Co myśleć i robić ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co myśleć i robić ?

Postprzez Blondi9696 » 12 kwi 2019, o 20:01

Poznałam chłopaka znaliśmy się w sumie od dziecka, nasi rodzice tez się znali. Kontakt odnowiliśmy 2 lata temu. Na początku spotykaliśmy się głównie gdy ja potrzebowałam kierowcy lub D. Miał jakaś sprawę. Po pol roku D. Napisała ze ma sprawę zepsuł mu się samochód i chcia pożyczyć na kilka dni mój, zgodziłam się i wtedy wszystko się zaczęło.



D. Zawoził i przywoził mnie z pracy, spędzaliśmy ze sobą całe dnie D. Był częstym gościem w moim domu rodzice go ubóstwiali.. wesele chrzciny D. wszędzie z nami jeździł, po części zachowywalismy się jak para ale nią nie byliśmy. W między czasie D. poznał jakaś pannę a ja nie miałam odwagi wyznać mu co czuje, oficjalnie tylko przyjaciel.

Po pewnym czasie wyszło na ze D.ma długi potrzebował kasy robiłam wszystko żeby mu pomoc. W między czasie zaczęłam dostawać dostawać anonimy ze D. Tylko udaje przyjaźń a tak naprawdę liczy się dla niego auto i kasa i korzysci jakie ma. Zapewniał ze to nie prawda ze pisze to ta panna z która zdążył się już rozstać. Uwierzyłam. Okazało się tez ze długi D. są większe wiec postanowił mu pomoc mój tata i pożyczył 13 tysięcy. W między czasie odnowiłam kontakt z dawna koleżanka. A. wiedziała o tym ze coś do niego czuje i wspierała mnie.

Nagle zaczęło się dziać coś dziwnego D. sie zmienil stał sie bardzo towarzyski poznał nowych znajomych często sie klocilismy. Oddaliliśmy się od siebie zaczęły się kłótnie. Jego kontakt z moimi rodzicami tez się oziębil. Pojawiła się tez bmw w miarę nowa i droga na początku twierdził ze to kolegi że tylko na chwile. Zapewnił ze jestem ważna jako przyjaciółka.

Trochę się polepszyło zaczęliśmy się spotykać we 3 ja D. i A. Wakacyjna beztroska było idealnie. A właśnie kończyła 5 letni związek. Nie byłam zazdrosna ufałam jej i to był błąd. Po czasie zorientowałam się ze coś między nimi jest oboje zapewniali ze nie ale czułam inaczej w końcu złapałam ich razem wielka awantura zerwałam kontakty z obojgiem. Jednak nie mogłam zapomnieć o D. Zapewniał ze to A. go uwiodła nagadała na mnie i moich rodziców głupot a on był naiwny i uwierzył. Wybaczyłam mu. Przez chwile było oki jednak nie dawało mi to spokoju ich wersje bardzo się różniły. W końcu zdecydowałam się na szczera rozmowę z A. Przeprosiła za wszystko i powiedziała ze D. Sam przyznał jej ze bmw jest jego kupil ja za kasę od mojego taty a ja jestem naiwna i głupia i nie tknal by mnie nawet palcem. Zabolało. D. Nie chciał niczego wyjaśniać tłumaczyć ani spotkać się w 3 miał pretensje ze wierze jej a nie jemu. Mieliśmy kontakt ale to nie było już to samo.

D. Nie spłacał regularnie rat, były awantury kłótnie zablokował numery moich rodziców. Traktował mnie bez szacunku w końcu nie wytrzymałam w grudniu dostał w twarz i zerwaliśmy kontakt.

Przepłakałam święta i sylwestra świat zawalił mi się na głowę. Naprawdę go kochałam i dalej kocham byłam wrakiem człowieka.

W lutym stanęłam na nogi. Założyłam Tindera licząc ze poznam miłość życia. Trafiłam na jego profil. Utworzyłam fikcyjne konto i zaczęłam z nim pisać na początku chciałam narobić mu ochoty a potem olać żeby w końcu coś zabolało jego. Jednak nasze rozmowy zaczęły nas wciągać pisaliśmy 24h na dobe. W końcu D. Nalegał na spotkanie nie wytrzymałam i przyznałam mu się z kim pisze. Liczyłam ze powie ze jestem wariatka zablokuje i tyle . Jednak D wyznał ze po stylu pisania podejrzewał ze to ja. Wyznał ze w glebi serca chcial żebym to była ja. Ze dopiero teraz poczuł ile dla niego znaczę. Postanowiliśmy spróbować na początku było fajnie. Jednak po naszym pierwszym razie gdzie dla mnie to był doslownaie pierwszy raz. D. Zaczął być inny twierdzi ze myślał ze będzie to wyglądało inaczej i potrzebuje czasu. Zrozumiałabym to gdyby nie fakt ze dalej nie oddał mi moich rzeczy i dalej unika spłaty rat u Taty. Twierdzi ze już wychodzi na prosta i odda wszystko ale ja mam wrażenie ze D. Zrobił to tylko po to żeby zyskać czas i liczył na to ze gdy będzie ze mną dobrze, to przekonam rodziców żeby nie naciskali ze spłata długu . Co myślicie?
Blondi9696
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 20:00

Re: Co myśleć i robić ?

Postprzez Jamelia » 13 kwi 2019, o 11:29

Myślę że niepotrzebnie trzymasz się jakiegoś urojonego złudzenia że jemu może zależeć. Jego zachowanie mówi samo za siebie i już dawno ta relacja powinna być tylko wspomnieniem.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Co myśleć i robić ?

Postprzez Szczera98 » 9 maja 2019, o 22:44

Moim zdaniem powinnaś czym prędzej odciąć się od niego, od tej znajomości. On cię wykorzystuje i będzie wykorzystywał. Doskonale wie, że w twoich oczach jest kimś ważnym i gra na twoich uczuciach. Trochę za długo w tym tkwisz, a jeśli będziesz dalej, to będzie coraz ciężej. Uciekaj, póki nie zrobiłaś dla/przez niego czegoś naprawdę głupiego.
Szczera98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2019, o 21:59

Re: Co myśleć i robić ?

Postprzez Martynamood » 8 sie 2019, o 16:36

Uciekaj póki możesz ;)
Martynamood
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 14:36

Re: Co myśleć i robić ?

Postprzez BlackWolf » 10 wrz 2019, o 01:46

Zabardzo ufasz komuś, komu nie powinnaś.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: barbertob, Bing [Bot], Google [Bot], popdimter