Odchudzanie dla zapracowanych

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez pyśka » 7 maja 2016, o 23:49

ja robię chyba wszytko i nic, kilogramy ani rusz.. Zastanawiam się jednak nad testem metaboliczny z medgenetix by sprawdzić co właściwe mogę jeść a z czym powinnam uważać lub ograniczyć.
pyśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:17

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez aniaM » 16 maja 2016, o 22:46

i jak co wyszło Ci w tym teście? robiłaś w ogóle go? ja ruszam z dietą z cateringu z diet4u, zdecydowałam się na paleo z racji choroby hashimoto.
aniaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 22:32

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez KalinkaA101 » 23 maja 2016, o 15:23

Jak slyszę w radiu te reklamy pigułek na chudnięcie to mnie trzęsie ze złości po prostu. Bzdura! Tylko można sobie zaszkodzić! Lepiej jeść racjonalne porcje, mniej a częściej, mniej cukru na pewno. Przez jakiś czas unikałam cukru - żadnych słodyczy, do wypiekow jak musialam to dawałam połowę mniej cukru - i schudłam o kilka kilo. Samopoczucie tez lepsze ;P Dot ego trochę ruchu i to najlepszy sposób moim zdaniem.
KalinkaA101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 maja 2016, o 15:16

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez hania » 17 cze 2016, o 22:38

aniaM napisał(a):i jak co wyszło Ci w tym teście? robiłaś w ogóle go? ja ruszam z dietą z cateringu z diet4u, zdecydowałam się na paleo z racji choroby hashimoto.

też mam z cateringu diet4u posiłki. Chcę przede wszystkich schudnąć ale i zacząć się zdrowo odżywiać. W pracy w biurze bywało to różnie do tej pory, ciastko kawa... ale już jest progres o 180 stopni.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez fr3shh » 26 cze 2016, o 13:54

KalinkaA101 napisał(a):Jak slyszę w radiu te reklamy pigułek na chudnięcie to mnie trzęsie ze złości po prostu. Bzdura! Tylko można sobie zaszkodzić! Lepiej jeść racjonalne porcje, mniej a częściej, mniej cukru na pewno. Przez jakiś czas unikałam cukru - żadnych słodyczy, do wypiekow jak musialam to dawałam połowę mniej cukru - i schudłam o kilka kilo. Samopoczucie tez lepsze ;P Dot ego trochę ruchu i to najlepszy sposób moim zdaniem.

Fakt, są takie tabletki, które mogą zaszkodzić. Jednak są też takie które zawierają tylko naturalne składniki. Takie nie maja prawa zaszkodzić

fr3shh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2016, o 13:51

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Karolinka89 » 12 wrz 2016, o 11:29

Jasne ruch to podstawa wiem to sama po sobie wcześniej myślałam że będę przyjmowała suplement i samo się będzie gubiło a to nie tak;) dużo ruchu, mniej tłustych rzeczy plus suplementacja i efekty są widoczne;)

Miłośniczka zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej bloguje: http://szczupla-kobieta.pl
Karolinka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 10:38

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez ananasku » 4 cze 2018, o 12:35

Zgadzam się ze zdaniem forumowiczów i nie będę oryginalna jeśli napiszę, że ruch jest niezwykle ważny. Ale też nie można zapominać o zmianie nawyków żywieniowych i dodaniu owoców i warzyw. Jednym słowem produktów, które aż tak bardzo nie obciążają naszego organizmu pustymi kaloriami.

Wartościowe informacje o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu: https://witalneporady.pl
ananasku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 cze 2018, o 12:04

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Adababa » 10 sty 2019, o 11:22

Ja też mialam problemy z wagą, a nie miałam nigdy czasu na silownie.
Udało mi się schudnąć, dzięki zmianie nawyków żywieniowych. :) Przede wszystkim wyeliminowałam z diety fast-foody, słodycze i nadmiar soli. Zamieniłam też gazowane napoje na wodę mineralną i zaczęłam pić jej ok 2l dziennie. :) Najbardziej posmakowała mi zielona Piwniczanka. Z dodatkiem cytryny i męty jest super orzeźwiająca. :)
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez DietetykNaWalizkach » 18 sty 2019, o 17:10

Ja nie jestem zwolenniczką suplementów diety, pisałam nawet o nich pracę dyplomową (jestem dietetykiem klinicznym), więc nie powiem Ci o nich za wiele dobrego :> Każda osoba ma inny problem jeśli chodzi o unormowanie masy ciała, więc ja jestem za tym, aby konkretne zalecenia żywieniowe dobierać indywidualnie. W związku z tym ciężko powiedzieć co stoi na przeszkodzie w Twoim przypadku. Jeśli prowadzisz szybki tryb życia to polecam przygotowywać sobie, tzw. lunchboxy czyli przygotowywać dzień wcześniej coś zdrowego do jedzenia i pakować w pojemniki na wynos. Ewentualnie wybieraj w sklepach coś zdrowego do zjedzenia na szybko, np. marchewki baby, smoothie, jabłko, dobrej jakości batony zbożowe bez dodatku cukru i syropów itp. Jakbyś potrzebowała indywidualnej pomocy to zapraszam do kontaktu, prowadzę pacjentów online - poradnia Dietetyk Na Walizkach.

Dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej specjalizującej się w poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży oraz osób planujących dziecko - http://dietetyknawalizkach.pl

- indywidualne poradnictwo żywieniowe :)
- darmowe artykuły dla przyszłych rodziców oparte na źródłach naukowych :)
- grupy na Facebooku z ciekawostkami żywieniowymi dla przyszłych rodziców :)
DietetykNaWalizkach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sty 2019, o 16:23

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez AnitaT » 20 lut 2019, o 15:40

Dla mnie fajną opcją okazał się catering dietetyczny. Zamawiam sobie Wygodnadietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie. Poza tym, dużo łatwiej trzymać mi się diety i nie podjadać gdy mam wszystko przygotowane i podane;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Anja877 » 19 mar 2019, o 09:27

Dziewczyny! Jeżeli będziecie szukać dobrego dietetyka online, to sprawdźcie SPAM Dziewczyna działa cuda, a diety są mega smaczne! Jest z częstochowy, także jeżeli któraś chciałaby trening - też polecam! :)) Sprawdźcie sobie jej stronę SPAM świetne przepisy i poradniki

Sama korzystam i jestem zadowolona!

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 08:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Anja877
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2019, o 09:24

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Amela22 » 8 kwi 2019, o 13:54

AnitaT napisał(a):Dla mnie fajną opcją okazał się catering dietetyczny. Zamawiam sobie Wygodnadietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie. Poza tym, dużo łatwiej trzymać mi się diety i nie podjadać gdy mam wszystko przygotowane i podane;)


Ja też zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety. sama nie lubię gotować więc to dla mnie wygodna opcja;) Do tego jem smacznie, zdrowo i regularnie więc to kolejny plus.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez agniesia » 9 kwi 2019, o 20:10

to jak joga dla leniwych :D ja co prawda nie jestem zapracowana ale nie przepadam za gotowaniem i zamowilam catering od wygodnadieta. bardzo smaczne jedzenie, dobrze przyprawione, wiele rodzajow diet a waga idzie w dol :)
agniesia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 20:06

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez JoasiaCZ » 10 kwi 2019, o 16:22

Rzuć w diabły wszelkie tabletki jeśli masz zamiar tylko na nich jechać. Nasz organizm uwielbia wszelki ruch więc duzo zdziałasz nawet codziennie biegając ;) ale z dietą to już w ogóle cuda się staną. Jak nie masz czasu, to Ci mogę polecić jakiś katering dietetyczny. Ja sama długo korzystałam z WygodnejDiety i nawet bez ćwiczeń osiągnęłam świetne efekty. Nie tracisz czasu na gotowanie, bo przywiozą Ci wszystko do domu lub pracy i nic tylko jeśc ;)
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez silka » 29 maja 2019, o 22:17

a cateringi dietetyczne? np WygodnaDieta
szybko, łatwo, przyjemnie, bez uczucia głodu i większego zachodu niż zwykle
wręcz przeciwnie - masz znacznie więcej wolnego czasu, bo nie gotujesz! :)
silka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 23:45

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez polllaa » 2 cze 2019, o 19:44

Wiele zależy od tego jaki tryb pracy mamy. Ja przez długi czas miałam bardzo aktywną pracę, rzadko kiedy miałam czas by usiąść na spokojnie przy biurku i zagłębić się w papierkową robotę. Dzięki temu, że dużo się ruszałam nie miałam czasu myśleć o żadnej diecie bo zwyczajnie tego nie potrzebowałam. Od 3 lat moja praca zmieniła się. Zasypała mnie biurokracja i rzadko się zdarza bym od biurka odchodziła.. To niestety spowodowało, że zaczęłam przybierać na wadzę. Zatem nasz tryb życia trzeba dostosować do odpowiedniej diety. Myślę, że nie każda dieta pasuje do każdego. Dietetyk jest w stanie najlepiej wyliczyć kaloryczność naszej diety. Oczywiście dodatkowo można zastosować według mnie tabletki na odchudzanie. To tylko wsparcie dla odchudzania.

polllaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2019, o 19:39

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Majka2312 » 9 lip 2019, o 19:04

Również zamawiam catering i też z Wygodnej diety. Ich kuchnia bardzo mi posmakowała a dodatkowy plus jest taki, że sama nie muszę gotować a i tak jem zdrowo;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez MartaMM » 30 lip 2019, o 19:29

Faktycznie taki catering to super opcja. Tez zamawiam Wygodnądietę, już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało mi się osiągnąć;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez ela » 30 lip 2019, o 20:22

Też zamawiam catering i też z Wygodnej diety)) Zacząłem chodzić na treningi EMS w Bodylab-Fitness, aby szybciej schudnąć. Сhoć mało czasu minęło, ale wyniki są już widoczne.
ela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 20:11

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez bakus23 » 4 wrz 2019, o 16:41

Jeżeli o mnie chodzi, to naprawdę polecam wam stronkę, na której znajdziecie mnóstwo bardzo fajnych i ciekawych informacji: https://remedios-para-la-celulitis.xyz związanych z dietą oraz treningiem. Polecam wam wejść i sprawdzić na własną rękę. Na pewno nie będziecie zawiedzeni, tym bardziej, że mają tam naprawdę spoko artykuły, ja od siebie polecam.
bakus23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 11:23

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez trikis » 10 wrz 2019, o 17:25

Jakie jest sposób na odchudzanie dla zapracowanych? Czy on faktycznie działa?
trikis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 17:21

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez silka » 29 wrz 2019, o 14:21

ja zamawiam catering z wygodnadieta.pl, oni układają mi dietę niskokaloryczną, a ja mam znacznie więcej czasu dla siebie po pracy
silka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 23:45

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Karina_28 » 22 gru 2019, o 18:07

Na pewno fajną opcją jest catering. Sama zamawiam sobie Wygodnadietę i dzięki nim w końcu jem zdrowo, świeżo i regularnie.
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez JuliaBed » 27 lut 2020, o 20:45

Też zdecydowałam się na catering z Wygodnejdiety i nie żałuję. Posiłki mają smaczne, syte i urozmaicone więc się nie nudzą a taka właśnie dieta wcale nie jest straszna;)
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Helenka123 » 13 mar 2020, o 17:49

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]