worki pod oczami, zmarszczki??

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez xena » 3 lip 2017, o 08:02

Lucy napisał(a):Kilka rzeczy, które polecam:

wysypianie się
picie dużych ilości wody
i odpowiednie, najlepiej naturalne kosmetyki ( u mnie sprawdziło się serum na zmarszczki Richevon, które wprost uwielbiam ponieważ nawilża oraz wygładza skóre, sprawia,ze ta jest ładniejsza, taka bardziej napięta....).


Napisz mi cy to serum nadaje się również do cery tłustej? Bo sama taka mam i niestety ale nie uchroniło mnie to przed pojawiającymi się worami i mniejszymi zmarszczkami.... ;/
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez wojnina » 4 lip 2017, o 20:51

Ja używałam mini kombajnu kosmetycznego RoyalElite, który działa na redukcję zmarszczek, niweluje widoczność popękanych naczynek, drobnych blizn, czy trądziku. Urządzenie kupiłam na LINK i jestem z niego bardzo zadowolona, zauważyłam wyraźne ujędrnienie skóry i wygładzenie "worków" pod oczami. Urządzenie działa podwójnie i wykorzystuje bioprądy oraz terapię fotonową (światłoterapię). Jest zupełnie bezpieczne i można jest stosować samodzielnie w domu.

DZIEKUJEMY ZA LINK
Avatar użytkownika
wojnina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lip 2017, o 20:44

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez katrinka » 7 lip 2017, o 09:37

xena napisał(a):
Lucy napisał(a):Kilka rzeczy, które polecam:

wysypianie się
picie dużych ilości wody
i odpowiednie, najlepiej naturalne kosmetyki ( u mnie sprawdziło się serum na zmarszczki Richevon, które wprost uwielbiam ponieważ nawilża oraz wygładza skóre, sprawia,ze ta jest ładniejsza, taka bardziej napięta....).


Napisz mi cy to serum nadaje się również do cery tłustej? Bo sama taka mam i niestety ale nie uchroniło mnie to przed pojawiającymi się worami i mniejszymi zmarszczkami.... ;/


Hej. Mam to serum i spokojnie możesz używać jeśli masz tłustą cere. Też mam tłustą ale bardzo fajnie się u mnie sprawdza. Nie zapycha, cera jest taka bardziej odżywiona, ładniejsza.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez aominoanna » 27 lip 2017, o 20:53

Opuchlizna pod oczami jest zwykle pochodną stresu, braku snu, nadwagi oraz zatrzymywania wody przez organizm - jednym słowem, może chodzić o naszą hormonalną gospodarkę i to należałoby wyjaśnić w pierwszej kolejności, zwłaszcza, jeśli objawów jest więcej. Jeśli jednak pomimo zdrowego snu i poprawy higieny życia nic się w lustrze nie zmienia, warto sięgnąć po specjalne żele i kremy, które wzmacniają tkankę utrudniając workom powstawanie. Torebki z czarnej herbaty (zawartość kofeiny) położone na powieki też działają cuda poprawiając mikrokrążenie.

aominoanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lip 2017, o 15:49

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez sareneczka » 20 gru 2017, o 17:17

worki pod oczami to ciężka sprawa. Ale nie martw się, zakup od razu krem Remescar na cienie i worki pod oczy i twój problem natychmiast zniknie :)
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez klaudjaz » 21 gru 2017, o 00:19

a próbowałyscie walczyc ze zmarszczkami i workami za pomocą sluzu ślimaka? w kosmetykach oczywiscie ;) czytalam o takich produktach, jak np firma benton oferuje i brzmi interesujaco ;) zwlaszcza te szybko widoczne efekty :D
klaudjaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 15:36

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez antola » 22 gru 2017, o 14:15

Ja ostatnio chodzę spać bardzo późno i wory mam na pół twarzy... :( A do tego jeszcze mega wysuszona skóra.
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez freya » 30 gru 2017, o 12:28

