Pakiety składników na obiad

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Pakiety składników na obiad

Postprzez anna95 » 25 kwi 2019, o 11:51

Witam drogie Panie, w mojej głowie zrodził się plan na biznes:) Chodzi o sprzedaż pakietów produktów z dołączonym przepisem (wszystko co potrzebne na danie w odpowiednich proporcjach). Wiem że istnieje już coś takiego ale zamówienie trzeba zgłaszać 48h wcześniej i paczka dostarczana jest do domu. A mi chodzi o coś takiego ze wchodzicie do spożywczaka łapiecie torbę płacicie i wychodzicie :D na samym początku byłyby to proste dania typu spagetti (że świeżych składników bez żadnych torebkowych sosów) czy np zupy. Z czasem może współpraca z doświadczonymi szefami kuchni i trochę bardziej wyszukane posiłki. Korzystalybyscie z takiej oferty? Oczywiście za rozsądną cenę.
anna95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 11:34

Re: Pakiety składników na obiad

Postprzez BlackWolf » 26 kwi 2019, o 11:42

Nie. Wolę sama wybrać produkt taki, który mnie interesuje. Nawet jeśli mam ochotę zrobić zupę, to sama wybieram warzywa. Nie kupuję tzw. włoszczyzny paczkowanej.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]