śLISKIE schody

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

śLISKIE schody

Postprzez hadryska » 19 mar 2019, o 11:33

Macie moje Panie jakiś sposób na to, żeby nie ślizgać się na klatce schodowej???
Dbam o czystość w bloku i w części wspólnej :sprzata: , ale akurat schody są zrobione z takiego materiału, że po myciu jest tam strasznie ślisko. A co za tym idzie niebezpiecznie. Myślałam, czy by nie namówić wspólnoty na zakup specjalnych nakładek, wzorowanych nieco na przemysłowych wycieraczkach - to Waszym zdaniem dobry pomysł???e
hadryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 17:34

Re: śLISKIE schody

Postprzez Jamelia » 24 mar 2019, o 09:41

Tak, sa takie nakładki przy brzegach stopni. Lepiej namówić wspólnotę niż pózniej pluć sobie w brodę jak się ktoś połamie lub skręci kark.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: śLISKIE schody

Postprzez hadryska » 25 mar 2019, o 10:08

Racja!
Tylko jeszcze trzeba znaleźć dostawcę, zrobić zrzutkę, głosowanie... Z tym pierwszym nie ma problemu, na wycieraczki biz są porządne rzeczy, tylko zanim załatwimy wszystkie formalności... :angrywife
hadryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 17:34

Re: śLISKIE schody

Postprzez Jamelia » 25 mar 2019, o 17:48

Im szybciej zaczniecie tym szybciej skończycie.. a czas i tak leci ;-) Powodzenia :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: śLISKIE schody

Postprzez Zosia18 » 2 gru 2020, o 15:25

Jak schody śliskie - to trzeba wytrzeć! Założyć podstopnie polepszające przyczepność i amortyzujące upadek. A najlepiej to zapytać w tej dziedzinie prawdziwych ekspertów wykonywania schodów drewnianych i nie tylko (także obkładają drewnem betonowe schody). Zachęcam do zamawiania schodów w fabryce drewnianych konstrukcji: https://fabrykadrewnianychkonstrukcji.pl/ polecam
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników