Plecak na co dzień - co myślicie?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Karolka » 14 maja 2018, o 13:01

Właśnie zamówiłam sobie tego typu plecak, myślę, że to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza na różnego rodzaju wyjazdy. Lubię mieć wolne obie ręce, dlatego ta moda bardzo mi odpowiada.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Hadassa » 23 maja 2018, o 23:41

Ja tam bardzo lubię plecaki ;) Mega wygodne ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez sanderson » 28 maja 2018, o 10:37

Moje ostatnie znalezisko to plecaczek z LAMĄ :)

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez urszula58 » 29 maja 2018, o 10:41

Plecak rzeczywiście jest wygodniejszy i bardzo praktyczny niż torebka. Na pewno jednak nie jest aż tak elegancki.

urszula58
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 kwi 2018, o 11:33

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Karolka » 29 maja 2018, o 13:21

Mój plecak już przyszedł i miałam okazję zabrać go na tygodniowy urlop i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Jest pojemny i nie ciąży mi tak jak duże torebki na ramię.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez julka55 » 20 cze 2018, o 19:34

dla mnie taki plecaczek jest mało kobiecy
julka55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 19:25

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez babeczka » 20 cze 2018, o 20:15

Plecaki są nie tyle dobre,co wygodne,nawet jeśli coś kupimy śmiało możemy włożyć towar do plecaka.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Nuty-zapachowe » 21 cze 2018, o 08:37

Tego typu plecak jest przede wszystkim praktyczny i chyba właśnie taką role ma pełnić. Jeżeli mam być szczera to osobiście również wybrałabym torebkę, która jest nieco bardziej kobieca, oczywiście większą i pojemną torebkę.
Nuty-zapachowe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 08:28

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez babeczka » 21 cze 2018, o 16:19

Właśnie o to chodzi,aby nie dzwigać torebek,zwłaszcza większych i pojemniejszych,ponieważ chodzi nie o elegancję a o wygodę. Elegancką można być od święta,czy przy innych ważnych okazjach,na co dzień śmiało można zakładać plecak.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Adababa » 25 cze 2018, o 19:34

Jestem za. Sama nie wychodzę z domu bez plecaczka. Wygoda niesamowita.
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Liljuszka » 22 wrz 2018, o 17:32

babeczka napisał(a):Właśnie o to chodzi,aby nie dzwigać torebek,zwłaszcza większych i pojemniejszych,ponieważ chodzi nie o elegancję a o wygodę. Elegancką można być od święta,czy przy innych ważnych okazjach,na co dzień śmiało można zakładać plecak.


Dokładnie. Ja uwielbiałam torebki do czasu, aż się nie nabawiłam poważnego bólu pleców. Trzymało mnie miesiąc i od tej pory postanowiłam kupić plecak. Mam takie cudeńko SPAM Model typowo kobiecy. Także może być wygodnie i ładnie. Plecy już nie bolą i nawet powiem wam, że poprawiła mi się postawa. Także same plusy. A torebkę zakładam na wyjścia wieczorem czy do kina. Bo tak całkowicie to z torebki nie da się zrezygnować.

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:16 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Liljuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 wrz 2018, o 17:12

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez milencia09 » 2 lis 2018, o 09:18

Plecak na codzień też może być modny i elegancki, wszystko zalezy od wybranego modelu. :) ja noszę plecaczek skórzany od milate i jestem zadowolona, bo plecy naprawdę odpczywają, a z torebką zawsze był problem, bo nosze przy sobie mnóstwo rzeczy i było mi po prostu ciężko.
milencia09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lis 2018, o 09:12

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez zosia » 2 lis 2018, o 12:25

Dla mnie jak najbardziej. Teraz wybór jest szeroki i chyba każda znajdzie coś dla siebie. Do wielu stylizacji taki plecak powinien pasować. A co najważniejsze - wygodny i znacznie lepszy dla kręgosłupa.
Jednak czasami moda idzie w parze ze zdrowiem.
zosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2018, o 12:14

