PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylematy

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez gotek » 15 kwi 2019, o 17:15

Laptop i smartphone wystarczą. Nic więcej nie potrzebuję.
gotek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 kwi 2019, o 17:12

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Karolina34 » 17 kwi 2019, o 14:30

To zależy, do czego potrzebujesz urządzenia, jak do pracy - wiadomo, lepszy laptop, jak do rozrywki - tablet, czytnik do czytania. A najlepiej niech Ci kupią wszystkie trzy, nie będziesz musiala wybierać :P
Karolina34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 kwi 2019, o 14:21

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez bekizo » 11 paź 2019, o 10:03

Ostatnio nie wiedziałam jakiego laptopa kupić, więc postanowiłam zgłosić się do firmy delkomrent wynajem laptopów u nich nie kosztuje dużo, a dzięki temu wiem już jaki sprzęt wybrać
bekizo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sie 2019, o 13:16

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez minka18 » 19 paź 2019, o 14:32

Uwielbiam Iphone i za nic w świecie bym go nie wymieniła. Nawet, gdy uległ awarii to oddałam go do naprawy do serwisu Master
. imaster . com . pl . W mgnieniu oka pozbyli się usterki, która na mój gust wydawała się bardzo poważna!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez somek » 21 paź 2019, o 17:45

Mam laptop i mi wystarcza. Nie potrzebuję tabletu, uważam że w moim przypadku nie jest potrzebny.
somek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 paź 2019, o 17:42

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez donatka » 19 gru 2019, o 00:21

Dziewczyny, a czy nie lepiej kupić po prostu komputer do takich zastosowań? Ja raczej szukam komputera, laptopa mam, telefon mam, nie mam natomiast mocnego sprzętu do grafiki, do pracy z grafiką i grania w gry bo lubię. Co teraz jest dobrgo na rynku, jeżeli chodzi o komputery do grania?
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez espanka » 11 sty 2020, o 23:13

Komputerów jest sporo na rynku, warto na pewno kupować te, które są składane z dobrych markowych części. Mój brak kupił jakiś czas temu ten kompiter sferis.pl/actina-pbm-9400f-16-512gb-rtx2060s-600w-p642197, szukał karty z obsługą śledzenia promieniu, programuje w 3dsmax i jeszcze w jakims programie do tworzenia grafiki wektorowej i renderowania scen. Tez gra w gry i z tego co mówił te nowe tytuły dobrze działają. Actina daje w komputera właśnie dobre cześci markowe.
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez alex1234 » 19 lut 2020, o 18:02

Dziewczyny ja wam polecam sobie wykupić w nazwa.pl usługę cloud backup która wykonuje kopie zapasowe plików, jak będziecie mieć awarię komputera to wiecie że w każdej chwili je przywrócicie, nie utracicie ich na zawsze.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez majkusia » 21 lut 2020, o 17:35

alex1234 napisał(a):Dziewczyny ja wam polecam sobie wykupić w nazwa.pl usługę cloud backup która wykonuje kopie zapasowe plików, jak będziecie mieć awarię komputera to wiecie że w każdej chwili je przywrócicie, nie utracicie ich na zawsze.


no tez ja mam, swietna jest :D nie tylko czlowiek odzyska dane ale tez beda one zaszyfrowane :) to poprawia bezpieczenstwo przechowywania danych
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Kasiak » 9 mar 2020, o 06:13

espanka napisał(a):Komputerów jest sporo na rynku, warto na pewno kupować te, które są składane z dobrych markowych części. Mój brak kupił jakiś czas temu ten kompiter sferis.pl/actina-pbm-9400f-16-512gb-rtx2060s-600w-p642197, szukał karty z obsługą śledzenia promieniu, programuje w 3dsmax i jeszcze w jakims programie do tworzenia grafiki wektorowej i renderowania scen. Tez gra w gry i z tego co mówił te nowe tytuły dobrze działają. Actina daje w komputera właśnie dobre cześci markowe.


często bardziej się opłaca znaleźć kogoś (jak sie nie posiada wystarczająco własnej wiedzy) kto złoży Ci komputer z części. Wychodzi znacznie taniej i sprzęt jest lepszy. a jak to glównie z pc wygląda, każdą część mo żesz później wymienić na nową. Choć ja szczerze mówiąc do pracy nad grafiką jednak korzystam z macintosh'a, no i przy okazji mam Iphone 11 pro, który pomaga mi w robieniu przepięknych zdjęć, które potem oprawiam w photoshopie. Wiem wiem, że to drogi interes, ale mam wszytsko na firmę. Sprzęt z play z dodatki na własny biznes xD
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez liniana » 14 kwi 2020, o 22:50

co byście polecały z bardziej budżetowej półki? Tylko żeby aparat miał dobry
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez donatka » 25 kwi 2020, o 16:49

liniana napisał(a):co byście polecały z bardziej budżetowej półki? Tylko żeby aparat miał dobry

