Zaproszenie na Święta Wielkanocne

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Zaproszenie na Święta Wielkanocne

Postprzez azalia44 » 28 mar 2019, o 22:28

Jestem dwa lata po ślubie i mieszkamy w domu rodzinnym z moją mamą.Zawsze jeden dzień Świąt spędzaliśmy z bratem i jego rodziną a drugi byliśmy sami. Brat mówił w który dzień przyjedzie ,a w tym roku zaprosiłam ich już dzisiaj na pierwszy dzień Świąt ,żeby mogli się wcześniej umówić z rodzicami bratowej(bo tam spędzają też jeden dzień Świąt)Na drugi dzień Świąt zaprosiliśmy kuzynkę mojego męża z rodziną, która jeszcze u nas nie była a w przeszłości bardzo dużo pomogła mojemu mężowi.Jest to osoba raczej nie śmiała więc aby dobrze się u nas czuła to pomyśleliśmy ,że lepiej będzie jak spędzimy ten dzień tylko my , mama i ona z rodziną.Myśleliśmy ,że to dobre rozwiązanie ale niestety mój brat z bratową poczuli się urażeni ,że zaprosiliśmy ich osobno, mama powiedziała ,że mają rację bo tak się nie robi.Czy to faktycznie jest złe rozwiązanie? czy mają prawo się obrażać?Jest mi przykro bo chciałam ,żeby każdy się dobrze czuł a wyszło ,że popełniłam błąd.
azalia44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2019, o 21:45

Re: Zaproszenie na Święta Wielkanocne

Postprzez Jamelia » 29 mar 2019, o 17:53

Ja tu nie widzę żadnej gafy, Twój brat przesadza jakbyś go conajmiej w ogóle nie zaprosiła na święta. Nie ulegaj, to przecież Ty decydujesz z kim i jak święta spędzasz :roll:

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zaproszenie na Święta Wielkanocne

Postprzez skowroneczek » 3 kwi 2019, o 12:35

Myślę, że brat po prostu właśnie przesadza. Dostał zaproszenie? Dostał..
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Zaproszenie na Święta Wielkanocne

Postprzez Maria01 » 11 kwi 2019, o 15:45

Uszczęśliwiając wszystkich, sama będziesz nieszczęśliwa
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]