Teraz widziałam reklamę w tv jakiegoś cudownego specyfiku, ale boję się kupić:( , muszę to gdzieś na półce zobaczyć i obczaić skład, nie może być za bardzo naturalny
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez halinamii » 30 gru 2017, o 16:58

Ja używam Hydrain3 krem pod oczy, bardzo dobrze mi się sprawdza i nawilża :) Zmarszczki pomału znikają
halinamii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 16:53

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez emmira » 13 lut 2018, o 20:53

a słyszałyście o masażu twarzy? próbowałyście może? Jestem ciekawa, czy to faktycznie działa
emmira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:22

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Sylwuśka123 » 24 kwi 2018, o 13:40

Wypróbuj może botox? Ja poddałam się zabiegowi w Mojej Estetyce z Rzeszowa i zdecydowanie jestem zadowolona z efektu. ;)

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez juliuszek » 20 sie 2018, o 23:58

Przyczyny worków pod oczami i cieni są różnorakie. Do najczęściej spotykanych należą: alergie, zbyt krótki sen, czynniki dziedziczne oraz niektóre choroby. Bez względu na przyczynę wystąpienia worków i cieni pod oczami, warto podjąć kroki mające na celu ich zmniejszenie. Przede wszystkim spróbuj ustalić przyczynę pojawienia się cieni pod oczami. Jeżeli to jedna z w/w warto temu przeciwdziałać. Oczywiście na tyle ile można. Jedynym skutecznym sposobem na worki pod oczami wywołane niedostatkiem snu jest bardziej efektywny sen. Dobry jest również żel ze świetlikiem. A można też wybrać się do specjalisty medycyny estetycznej, na pewno coś doradzi SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:35 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
juliuszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2018, o 23:03

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez puderniczka » 21 sie 2018, o 23:10

A nie myślałyście o laserze? ja na dzień kobiet sobie zabieg zafundowałam w CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą, okolica oczu wygląda od tamtego czasu cały czas dobrze. Zmarszczki dużo mniejsze, cienie udało się rozjaśnić. Kremami nie powiem, że nie widziałam efektu ale to jednak zupełnie co innego. Jakoś nie byłam wcześniej nastawiona na poprawianie urody zabiegami ale teraz wiem że całkiem bez uzasadnienia bo warto warto!
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Ailis » 27 wrz 2018, o 09:16

Na zmarszczki mam sprawdzony krem liftingujący i przeciwstarzeniowy marki Calluna Medica. Poradził sobie z moimi kurzymi łapkami lepiej niż jakikolwiek inny krem. Dodatkowo używam także maseczki z tej samej serii. Trafiłam na tę markę przypadkiem przeglądając Internet. Ogromną zaletą kosmetyków tej marki jest ich pełna naturalność i prosty skład.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez guszek_87 » 3 paź 2018, o 18:40

Przykra spawa. Ja miałam je już jako nastolatka... Aktualnie po regularnym stosowaniu różnych kremów zaczynam zauważać różnicę, że zmarszczki i worki są mniejsze. Teraz mam krem pod oczy z Camelia Oil od Bielendy. Fajny, stosuje jakieś 3 tygodnie i póki co mogę polecić ;)
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Richevon » 8 paź 2018, o 17:11

Stosowanie kremów na zmarszczki jest świetnym rozwiązaniem, pod warunkiem że dokładnie sprawdzimy ich skład. Alkohole, sztuczne barwniki i substancje zapachowe nie służą naszej cerze. Tak jak pisze @Antola i @juliuszek niedobór snu i niedbanie o odpowiednie nawilżenie skóry to jedne z głównych przyczyn zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.
Czy sam krem wystarczy? Niekoniecznie. Do codziennego stosowania dobrego serum, np. Richevon, należy dołożyć jeszcze odpowiednią dietę, masaże twarzy i picie dużych ilości wody. Tylko dbanie o wygląd od wewnątrz i zewnątrz może przynieść efekty!
Richevon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 17:07

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez honokrol » 23 lis 2018, o 15:51

polecam serum z apisa pod oczy, genialne :) ja kupuje w dobrej cenie w sklepie internetowym SPAM.

