Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mawinaaanowa » 22 lut 2019, o 09:40

a coś polecicie dziewczyny na pazurki, które się łamią? próbowałam już różnych odżywek dodam że mam hybrydowe lakiery więc nie każda odżywka podobno się nadaje ;C jestem już zdesperowana a bez lakierów miałam i tak kruche i tylko dzięki nim mam nieco ponad opuszek

http://www.irpol.eu/ - maszyny piekarnicze
mawinaaanowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 09:12

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Julia.P » 2 mar 2019, o 10:50

w sumie mam kilka ulubionych, ale teraz przede wszystkim nie obejdzie się używania kremu remescar na worki i cienie pod oczami, cienie zredukowały się idealnie, worki jeszcze nie do końca, ale myślę, że regularne stosowanie przyniesie zamierzone efekty, krem jest wydajny, wystarczy smarować raz dziennie i to najlepiej wieczorem.
Julia.P
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 22:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Adwokatka1 » 12 mar 2019, o 20:28

dla mnie ostatnio totalnm sztosem jest oczyszczająca maseczka do twarzy Cosmic Dust od Eveline :) oprócz widocznych efektów działania (oczyszcza i matowi skórę) to jeszcze jest z takimi drobinkami, coś jak brokat więc fajnie to wygląda. Można powiedzieć, że jest taka instagramowa ;)
Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez manikan » 19 mar 2019, o 13:48

u mnie ostatnio genialnie zdaje rezultat masło kakaowe z raviny, nie dość, że pięknie pachnie i jest wegański, uniwersalne, bo można go użyć do kąpieli na usta, do ciała po opalaniu, to jeszcze włosy po nim ładnie lśnią :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kawa » 27 mar 2019, o 17:01

Produkty od Enilome z SPAM są naprawdę godne polecenia. Są to dermokosmetyki naprawdę dobrej jakości. Ja jestem zachwycona, a kosztują niewiele.

Ostatnio edytowano 27 mar 2019, o 20:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Eliza88 » 8 kwi 2019, o 19:23

U mnie sprawdzają sie kosmetyki naturalne Cosnature. Bardzo dużo zaczełam zwracać uwagę na skład produktu,pomaga mi w tym aplikacja która polecila mi siostra Skanerka. Dzięki niej sprawdzam skład kosmetyku i jego analizę.
Eliza88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 19:20

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Dolna » 13 kwi 2019, o 10:55

A perfumy? Z jakich korzystacie? Ja najchętniej zamawiam kosmetyki z drogerii internetowych. Moją ulubioną jest Neness, zawsze znajduje w niej to czego szukam. Nie tak dawno zamówiłam sobie całkiem nowy zapach SPAMPachnie pięknie i długo się utrzymuje. Cena też była okej.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Dolna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2019, o 10:52
Lokalizacja: Rybnik

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 14:18

Ostatnio przerzuciłam się na tanie kosmetyki.
Teraz nie wyobrażam sobie żeby nie znajdowały się w mojej kosmetyczce. :)

Pomada do brwi Freedom Pro Brow Pomade w odcieniu brązu.
Używam Dark Brown i jest idealny do jasnej karnacji; dla brunetek i rudych. ;)
Na zdjęciu soft i dark brown.
Cena: 14.99:
Obrazek
Obrazek

Balsam Far Away Rebel.
Ładnie pachnie, dobrze nawilża.
Cena zależy od AVON'u:
Obrazek


Płyn micelarny łagodzący z wodą różaną do demakijażu.
Cena około 4zł:
Obrazek

Illumi Corrector Make-up rozświetlająco-korygujący.
Rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery.
Dla jasnej cery polecam Light beige. Nie ma efektu bladej maski, sama go używam.
Cena 12.99; na promocji 9.99:
Obrazek

I najlepsza perełka jaką udało mi się odkryć to maskara do rzęs Wibo Boom Boom.
Jestem bardzo wybredna co do tuszy, ciężko jest usatysfakcjonować moje rzęsy, ale Boom mega mnie zaskoczył.
Ładnie modeluje rzęsy, nadaje im objętości XXL.
Polecam na wypróbowanie.
Cena od 13,98 zł w Rossman:
Obrazek

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez reginne » 30 kwi 2019, o 12:27

z moich kosmetyków godnych polecenia to:
1. kosmetyki do pielęgnacji z serii Planet Spa od Avon - tanie a dobre! tzn. masła i balsamy super nawilżają, olejki świetnie sprawdzają mi się do włosów czy do mojej dosyć problematycznej skóry twarzy - nie pomijając przy tym przepięknych zapachów!
2. żele Senses również od Avon - co tu dużo mówić: zapach + cena
3. kolorówka z Avon - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! szminki ładne kolory, fajnie nawilżają usta i super się noszą, konturówki miękkie i jedne z moich ulubionych (moim zdaniem lepsze niż te niektóre z drogerii z wyższych półek) oraz supertrwały podkład, który zawsze stosuje na "wielkie wyjścia" i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł!
i tak jednym słowem, to wszystko mnie skłoniło do tego, żeby sobie założyć u nich konto SPAMzalozkonto i zamawiać samej (a nie być uzależnionej od konsultantki) + jak zamawiam do punktu to mam darmową dostawę więc oszczędzam

wiem, wiem.. dużo tutaj Avon - ale ze wszystkich marek kosmetyków jakie są z tą mam najdłuższą historię i od x lat zamawiam i używam ich kosmetyków - bo po prostu dobrze mi się sprawdzają i nie potrafię przejść obok nich obojętnie, tym bardziej, że ceny są bardzo atrakcyjne

