak, że budzę się w nocy po kilka razy , zaczęłam brać nervomix sen i druga noc cała przespana. Rano, po przebudzeniu czuję się znacznie lepiej.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez barbaros.pio.70 » 26 lis 2018, o 10:15

Ja tak mam po złej, nieprzespanej nocy. Kolejny dzień jest kiepski do przeżycia. Jestem senna, słaba i zła. Nie mogę wtedy pozwolić sobie nawet na drzemkę, gdyż nadchodząca noc znowu przyniesie przerywany sen. Taki po którym znowu jestem rozbita.
barbaros.pio.70
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 14:56

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Jinka » 2 gru 2018, o 17:27

barbaros.pio.70 napisał(a):Ja tak mam po złej, nieprzespanej nocy. Kolejny dzień jest kiepski do przeżycia. Jestem senna, słaba i zła. Nie mogę wtedy pozwolić sobie nawet na drzemkę, gdyż nadchodząca noc znowu przyniesie przerywany sen. Taki po którym znowu jestem rozbita.

No i jak sobie wtedy radzisz?
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Calli » 17 lut 2019, o 20:58

Zbadaj sobie tarczycę, potrafiłam spać w nocy ponad 8h potem w dzień po południu jeszcze godzinę a gdyby mnie nie obudzono to spałabym dalej. Ogólne zmęczenie, brak koncentracji, mgła mózgowa, i deprecha przy zmianie pogody. Zbadałam tarczycę i mimo, że wyniki są w laboratoryjnej normie to niestety jest to delikatna niedoczynność. Zaczęłam brać codziennie (dzienne zapotrzebowanie) jod i problem z wieczną sennością zniknął. Jestem pełna energii i chęci do życia. Fakt biorę jeszcze witaminy i minerały oraz oczywiście witaminę D3 z K2MK7.
Calli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 18:53

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez liniana » 16 mar 2019, o 22:56

Moja mama tak miała po tym jak musiała trzymać ścisłą dietę przed operacją, potem też długo docchidziła do siebie, nie miała apetytu, na głowie trzeba było stawać żeby jakoś w nią jedzenie wciska, kupiłam jej nawet witaminki geriamoc, żeby trochę tych ubytków w diecie uzupełnić, robiłam koktajle, a mama prawie w ogóle nie piła, kombinowaliśmy z tatą i powoli doszła do dawnej sprawności i żwawości :), trzeba znaleźć przyczynę, bo takie objawy oże dawać wiele chorób a może to być zwykle przesilenie np.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez kawa » 26 kwi 2019, o 10:17

Ja bym sobie na Twoim miejscu kupiła jakieś witaminy. Uważam, że to rozsądne rozwiązanie. Zajrzyj na stronę doz.pl, w kategorii DOZ PRODUCT znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Marysiaa » 3 maja 2019, o 11:55

Zrób podstawowe badania, sprawdź tarczycę i najlepiej glukozę. Dodatkowo zacznij się więcej ruszać.
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Annnon » 14 cze 2019, o 14:30

Zmęczenie i sennośc może być spowodowana niedoborem witamin. Moim zdaniemw arto właczyć do diety jakiś suplement. Ja biore geriamoc bo zawiera wszystkei witaminy niezbęden dla dorosłwgo człowieka no i jest w dobrej cenie. Generalnie odkąd je biuore czuje się jakoś lepiej, mam więcej siły i chęci do życia :)
Annnon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 lip 2017, o 12:05

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez lexyy » 19 wrz 2019, o 21:57

myślisz ze to geriamoc mogę kupić mojemu ojcu na wzmocnienie po chorobie? Odkąd wrócil ze szpitala jest jakiś ciągle zmęczony, wiem że potrzebuje czasu na regeneraję ale już trochę minęło, a on dalej jakiś taki bez sil.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez thorzyna » 20 wrz 2019, o 11:40

weź może się zgadaj, bo to wygląda mi na anemie albo problemy z tarczycą.
Avatar użytkownika
thorzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 11:34
Lokalizacja: Miłoradz

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez nootropiki » 26 lut 2020, o 22:23

Na takie problemy może pomóc Piracetam. Sam go stosuję i zwiększył moją wydolność fizyczną i psychiczną. Zniknęły też moje problemy z pamięcią.

nootropiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2020, o 22:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]