Kolega z pracy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kolega z pracy

Postprzez kurkuma » 18 kwi 2019, o 18:32

Cześć. Miesiąc temu zaczęłam swoją pierwszą pracę w McDonald's. Od razu spodobał mi się tam kolega z pracy... Czy ja jemu też?
Ciągle przyłapuję go na przyglądaniu mi się, gdy nie patrzę lub kiedy rozmawiam z innym pracownikiem płci męskiej. Zapamiętał moje imię od razu, ciągle mówi do mnie po imieniu... Niby przypadkiem czasem dotknie mojego ramienia, ręki czy pleców, "obejmie" mnie lekko od tyłu. Najlepsze w nim jest to, że jest taki wesoły i pocieszny. Ciągle tylko słyszę "___, uśmiechnij się!", "____, głowa do góry!", próbuje mnie rozśmieszyć na wszelkie możliwe sposoby, pomaga mi też na wszelkie sposoby i jest mega wyrozumiały (jest menadżerem, więc stanowiskowo jest "wyżej" ode mnie). Uspokaja mnie, gdy się denerwuję i chyba jako jedyny chwali, gdy coś mi wychodzi. Z daleka potrafię odwzajemnić jego spojrzenie, ale z bliska jest ciężko. Nawet, jeśli sprawi, że się uśmiechnę, to raczej unikam jego wzroku i nie mogę pokazać mu, że bardzo go lubię. I teraz ta gorsza część... Przechodzę tam tylko szkolenie i już niedługo wyślą mnie do innego oddziału McDonalds w mieście. Dowiedziałam się, że on się nie przenosi i zostaje tam... Kompletnie nie wiem co mam zrobić. Jeśli znów go zobaczę, to czy mogę jakoś pokazać mu, że zależy mi na rozwoju znajomości z nim? Czy mam odezwać się do niego na fejsie? Jeśli tak, to niby co napisać, żeby nie wyjść na kogoś nachalnego? Zastanawiam się nawet czy nie pogadać z kierowniczką i specjalnie dla niego nie zostać w aktualnym miejscu. Doradźcie mi, proszę. Pierwszy raz czuję się tak przy chłopaku...
kurkuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 18:19

Re: Kolega z pracy

Postprzez Jamelia » 3 maja 2019, o 12:38

Najpierw wybadaj czy on jest zainteresowany Toba na takim samym poziomie co Ty nim. Bo jak sie okaze ,że jest po prostu miły to będzie Ci przykro i może nie będziesz się czuła dobrze pracując z nim.
Rzuc cos mimochodem ze wyskoczylabys na pizze czy lody i zobaczysz czy podlapie temat i cos zaproponuje..

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]