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 10:10

Mam podkład ultra light z neo makeup i to prawdziwy sztos :),często mi podkłady albo zapychały albo wysuszały skórę, wiele różnych przetestowałam i jak na razie ten nie ma sobie równych, na twarzy wygląda idealnie, nie robi skorupy i jest bardzo trwały.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Natalialarina » 15 maja 2019, o 13:23

Kilka dobrych kosmetyków, jakie mogę polecić

lakiery hybrydowe firmy Słowianka
Palety do oczu od firmy Make up Revolution ( zdecydowanie jedne z najlepiej napigmentowanych palet do makijażu twarzy).
akcesoria kosmetyczne oraz półprodukty do robienia kosmetyków od firmy Ecospa
jak rownież naturalne mydła od firmy Lawendowa Farma

https://natalialarina.pl
Nl Slowianka Nataliia Larina
ul. dr. Józefa Babińskiego 71A
30-393 Kraków
NIP: 6783147460
Regon: 122833197
tel. 732 705 007
szkolenia@slowianka-nails . pl
Natalialarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 maja 2019, o 13:19

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ShinyGirl » 25 maja 2019, o 19:54

Ja polecam podkłady i cienie od Semilaca :) Bardzo ładnie kryją. Aktualnie jest u nich promocja z okazji dni mamy - drugi produkt za pół ceny :D
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Idźka89 » 18 sie 2019, o 17:52

U mnie ostatnio królują kosmetyki Botame, uwielbiam ich balsam z aloesem i peelingi mają świetne.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez majeczka998 » 27 sie 2019, o 21:08

Zależy czego szukasz :) Ja ci osobiście polecam kosmetyki naturalne, już nie ze względu na to że są zdrowsze ale na to że są po prostu lepsze :) Nie ma żadnych zaczerwień, uczuleń, mają świetną konsystencję i są robione z serce;) Moje ulubione są od pat and rub, polecam sprawdzić ich kremy albo olejki do ciała. Na pewno się nie zawiedziesz.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez jusiawarda » 14 wrz 2019, o 02:28

Mi ostatnio fajnie się sprawdza peeling i krem do dłoni z Semilaca, w końcu moje dłonie zaczynają jakoś wyglądać ;)
jusiawarda
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 23:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez majeczka998 » 15 wrz 2019, o 22:56

Zdecydowanie Pat and Rub. W 100% ekologiczne, naturalne i zachwycające. Czego nie kupię to wiem, że będę zadowolona. Polecam sprawdzić na ich stronie internetowej :)
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez syletka » 22 wrz 2019, o 00:54

jeśli chodzi o pielęgnację to ja odkryłam ekstra balsam do rąk z Eveline: Sweet Cocount. Świetnie nawilża skórę i szybko się wchłania. Wystarzy dosłownie kropla na całe dłonie :) pięknie pachnie, fanki kokosa będą zadowolone ;)

Obrazek
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Janinka » 23 wrz 2019, o 18:50

Ostatnimi czasy jestem ogromną fanką dermokosmetyków marki Novaclear, która w swojej ofercie ma produkty przeznaczone dla różnych typów skóry. Seria Atopis jest niezawodna ! Kremy i balsamy, dzięki zawartości oleju konopnego i ekstraktu z korzenia lukrecji, intensywnie nawilżają i wygładzają przesuszoną skórę. Cena jest też korzystna !
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ellena » 28 wrz 2019, o 13:56

Bardzo dobre są kosmetyki do twarzy z aloesu https://forever-kosmetyki.pl/13-aloes-dla-twarzy Jak wiadomo aloes jest bardzo korzystny dla skóry twarzy ,bardzo dobrze sie wchłania. ja mam cere wrazliwa a te kosmetyki są wykonane z naturalnych surowców bez barwników i konserwantów.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Katie_38 » 2 paź 2019, o 20:34

Linia wegańska Bielendy CBD Cannabidiol <3 Ma w składzie olej z nasion konopi, olejek z drzewa herbacianego i witaminę B3. Nigdy wcześniej nie miałam tak zadbanej cery, świeżej, wypoczętej, nawilżonej i oczyszczonej. Emulsja do mycia twarzy i krem nawilżająco-detoksykujące są świetne.
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kossss » 12 gru 2019, o 22:56

podkład selfie time eveline. ja mam w kolorze 03 vanilla - idealny do mojej cery :) podkład ma super krycie, ale bez efektu maski. Nie zapycha porów i nie warzy się w ciągu dnia. Ja go też czasem stosuje jako korektor :)
Obrazek
kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Anadiya » 12 gru 2019, o 23:17

ja moge polecić mgiełkę do twarzy Glow and Go z Eveline. Utrwala makijaż, daje rozświetlenie i taki efekt blur. No mega jest :) Makijaż po niej długo sie trzyma i jest taki świezy i rozświetlony :)

Obrazek
Anadiya
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 10:47

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez anita_an » 14 gru 2019, o 11:16

Moim faworytem jest olej z pestek moreli Botame (kupuję zawsze na doz.pl). Jest wielofunkcyjny, bo można używać na twarz, ciało i włosy. Odkąd go używam czuję, że skóra jest dobrze nawilżona i jakby odżywiona, pozytywnie wpływa też na wygląd cery.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez guszek_87 » 30 gru 2019, o 19:44

Zwłaszcza teraz zimą polecam Wam balsamik do ust od Bielendy z serii botanical lip care z masłem karite. Bardzo szybko się wchłania, choć ma jeden problem jest tak dobry, że mam ochotę go po prostu zjeść :D.
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Idźka89 » 30 gru 2019, o 20:01

Ja bardzo lubię kosmetyki Botame, świetne składy, dobra cena i super nawilżają moją suchą skórę.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]