Diety nie isteniją

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Ingaes » 22 maja 2015, o 00:46

Ja eliminując z diety same pieczywo i słodycze schudłam kilka ładnych kg.Do tego jeżdżę na rowerze i biegam i cały czas mam dość zdrową sylwetkę.
Ingaes
Jestem tu nowa :)

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 12:29

A nasz zoladek to nie smietnik i nie mozna do niego wrzucać wszystkiego jak leci.

88Mariolka
Fajna Kobietka

Postprzez JoasiaCZ » 2 maja 2019, o 17:28

Że diety istnieją to dość mocno powiedziane. Jednak w jakiś sposób nie mogę się nie zgodzić. Zawsze chodzi o to co się je i ile :) najwazniejsze żeby schudnąć jest to, żeby przyjmowac mniej kalorii niż wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne. Niby tyle i aż tyle. Ja osobiście mogę polecić bardzo prosty sposób na to- sama korzystam z kateringu dietetycznego. Wejdzcie sobie na stronę WygodnejDiety i obczajcie co jem. Jest spoko i warte spróbowania ;)
JoasiaCZ

Postprzez Weselna » 3 maja 2019, o 11:32

Ingaes napisał(a):Ja eliminując z diety same pieczywo i słodycze schudłam kilka ładnych kg.Do tego jeżdżę na rowerze i biegam i cały czas mam dość zdrową sylwetkę.

Nie schudłaś z powodu braku pieczywa... tylko dostarczenia mniejszej ilości kalorii. Pieczywo nie ma tutaj nic do rzeczy. Ba, jedzenie wieloziarnistego chlebka lub bułeczek jest wręcz wskazane ze względu na mikroelementy!
Weselna

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]