Jaki wybrać język obcy?

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez agat@ » 5 lut 2018, o 21:25

Moja siostra się hiszpańskiego uczy i lubi ten język. Ma jakąś specjalną aplikację gdzie można rozmawiać z obcokrajowcami, którzy np chcą się nauczyć Twojego języka a Ty ich
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez imek » 1 mar 2018, o 19:33

Najlepszy jest język angielski. Angielski jest popularny i można się porozumieć w tym języku na całym świecie.

imek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 19:29

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez agniesia » 9 kwi 2019, o 21:04

zdecydowanie angielski! ja odswiezam go wlansie z tutlo. lekcje przez internet supee wygodnie .
agniesia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 20:06

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez lexyy » 27 kwi 2019, o 18:28

Co myślicie o szkole Profiligua? Są tu jacyś kursanci i coś powiedzą? Wiem, że się połączyli z empikiem, który jest mi znany z opowieśi znajomych bo kilka osób tam robiło kurs i sobie chwalili
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Weronaaa » 29 kwi 2019, o 13:19

na pewno jakieś skandynawskie, niemiecki, rosyjski, j. azjatyckie :)
Weronaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 10:37

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez espanka » 30 kwi 2019, o 16:12

co myślicie o szwedzkim? Moja koleżanka mnie namawia już od dłuższego czasu na zapisanie się do profilinguy na kurs. Podoba mi się ten język a wiem że szkoła z tradycjami i uczą solidnie. Zrobiłam już wstępne rozeznanie, przede wszystkim jest dużo praktyki na zajęciach, to podkreslają wszyscy których pytałam o tę szkołe
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Amela22 » 8 maja 2019, o 16:25

Na pewno warto znać biegle ang. Jeśli umiesz jakiś język dodatkowo to tylko plus dla Ciebie;)! Ja akurat na razie skupiam sie na ang. i odświeżam swoją wiedzę z tutlo.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez liniana » 11 maja 2019, o 22:32

Profilingua to teraz polaczenie profi-lingua i empiku. Do empiku chodziłam na kurs i nie mam zastrzeżeń, fajni lektorzy, dużo gadania, jak ktoś miał opory przed mówieniem to musiał się ich szybko pozbyć, bo trzeba było gadac i gadać ale to akurat super
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez oleksik » 22 maja 2019, o 18:09

Zdecydowanie język angielski. W tym języku porozumiesz się w każdym kraju.
oleksik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 maja 2019, o 18:06

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Majka2312 » 12 cze 2019, o 22:07

oleksik napisał(a):Zdecydowanie język angielski. W tym języku porozumiesz się w każdym kraju.


Dokładnie, angielski to podstawa. Ja od jakiegoś czasu właśnie ucze się z tutlo i jestem z nich bardzo zadowolona. Najważniejsze dla mnie, że ćwiczę rozmowę, bo to z tym właśnie miałam największy problem.
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez AnitaT » 3 lip 2019, o 14:58

Ja z tutlo odświeżam ang biznesowy. To dział w którym nie czuję się zbyt pewnie a w pracy jest coraz bardziej wymagany więc nie było na co czekać. A ofertę mają fajną, bo lekcje zaledwie 20 min, więc czasem sie zdarza, że i w przerwie na lunch mogę się pouczyć;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Pająk » 30 lip 2019, o 22:01

oneczka napisał(a):ja sie zastanawiam od dluzszego czasu nad nauka jezyka rosyjskiego, chyba niezbyt popularnego w polsce :>



To dlatego że kazano go nam się uczyć, ale teraz,bardzo potrzebny w biznesie.

Pająk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 21:55

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Joanna123 » 2 sie 2019, o 12:10

To chyba też sporo zależy od regionu, w którym mieszkasz i od tego, co będziesz chciała robić później. Teraz popularne języki to te mniej standardowe jak hiszpański, portugalski, włoski, francuski czy chiński albo holenderski. W województwach wschodnich natomiast bardzo popularna jest nauka rosyjskiego czy litewskiego. Na cokolwiek się zdecydujesz, do zakupu materiałów do nauki polecam księgarnię językową Sjesta. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych i praktycznych zeszytów ćwiczeń i książek. Mają też dobre ceny, ja z ich produktów korzystam i jestem zadowolona.
Joanna123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 11:55

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Olkka » 11 sie 2019, o 17:10

Jak na razie ja postawiłam na doszlifowanie swojego angielskiego. Zapisałam się do tutlo, lekcje online to dla mnie super opcja, bo sama decyduję kiedy sie uczę;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez Janinka » 20 paź 2019, o 12:55

AnitaT napisał(a):Ja z tutlo odświeżam ang biznesowy. To dział w którym nie czuję się zbyt pewnie a w pracy jest coraz bardziej wymagany więc nie było na co czekać. A ofertę mają fajną, bo lekcje zaledwie 20 min, więc czasem sie zdarza, że i w przerwie na lunch mogę się pouczyć;)


Też korzystam z platformy językowej i Tutlo, tyle ze na razie wybrałam kurs General English, a ostatnio zastanawiałam się właśnie nad wyborem kursu Business English - jesteś zadowolona ? Z pewnością jest to kurs bardziej zaawansowany, stąd moje wątpliwosci czy dam radę:)
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Jaki wybrać język obcy?

Postprzez AnitaT » 24 paź 2019, o 15:33

Janinka napisał(a):
AnitaT napisał(a):Ja z tutlo odświeżam ang biznesowy. To dział w którym nie czuję się zbyt pewnie a w pracy jest coraz bardziej wymagany więc nie było na co czekać. A ofertę mają fajną, bo lekcje zaledwie 20 min, więc czasem sie zdarza, że i w przerwie na lunch mogę się pouczyć;)


Też korzystam z platformy językowej i Tutlo, tyle ze na razie wybrałam kurs General English, a ostatnio zastanawiałam się właśnie nad wyborem kursu Business English - jesteś zadowolona ? Z pewnością jest to kurs bardziej zaawansowany, stąd moje wątpliwosci czy dam radę:)


To prawda, kurs biznesowy jest już dla troszkę bardziej zaawansowanych;) Ale nie ma się co zrażać. Zawsze możesz najpierw podszkolić się z zakresu General a później zmienić sobie na Business :)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron