polecany fryzjer

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: polecany fryzjer

Postprzez martanats » 29 maja 2018, o 13:33

Zgodzę sie, salon Inharmony to bardzo dobry salon. Ja tam robiłam sombre, piękne przejście mi wyszło, złocisty blond w lekki jasniutki brąz:)
martanats
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 10:23

Re: polecany fryzjer

Postprzez asiulav » 12 lip 2018, o 15:41

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy są tu jakieś fryzjerki, które prowadzą własny salon fryzjerski?
Pytam, ponieważ znalazłam stronę SPAM i z tego co patrzę to mają w swojej ofercie fajne akcesoria fryzjerskie dobrej jakości, a dodatkowo po korzystnych cenach. Zamawialiście coś od nich?

Ostatnio edytowano 12 lip 2018, o 19:43 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
asiulav
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:00

Re: polecany fryzjer

Postprzez espanka » 9 maja 2019, o 22:12

Pewnie dziewczyny z Warszawy kojarzą Magię Blondu na Wilanowie. Ja na ten salon trafiłam na fb, bardzo spodobały mi się ich fryzury i farbowanie, zapisałam sie i nie żałuję, teraz chodzę regularnie i jestem za każdym razem super zadowolona.
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: polecany fryzjer

Postprzez docha » 29 maja 2019, o 15:39

Znam i też tam byłam. Ostatnio widziałam na fb, że się prężnie rozwijają i szukają nowej osoby do zespołu. To dobrze, bo ostatnio już trochę ciężko było się dostać.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: polecany fryzjer

Postprzez Siedemmska » 15 lut 2022, o 21:04

W stolicy gdybyście nie wiedzieli, gdzie udać się do fryzjera to polecam Akademia Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Chodzę do nich regularnie już dłuższy czas i bardzo sobie chwalę. Mają dobrych fryzjerów, wyszkolonych, nowoczesne metody farbowania, dobre produkty. To dla mnie ma znaczenie. Efekt końcowy zawsze mnie zadowala :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: polecany fryzjer

Postprzez ellena » 22 sie 2022, o 21:48

Jak już mówimy o fryzjerach i o włosach, to z pewnością wiele osób zmaga się z problemami siwiejących włosów. Eliksir GR-7 https://gr-7.eu/ mozenam fajnie ten proces odwrócić, stymuluje cebulki włosa i już po kilku dniach nasze włosy nabierają naturalnego koloru.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]