dni płodne

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

dni płodne

Postprzez edytaszczyrk » 29 lis 2018, o 14:01

Witajcie jak sprawdzacie sobie dni płodne? Macie jakies testy? jak tak to jakie i gdzie to mozna kupic?
edytaszczyrk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 14:00

Re: dni płodne

Postprzez jadduus » 18 gru 2018, o 12:11

Mam Ovu Control od paru tygodni i używa się super. Najlepsza metoda do wyznaczania płodności z jaką się do tej pory zetknełam a nie ukrywam ze stosowalam naprawdę rozne sposoby...jedne związane z mierzeniem temperatury, inne to były paski owulacyjne gdzie się badalo mocz, była też taka metoda gdzie się badało śluz...
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: dni płodne

Postprzez kokoszka88 » 30 sty 2019, o 14:57

Ja wyznaczam swoje dni płodne za pomocą komputera cyklu myway. Moim zdaniem najlepszy no i najbardziej wiarygodny bo oprócz sprawdzania temperatury ciała, bada również poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Mam go już parę lat. Kupiłam go na stronie naturalna plodnosc.
kokoszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 13:19

Re: dni płodne

Postprzez Balbina90 » 17 lut 2019, o 15:28

Dla mnie sprawdzony okazał się tester owulacji ze śliny afrodyta. Któraś z was używała? Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Balbina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lut 2019, o 15:08

Re: dni płodne

Postprzez Malwina27 » 14 mar 2019, o 20:57

Ja używam i jest świetny, myślałam że tandeta, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Kilka kropel śliny i już wszystko wiem :) świetne i proste, a co najważniejsze wielokrotnego użytku, tego potrzebowałam. Polecam Afrodytę.
Malwina27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 20:23

Re: dni płodne

Postprzez Janinka88 » 5 kwi 2019, o 12:41

A ja postawiłam na bardziej zaawansowaną technologię, używałam go podczas starań o dziecko i nie zawiódł mnie. Mowa o komputerze cyklu myway. Wyznaczam nim swoją owulację, która określana jest na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Wiem kiedy prezerwatywa ma czekać w gotowości ;p
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00

Re: dni płodne

Postprzez zula » 8 kwi 2019, o 14:53

polecam sprawdzić sobie jakąś aplikacje na telefon, gdzie po regularnym wprowadzaniu początku i końca okresu apka sama wylicza ci dni płodne :)
Avatar użytkownika
zula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 mar 2019, o 15:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek