Żylaki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Żylaki

Postprzez donatka » 18 kwi 2019, o 10:16

Sama nie korzystałam, ale słyszałam o nich dobre opinie. Ogólnie to usg jest podobne do takiego standardowego usg, tylko głowica jest pewnie mniejsza no i bada się żyły. Mają kanał na yt i tam dużo znajdziesz na pewno materiałów o poszczególnych badaniach i zabiegach. No żylaki to nic przyjemnego, nie dość że średnio wyglądają to jeszcze bywają bolesne.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Żylaki

Postprzez liniana » 18 kwi 2019, o 22:20

Do specjalisty warto się udać ale też można spróbować samemu trochę zadbać bardziej o żyły, mi bardzo pomogło branie tabletek maxi3vena, niedrogie i tylko 1 tabletkę dziennie się bierze.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Żylaki

Postprzez lexyy » 23 kwi 2019, o 20:46

A jakie tabletki bralaś? Ruszczyk bardzo dobrze działa na zyły, wzmacnia je, u mnie bardzo pomógł bo często bolały mnie nogi, robiły mi się pajączki, jak zaczęłam maxi3vena z ruszczykim brać regularnie poprawa ogromna.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Żylaki

Postprzez aguska33 » 29 kwi 2019, o 20:30

donatka napisał(a):Sama nie korzystałam, ale słyszałam o nich dobre opinie. Ogólnie to usg jest podobne do takiego standardowego usg, tylko głowica jest pewnie mniejsza no i bada się żyły. Mają kanał na yt i tam dużo znajdziesz na pewno materiałów o poszczególnych badaniach i zabiegach. No żylaki to nic przyjemnego, nie dość że średnio wyglądają to jeszcze bywają bolesne.


Ok zobacze napewno. Mi zadne tabletki ani masci nie pomagają, troche poczytałam o tej Klinice i ma dobre opinie, wydaje mi sie ze warto zadbać o siebie i poczuć sie znowu atrakcyjną kobietą. Mam juz dość spodni, bolu nog i widoku tych okropnych żylaków.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Żylaki

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 11:57

Daj znać jeśli się zdecydujesz, co sama jestem ciekawa jak to wygląda, Laseroterapia to chyba jedna z najnowocześniejszych metoda usuwania żylaków. Fajne jest to że od razu można iść do domu i robić wszystko to co zwykle. Ciekawe czy są do tego jakieś przeciwwskazania?
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Żylaki

Postprzez aguska33 » 31 maja 2019, o 20:01

donatka napisał(a):Daj znać jeśli się zdecydujesz, co sama jestem ciekawa jak to wygląda, Laseroterapia to chyba jedna z najnowocześniejszych metoda usuwania żylaków. Fajne jest to że od razu można iść do domu i robić wszystko to co zwykle. Ciekawe czy są do tego jakieś przeciwwskazania?


Na stronce kliniki jest duzo filmików o zabiegach na żylaki, przekonały mnie ze nie ma sie czego bać. Juz jestem zpisana na wizyte u Dr Wilczko. Napewno napisze jak po badaniach i zabiegu.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Żylaki

Postprzez donatka » 19 cze 2019, o 15:31

aguska33 napisał(a):
donatka napisał(a):Daj znać jeśli się zdecydujesz, co sama jestem ciekawa jak to wygląda, Laseroterapia to chyba jedna z najnowocześniejszych metoda usuwania żylaków. Fajne jest to że od razu można iść do domu i robić wszystko to co zwykle. Ciekawe czy są do tego jakieś przeciwwskazania?


Na stronce kliniki jest duzo filmików o zabiegach na żylaki, przekonały mnie ze nie ma sie czego bać. Juz jestem zpisana na wizyte u Dr Wilczko. Napewno napisze jak po badaniach i zabiegu.

Jesteś już po? Jestem ciekawa wrażeń i jak to wyglądało. O dr Wilczko duzo dobrego czytałam, na forach typowo zdrowotnych ją polecano jeśli chodzi o specjalistów ze stolicy.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Żylaki

Postprzez aguska33 » 20 cze 2019, o 18:18

donatka napisał(a):
aguska33 napisał(a):
donatka napisał(a):Daj znać jeśli się zdecydujesz, co sama jestem ciekawa jak to wygląda, Laseroterapia to chyba jedna z najnowocześniejszych metoda usuwania żylaków. Fajne jest to że od razu można iść do domu i robić wszystko to co zwykle. Ciekawe czy są do tego jakieś przeciwwskazania?


Na stronce kliniki jest duzo filmików o zabiegach na żylaki, przekonały mnie ze nie ma sie czego bać. Juz jestem zpisana na wizyte u Dr Wilczko. Napewno napisze jak po badaniach i zabiegu.

Jesteś już po? Jestem ciekawa wrażeń i jak to wyglądało. O dr Wilczko duzo dobrego czytałam, na forach typowo zdrowotnych ją polecano jeśli chodzi o specjalistów ze stolicy.


Tak jestem juz po zabiegu, całkiem sprawnie i szybko poszło. Miałam tylko mały ślad po wkłuciu wenflonu zabieg był w znieczuleniu. Sam zabieg to koło 30-40 minut trwał.
aguska33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 23:36

Re: Żylaki

Postprzez sabinkaduchess » 27 sie 2019, o 09:24

i dlatego ja staram się w miarę regularnie ćwiczyć, a do tego biorę tabletki maxi3vena na lepsze krążenie, bo moja mama miała żylaki. miała taką pracę, że siedziała ciągle za biurkiem, a do tego słabe krążenie krwi. ja też mam słabe krążenie krwi, ale na pewno nie chcę mieć żylaków, więc im przeciwdziaąłm/
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Żylaki

Postprzez minka18 » 4 paź 2019, o 11:37

Zdecydowałam się na leczenie żylaków za pomocą nieoperacyjnego leczenia. Udało się to zrealizować w Euro Klinice euro-klinika .pl , przy okazji spełniając jedno z moich największych marzeń - kłopot z żylakami dręczył mnie od kiedy pamiętam. Wszystko odbyło się sprawnie i bezboleśnie.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Żylaki

Postprzez pani_jeziora » 27 wrz 2020, o 17:29

zastanawiam się czy nie zacząć brać tych tabletek maxi3vena, często bolą mnie nogi, wieczorem to już nawet wysiedzie ciężko bo nogi cierpną, bolą i sa ciężkie, czytałam że ruszczyk ma bardzo dużo dobrch wlaściwości
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]