Może Alcatel 1S2020, kupiłam mamie i jej bardzi spodobał. Może sobie teraz bez problemu robić wideokonferencje z wnukami :) bo skype i messenger jej śmiga na telefonie i chociaż widać obraz dobrze.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez docha » 30 kwi 2020, o 19:30

Bardzo dobry wybór, kupiłam go siostrzenicy na komunię. Uzywa go do nauki zdalnej, a więc i zoom i messenger i google śmigają. Wyświetlacz jest czytelny, a aparaty bardzo dobre. Jak na telefon w okolicy 500 zł to naprawdę rewelacja.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez liniana » 9 maja 2020, o 15:34

super dziewczyny że mi podpowiedziałyście, sama kiedyś miałam alcatela i dobrze go wspominam
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez KarniszR » 26 maja 2020, o 17:35

Alcatel 1S2020 fajny sprzęt i cenowo fajny. Kupiłam w okazyjnej cenie na https://pokato.pl/elektronika/telefony-komorkowe, Śmiga aż miło. Jeśli mogłabym coś polecić to właśnie tego Alcatela. MArka trochę zapomniana ale warta uwagi.
KarniszR
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 maja 2020, o 16:35

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Theila » 30 maja 2020, o 19:16

Nie powiedziałabym że Alcatel to zapomniana marka bo na bieżąco są na rynku z nowościami. Teraz mają swoje 1S i 3L. Mam 1S i jest genialny jeśli o mnie chodzi. Ma sporo fajnych funkcji jak lokalizacja samochodu - automatycznie zapisuje lokalizacje auta. Do tego ma tryb obsługi jedną ręką i można go zmienić w trzy domyślne rozmiary na prawą i lewą stronę. Mój młody ustawił sobie obsługę odciskiem palca - można wyciszyć alarm, zrobić zdjęcie lub nagrać film lub odebrać połączenie przez odcisk palca zapisany dla telefonu.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Kasia46 » 19 sie 2020, o 21:53

Według mnie laptop :) to uniwersalne rozwiązanie :) najlepiej wybrać lekki by nie było problemu z transportowaniem:)

Kasia46
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sie 2020, o 21:31

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez lexyy » 29 sie 2020, o 17:48

Mój ostatni zakup to alcatel 3X2020, kupiłam mężowi bo będac na rybach utopił swój stary telefon, dobrze, że ten nie był drogi a wyglada bardzo fajnie, ma płatość nfc i niezły aparat, aplikacje z tego co patrzyłam działają szybko
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Theila » 1 wrz 2020, o 08:27

lexyy napisał(a):Mój ostatni zakup to alcatel 3X2020, kupiłam mężowi bo będac na rybach utopił swój stary telefon, dobrze, że ten nie był drogi a wyglada bardzo fajnie, ma płatość nfc i niezły aparat, aplikacje z tego co patrzyłam działają szybko


Czy on ma NFC ? Jaka cena?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez lexyy » 7 lis 2020, o 22:46

tak ma nfc, kosztował coś lekko powyżej 600 zł, telefon świetny, jak ktoś szuka czegoś budżetowego to na pewno mu się spodoba
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Theila » 1 mar 2021, o 08:31

Dziewczyny czy któraś z was ma może ten nowy TCL 20 SE?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Byanka » 23 cze 2021, o 19:21

Laptop to chyba najbardziej uniwersalne z proponowanych urządzeń
Byanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 cze 2021, o 19:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez asa » 24 cze 2021, o 12:49

Mam smartfona i laptopa, więcej nie potrzebuję
asa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 12:48

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez ViciWiki » 4 sie 2021, o 14:10

mi też zdecydowanie stracza telefon i laptop ;)
ViciWiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:17

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez jsaiue32 » 19 paź 2021, o 10:00

Czy korzysta ktoś z was z tabletu? Zastanawiam się czy jego kupno będzie miało większy sens niż kupno laptopa. Taki Ipad Pro wydaje się być fajnym wyjściem.

Znajdziesz u nas: komputery stacjonarne zestawy (z monitorem, z systemem operacyjnym), komputery do gier. Oferujemy także podzespoły komputerowe: procesory, płyty główne, karty graficzne, pamięci RAM, dyski twarde, dyski SSD, zasilacze, obudowy, chłodzenia procesora, karty sieciowe, wentylatory. https://foxkomputer.pl/
jsaiue32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 paź 2021, o 09:55
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], bragdechoirenf3416, Google [Bot]