Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Re: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

Postprzez Asza » 21 lis 2018, o 18:38

apart napisał(a):ja równiez bardzo lubię zapiekanki. Uważam ,że są w miare niskokaloryczne i proste w przygotowaniu, jednogarnkowe jak to mówię

To zapiekasz je w garnku? Myślałam że moje zapiekanie na patelni jest już dziwne ]:-)

apart napisał(a):ooo też mniam mniam i podrzucać na patelni w dobrym sosie

Musisz mieć chyba patelnię z wysokimi bokami żeby ci się tłuszcz nie ulał od smażenia takiego steku nie?
Asza
Jestem tu nowa :)

Postprzez apart » 23 lis 2018, o 01:05

Asza napisał(a):To zapiekasz je w garnku? Myślałam że moje zapiekanie na patelni jest już dziwne ]:-)
haha nie! . Jedno naczyniowe powinnam napisać . Zapiekasz w Patelni/?
Asza napisał(a):Musisz mieć chyba patelnię z wysokimi bokami żeby ci się tłuszcz nie ulał od smażenia takiego steku nie?

akurat miałam na myśli makarony. Zobaczyłam wymienione makarony i dalej mój mózg się wyłączył myślaląc o nich ;] ale ie ukrywam,że taka z wysokim stanem jest bardzo fajna
apart
Miła Kobietka

Postprzez Jodełka » 1 lut 2019, o 18:00

Lubię kuchnię włoską, a szczególnie dania, które podają w warszawskim Bubbles Bar. Mogę polecić Wam ich doskonałe tagliatelle z ośmiornicą i pieczonymi pomidorami. Niezwykle smakuje z lampką wybornego szampana. Teraz mają wyjątkową promocję happy hour, która polega na tym, że płaci się 29 zł i można napić się bąbli, tyle ile się pragnie. Pomyślcie o tym, by skorzystać z tej okazji :)
Jodełka

Postprzez nadebro » 13 lut 2019, o 13:19

kuchnia azjatycka oraz hiszpańska podstawa :)

https://www.youtube.com/channel/UCYBx1FOoruUrVSO-ZQcHJFA
Hiszpania pokoje,wczasy,nieruchomości, mieszkania zakup, relaks nad morzem śródziemnym, zapraszam na youtube wybierzesz co zechcesz z filmików z różnych dziedzin
nadebro

Postprzez MargoRav » 26 lut 2019, o 16:27

Ja najbardziej lubię kuchnię japońską i tajską. Takie klimaty azjatyckie, bardziej gdzie jest więcej warzyw i ryb. Jakoś już jestem zmęczona od jedzenia różnych rodzai mięs.
MargoRav

Postprzez szemik » 11 kwi 2019, o 18:28

Z każdej kuchni coś lubię. Lubię sushi, pizzę, ale również lubię polskie jedzenie.
szemik

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]