Brak kobiet w moim życiu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak kobiet w moim życiu

Postprzez Marcin29 » 7 sty 2019, o 10:32

Witam mam 29 lat i czuję się bardzo samotny i brakuje mi kobiety. Choruje na epilespje i to odstrasza wiele dziewczyn. Bardzo chciałbym kogoś poznać i spotykać. Obawiam się też tego że jeżeli dziewczyna się dowie, że wcześniej nie byłem weźmie mnie za dziwaka. Próbuję wiele rzeczy by kogoś poznać, teraz pomyślałem nad kursem tańcem. Wybieram się od lutego, jednak też się obawiam, że będę musiał zrezygnować bo nie mam partnerki do tańca. Oczywiście napisane jest, że można przyjść samemu ale podchodzę do tego ostrożnie.
Jestem na wielu portalach i forach by zaczerpnąć języka jednak nadal nie potrafię kogoś poznać. Bardzo mnie to załamuje, że mówiąc o chorobie kontakt się urywa i dziewczyna nie chce się ze mną nawet spotkać. Nie udało mi się umówić na żadną jeszcze nawet. Naprawdę pracuje nad sobą i zależy mi na założeniu rodziny. Oczywiście życie erotyczne nie istnieje i to również mnie dołuje.Brakuje mi seksu i czułości, czuję że to sprawia mi coraz większy problem. Wszyscy moij znajomi mają już rodziny i spotykam się z nimi tylko gdzieś na mieście, nikt nie ma czasu.
Obwiam się, że przegapiłem coś w życiu, wcześniej też moja choroba zamknęła mnie w domu. W moim mieście ciężko kogoś poznać, większość osób już kogoś ma. Mam ogromną nadzieję, że ten kurs tańca zmieni coś w moim życiu. Nie jestem kimś kto się poddaje, sam wyszłem z depresji. Teraz szukam pracy i stawiam to sobie za cel. Kiedyś ktoś mi też chyba źle poradził że najpierw praca a później dziewczyna. I zamknąłem się przez to w domu, bo zależało mi wyłącznie na karierze zawodowej, całkiem odłożyłem życie prywatne.
Nie mam pomysłu, co dalej robić. Jestem na różnych portalach i chce chociaż wybierać się na randki i spacer, poznać dziewczynę. Czuję też zaczynam się bać, chodzi o brak seksu i wyśmianie mnie. Tu na razie skończę. Mam nadzieję, że to jakoś się ułoży. Nie chcę żadnych związków od razu, chce spotykać się z dziewczynami i pracować na tym. Trudno jednak nawet znaleźć partnerkę na randkę i pogadać.
Marcin29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sty 2019, o 13:10

Re: Brak kobiet w moim życiu

Postprzez ellena » 20 mar 2019, o 12:25

Moja kuzynka miała podobnie. Nie szukaj na siłę. Ona zalogowała się na portalu randkowym erodate. Bo sobie wymyśliła że się zabawi, skoro jest wolna. I wyobraź sobie że tam poznała swojego obecnego partnera. więc nigdy nie wiesz co i gdzie cię czeka. Po prostu wyluzuj ;-)
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Brak kobiet w moim życiu

Postprzez Jamelia » 23 mar 2019, o 22:23

Nie potrzebnie od razu obcym kobietom oznajmiasz fakt o chorobie... po jaką cholere to robisz? Najpierw się poznaj, potem spotkaj i dopiero decyduj czy chcesz się tak otwierać przed daną osobą.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Brak kobiet w moim życiu

Postprzez Andzia95 » 30 mar 2019, o 18:43

Hej jeżeli jeszcze wchodzisz tu na forum, to mam dla ciebie coś co odmieni Twoje życie i rozwiąże Twój problem, a może i nawet dwa :). Dokładnie mówię o pracy, w której nie musisz wychodzić z domu :). Dla Ciebie jak i innych, którzy czują się zmotywowani i chcą zmienić swoje życie. Proponuję zarobek, bo i ja też nie mogę teraz pracować ze względu na ciążę, zajmuję sie własnie w domu zarabianiem.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i dostać pomoc ode mnie, jak również inne osoby które też nie mają tu pracy to mój SPAM

Ostatnio edytowano 31 mar 2019, o 09:12 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]