Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez magicznanatura » 19 lut 2019, o 00:17

Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz? Któraś z Pań miała nawilżający zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters?
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez Siedemmska » 25 lut 2019, o 00:38

Ja miałam, a nawet dwa :) Lekarz med. est. powiedział, że dwie sesje w odstępie 2 miesięcznym dadzą najlepszy efekt. I miał rację - nigdy nie miałam tak ładnej skóry na twarzy jak teraz. Jest nawilżona i odżywiona. Zatem napiszę w skrócie - NIE WAHAJ SIĘ, ŚMIAŁO! :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez Kalciiia » 27 lut 2019, o 01:02

Osobiście nie miałam, ale teściowa miała ten zabieg i efekt faktycznie spoko, dużo lepiej wygląda.
Kalciiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 12:21

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez pola_en » 27 lut 2019, o 15:14

Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu infuzji tlenowej. Do tego jakaś maska w pakiecie i skóra jest mega nawilżona. Byłam w kilku klinikach w Poznaniu, ale chyba najbardziej jestem zadowolona z Idealiste.
pola_en
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 15:13

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez magicznanatura » 27 lut 2019, o 22:19

Dzięki dziewczyny! Przekonałyście mnie, żeby udać się na zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters :) Jak u Was efekt zadowalający to mam nadzieję, że u mnie tez tak będzie :)
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez Siedemmska » 28 lut 2019, o 17:31

Z pewnością tak będzie bo to dobry i bezpieczny produkt :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez mariolaZ » 3 kwi 2019, o 09:57

Teraz już wiosna w pełni, więc warto zadbać o twarz, skoro jej nie chowamy za szalikiem :D Ja sobie zrobiłam dzień dla siebie i wybrałam się na peeling kawitacyjny + maskę. Nie mogę się przestać zachwycać gładkością mojej skóry :D Polecam klinikę Idealiste w Poznaniu, tam miałam robiony zabieg i jestem bardzo zadowolona :)
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: Jakie zabiegi nawilżające polecacie na twarz?

Postprzez Silesiana » 23 kwi 2019, o 10:17

Specjalnych zabiegów nawilżających nie robię, ale codzienna pielęgnacja z użyciem odpowiednich kosmetyków to raczej podstawa.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]