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez homek » 9 kwi 2019, o 17:22

Jakoś tego nie widzę. Wydaje mi się, że torebka wygląda dużo lepiej niż plecak.
homek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 17:20

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Ania_Gawron » 3 cze 2019, o 11:16

Ja jestem ogromną zwolenniczką plecaków na co dzień. :) Uważam, że są dużo wygodniejsze niż torebki. :)
Ania_Gawron
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 cze 2019, o 10:49

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez oliviia » 6 cze 2019, o 16:35

Może i wygodniejsze, ale taż mam takie myślenie, że chyba mniej kobiece.. choć od jakiegoś czasu planuje kupić jakiś skórzany plecak, boje się jednak, że będzie leżał w szafie, a ja i tak wybiorę ulubioną listonoszkę ;)
oliviia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 31 maja 2019, o 17:28

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez ShinyGirl » 7 cze 2019, o 18:31

Taki mały, elegancki plecak bym nosiła tak myślę :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez tereskac1 » 19 cze 2019, o 13:26

Ja mam jedną torebkę małą wizytową oraz dwa małe plecaki, dodatkowo jeden rozmiarów średnich i mój ostatni zakup z którego jestem najbardziej zadowolona czyli Plecak Cross Jeans Black Model 0332C-020 w kolorze czarnym, z pojemnymi kieszeniami sztuk 3. Nadaje się na rajdy jednodniowe i zakupy w sklepie, gdy nie ma ochoty nosić się koszyka czy siatek do domu z zakupionym towarem. Zresztą do plecaków nie da się uciec ;) noszą maluchy do przedszkola, dzieci do szkół, młodzież, studencki, dorośli, a ostatnio i emeryci z tego co zaobserwowałam na osiedlu. Wiadomo wygodniej nosić zakupy.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez wercia555 » 21 cze 2019, o 11:48

tereskac1 napisał(a):Ja mam jedną torebkę małą wizytową oraz dwa małe plecaki, dodatkowo jeden rozmiarów średnich i mój ostatni zakup z którego jestem najbardziej zadowolona czyli Plecak Cross Jeans Black Model 0332C-020 w kolorze czarnym, z pojemnymi kieszeniami sztuk 3. Nadaje się na rajdy jednodniowe i zakupy w sklepie, gdy nie ma ochoty nosić się koszyka czy siatek do domu z zakupionym towarem. Zresztą do plecaków nie da się uciec ;) noszą maluchy do przedszkola, dzieci do szkół, młodzież, studencki, dorośli, a ostatnio i emeryci z tego co zaobserwowałam na osiedlu. Wiadomo wygodniej nosić zakupy.


Mi się bardzo podoba ten plecak, chyba sobie go kupię przy najbliższej wypłacie :D
Ja obecnie mam plecak średniego typu, ani za mały, ani za duży.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez Miss.Dior » 30 lip 2019, o 14:08

Przecież też sa fajne modele plecaków w zależności tego jaki fason lubisz. Sama zastanawiałam się nad plecakiem np. do chodzenia, a torebki bym wtedy zostawiła tylko do pracy
Avatar użytkownika
Miss.Dior
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 13:52
Lokalizacja: Świdnik

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez karoleczekpeczek222 » 10 lis 2022, o 11:33

Spory wybór torebek jest także w ofercie jaką ma sklep https://torebkidamskie.sklep.pl. Głównie ekologiczna skóra, obok torebek także komfortowe wykonane ze skóry ekologicznej plecaki wiec jak ktoś bardziej chce postawić na wygodę to może być dla niego właściwy kierunek. A tak ogólnie też cenowo całkiem w porządku.
karoleczekpeczek222
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 19 paź 2022, o 12:29

Re: Plecak na co dzień - co myślicie?

Postprzez dorociazrt » 20 gru 2022, o 15:13

Plecak? Mega modnie i mega wygodnie!
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron