Mam dość tego małżeństwa

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mam dość tego małżeństwa

Postprzez Wiatraczek93 » 16 lut 2019, o 15:33

:cry: Witajcie, jestem tu nowa :)
Napiszę po krótce moją historię - może Wy mi pomożecie :pisze:
Mam 25 lat, od 3 lat jestem mężatką i od 5 miesięcy noszę pod sercem dzieciątko :in love:
Z mężem znamy się 7 lat...od jakichś 2 źle się dzieje...
Ja nie pracuję na życzenie męża (były szantaże że mnie zostawi jak pójdę do pracy) M ma własną firmę dobrze prosperowała przez 5 lat.
Od 2 lat firma podupada, ciągle do niej dokładamy, na prośby o zmiane pracy M twierdzi że za 1600zł nie będzie pracował...Tylko jest problem bo on za 2000, 3000 nawet 4000 tyś nie chce pracować. Po nacisku rodziny (teściów i moich rodziców) zaczęły się poszukiwania pracy (bezskuteczne zresztą, bo zawsze coś a to płaca za mała a to system 3 zmianowy i on nie będzie robił) a w między czasie pijaństwo. M twierdzi że woli się zabić niż poniżać w pracy dla "parobka", nie obchodzi go ze zaraz rodzę, nie mamy gotowego pokoiku dla dziecka, długu u rodziców mamy prawie 3000zł.Nie sypiamy z sobą od września. Ja jestem uziemiona, nikt nie przyjmie do pracy babki w 5 mc ciązy. A gdy mogłam pracować to NIE! masz siedzieć w domu, gotować, prać, sprzątać i ładnie wyglądać :> :> Jak już wspomniałam mąż popija DZIENNIE 5 piw wieczorem!!!!!! do tego zaczął palić. Resztki naprawdę resztki pieniędzy jakie mieliśmy poszły na faje i alkohol.
Jako kobieta w ciąży nie wskazane mam denerwowanie się, M dziennie stosuje wobec mnie tak jakby terror psychiczny, mówi np: żałuję ślubu z Tobą, po co jesteś w ciąży to tylko problem (pomino że staralismy się 2 lata), jesteś głupim pustakiem, mam Cię dość :(
Do rodziców nie mam po co wracać bo mi zwyczajnie WSTYD, wstyd, że się nie udało moje małżeństwo :cry: :cry: :cry:
Mieszkamy z teściami, który w synu Boga widzą (jakże by inaczej). CHCĘ ODEJŚĆ ale dokąd? bez funduszy? Dom samotnej matki?
Miałam w planie żeby po porodzie zostać z nim max do końca roku aż przestanę karmić i potem wyjechać za granice... A rozwód?? w ciąży go ponoś nie dostanę (tak pisze w necie) nie mam pieniędzy na adwokata...JESTEM ZAŁAMANA!!! Poradźcie mi coś, co ja mam robić :cry:
Wiatraczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2019, o 15:11

Re: Mam dość tego małżeństwa

Postprzez redorange666 » 16 lut 2019, o 21:37

Wprowadź się choćby do rodziców. Jest szansa że się chłop obudzi. Jak nie to pies go trącałm.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mam dość tego małżeństwa

Postprzez Wiatraczek93 » 17 lut 2019, o 15:28

Tylko, że mnie jest okropnie wstyd przed rodziną ;( i nie chcę tez obciążać rodziców kosztami za moje "tymczasowe" utrzymanie...a wiem że M nie da mi pieniędzy :(
Wiatraczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2019, o 15:11

Re: Mam dość tego małżeństwa

Postprzez Jamelia » 23 mar 2019, o 21:50

Urodzisz i założysz sprawę o alimenty, później żłobek i do pracy. Póki co chowaj dumę i jakiś chory wstyd do kieszeni i idz do rodziców. To on ma się czego wstydzić a nie Ty dziewczyno :angrywife

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Mam dość tego małżeństwa

Postprzez skowroneczek » 27 mar 2019, o 16:45

Co to ma w ogóle być, że on Ciebie traktuje jak własność?! Jestem przerażona, ze jeszcze się na to godzisz, bo kurczaczki, dziewczyno... czemu niby masz siedzieć w domu i starać się by szanowny mąż miał wszystko zrobione? Nakazy, zakazy, nigdy w życiu. Wyprowadź się na jakiś czas, żeby on faktycznie przemyślał sytuacje, bo to nie może być tak, ze on tupnie nóżką i tak ma być. Masz wolną wolę dziewczyno.
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]