za co należy się odszkodowanie

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

za co należy się odszkodowanie

Postprzez karolafranek » 24 kwi 2019, o 11:34

witam!
Jest tu na forum jakaś specjalistka od zawiłości prawnych? Interesują mnie odszkodowania, a w szczególności rekompensaty za wypadek podczas powrotu z pracy. Miałam takie przykre zdarzenie (złamana noga, gips zdejmą najwcześniej za 2 miesiące :( ) i słyszałam, że w takiej sytuacji można się starać o pieniężne zadośćuczynienie.
To jak to jest, za co należy się odszkodowanie a za co nie?!?
karolafranek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 10:48

Re: za co należy się odszkodowanie

Postprzez karolafranek » 29 kwi 2019, o 08:59

karolafranek napisał(a):witam!
Jest tu na forum jakaś specjalistka od zawiłości prawnych? Interesują mnie odszkodowania, a w szczególności rekompensaty za wypadek podczas powrotu z pracy. Miałam takie przykre zdarzenie (złamana noga, gips zdejmą najwcześniej za 2 miesiące :( ) i słyszałam, że w takiej sytuacji można się starać o pieniężne zadośćuczynienie.
To jak to jest, za co należy się odszkodowanie a za co nie?!?


Update: postanowiłam zgłosić się do kogoś, kto pomoże mi w staraniach o odszkodowania. To kancelaria Kompensja - może ktoś korzystał z ich usług i powie mi, czego się mniej więcej spodziewać?!?
karolafranek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 10:48

Re: za co należy się odszkodowanie

Postprzez majjax99@o2.pl » 11 wrz 2019, o 15:07

w ty roku próbowałam uzyskać odszkodowanie za zgubienie bagaży przez jednego z przewożników. Koleżanka poleciła mi https://odszkodowania-mura.pl/opozniony-lot/ i na szczęście pomogli mi je uzyskać. Polecam firmę, rzetelni pracownicy,
majjax99@o2.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lip 2019, o 17:10

Re: za co należy się odszkodowanie

Postprzez Michalina67 » 23 lip 2020, o 17:49

Uzyskanie zadośćuczynienia wbrew pozorom nie jest łatwe, dlatego warto skorzystać z porad profesjonalistów. Takich firm jest mnóstwo, ale warto kierować się opiniami innych klientów i na pewno trafimy na kogoś, kto nam pomoże :)

Michalina67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2020, o 17:44

Re: za co należy się odszkodowanie

Postprzez rogatka » 6 kwi 2022, o 12:50

Można odpowiedzieć nawet "za wszystko", ale właściwej odpowiedzi udzielą profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się dochodzeniem roszczeń, jak m.in. Casus - Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: za co należy się odszkodowanie

Postprzez manikan » 30 maja 2022, o 22:06

Bliska mi osoba jakiś czas temu doświadczyła przykrego zdarzenia podczas pracy. Skończyło się na mocnym stłuczeniu i skręconym kolanie wymagającym unieruchomienia. Jednak nie to było w tym najgorsze. Po bezpłatnej konsultacji z https://grantnalepszystart.pl/firma/euco-europejskie-centrum-odszkodowan okazało się, że odszkodowanie za wypadek nie jest adekwatne do zaistniałej szkody, najzwyczajniej zostało zaniżone. Na szczęście przedstawiciel EuCO pomógł nam odzyskać należne świadczenie w szybkim terminie.
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]