Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kaja12321 » 30 gru 2018, o 22:47

Interesuję się tą dziedziną i dużo o tym czytam. Ostatnio wpadłam na ciekawy artykuł gdzie zawodowcy pisali o ilości szkoleń jakie muszą przechodzić żeby być na bieżąco. Najwięcej osób polecało szkolenia z Anti-Age-Academy , a ja mam nadzieję że po ukończeniu studiów będę mogła pracować w tej dziedzinie.
kaja12321
Jestem tu nowa :)

Postprzez jarmuszkarolina » 31 gru 2018, o 00:30

Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu z użyciem Restylane Skinboosters i jestem bardzo zaodowlona. Skóra na buzi bardzo odżyła, zostala dogłebnie nawilżona i efekt super się utrzymuje. Nawet zmarszczki dzięki temu są mniej widoczne :)
jarmuszkarolina

Postprzez wirtuoz » 11 kwi 2019, o 15:48

tak, ale kryterium wyboru nie może być najniższa cena, a doświadczenie kliniki i wyspecjalizowani lekarze.

wirtuoz

Postprzez Dolna » 13 kwi 2019, o 10:56

Znacie jakiś blog o medycynie estetycznej?
Dolna

Postprzez kaja12321 » 14 kwi 2019, o 14:58

Na pewno sprawdzona klinika i doświadczenie lekarzy i kosmetyczek stawiałabym ty na pierwszym miejscu. To bardzo ważne aby zabiegi były dobrze dobrane i prawidłowo wykonane. Nie oszczędzałabym na tego typu zabiegach. Jeśli Gdańsk to warto iść do https://malaklinikaurody.pl/kosmetyka/ Bardzo dobrzy i wykwalifikowani specjaliści.
kaja12321

Postprzez Silesiana » wczoraj, o 08:38

Zwolenniczką medycyny estetycznej nigdy nie byłam i nie jestem. Raczej też nigdy bym się na takie zabiegi nie zdecydowała, jakoś mnie to nie kręci.
Silesiana
Miła Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]