Ostatnio edytowano 23 lis 2018, o 16:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
honokrol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2018, o 15:42

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez majkusia » 25 lis 2018, o 23:06

Na moje zmarszczki postarzajace mnie o conajmniej 10 lat nie pomagalo kompletnie nic z kremow masci itp. Musialam zdecydowac sie na jakis zabieg bo nie moglam juz na siebie patrzec. Wybralam laser w SPAM i nie zaluje swojej decyzji !

Ostatnio edytowano 26 lis 2018, o 21:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Halineczka1985 » 31 sty 2019, o 14:29

Ja skorzystałam z pomocy toksyna botulinowa, która ma działanie , która prowadzi do zahamowanie przekazywania impulsów z nerwów do mięśni, blokując działanie synaps nerwowo-mięśniowych. Co ważne, toksyna botulinowa działa wyłącznie w obrębie mięśni, do których został podany. Ja na taki zabieg chodzę do sprawdzonego miejsca w gabinecie w Lublinie na Matki Teresy z Kalkuty 18 w lokalu 12.
Halineczka1985
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2019, o 17:00

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Julia.P » 10 lut 2019, o 21:11

Ja pozbyłam się worków pod oczami za pomocą kremu remescar. Ma on szybkie działanie, bo pamiętam, że po kilku zastosowaniach mogłam już zobaczyć różnicę. smaruje raz dziennie i starczy.
Julia.P
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 22:48

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez booksheep » 12 lut 2019, o 14:52

Używa któraś z was rollera (takiego z kamienia) do pielęgnacji twarzy? A szczególnie okolic oczu. Też mam worki pod oczami i juz wdrożyłam plan odpowiedniego nawadniania się i mocnego nawilżenia. Mam niedoczynność tarczycy, ale badania w normie.
Avatar użytkownika
booksheep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 paź 2018, o 17:01

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez TyBarCia » 15 lut 2019, o 03:55

W moim przypadku żadne kosmetyki nie dawały zadowalającego efektu, na dodatek mam skórę wrażliwą. Jestem po czterdziestce więc zdecydowałam się na lifting u Pabiańczyka w klinice w Krakowie. Efekt wyszedł bardzo naturalnie, właściwie mam jedynie spojrzenie jakby świeższe i od czasu zabiegu używam jedynie oleju kokosowego na skórę i tyle.
TyBarCia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:21

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Morelka80 » 21 mar 2019, o 19:17

Julia.P napisał(a):Ja pozbyłam się worków pod oczami za pomocą kremu remescar. Ma on szybkie działanie, bo pamiętam, że po kilku zastosowaniach mogłam już zobaczyć różnicę. smaruje raz dziennie i starczy.


ten krem jest naprawdę super, używam już go dość długo bo jako jedyny naprawdę radzi sobie z moimi workami pod oczami
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez WerkaSwo067 » 25 mar 2019, o 20:05

Do pewnego momentu kremy na pewno działają ale u mnie to już było zbyt widoczne, szczególnie jak się nie wyspałam. Też myślałam o liftingu ale byłam u SPAM w Krakowie i zaproponował mi wypełnianie własną tkanką tłuszczową. To znacznie mniej inwazyjny zabieg a odjęło mi to parę lat i nawet jak się nie wysypiam to dobrze wyglądam.

Ostatnio edytowano 26 mar 2019, o 07:00 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
WerkaSwo067
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:07

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez skowroneczek » 27 mar 2019, o 16:50

też właśnie szukam jakiegoś kremu na zmarszczki zarówno pod oczami jak i przy ustach, bo tak się zadziało, ze paliłam przez długi okres życia.
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]